Nikdo po mně netouží

Milý Radime, myslím si o sobě, že jsem docela pohledná, ale přesto jsem ve svých pětašedesáti letech stále svobodná. V kosmetickém ústavu jsem si chtěla nechat udělat pár drobných úprav na svém sádlem vypracovaném těle, například nos, uši, bradu, ňadra, břicho …(silně kráceno), ale řekli mi, že dělají jen smysluplnou práci. I když mám pěknou vilu, luxusní auto, chatu, jachtu, mobilní telefon a křečové žíly, žádný jedinec mužského pohlaví po mně netouží. Včera se ode mne dokonce odstěhoval červotoč Ferda, který jediný se mnou sdílel společnou domácnost (viz videozáznam). Ráda bych konečně s někým navázala intimní poměr! Radime, poraď mi, co mám dělat!
Hermenegilda Úchvatná, Řitka

Odpovídá Doc. Dr. Ing. Radim Dlabal, DrSc., ředitel Ústavu pro neřešitelné problémy a jiné blbosti:

Milé děvče, děkuji za zaslání Tvojí nepublikovatelné fotografie. Také si myslím, že jsi celkem sličná děva. Přesto bych Ti radil, abys vycházela ze svého domu jenom v noci a s maskou na obličeji. Plně chápu, že nechceš zalézt do rodinné hrobky jako nepolíbená panna. Využij proto přírodních zákonů a udeř na toho pravého v pravý čas. Doporučuji Ti, aby to bylo v době, kdy současně nastane zatmění slunce i měsíce a přes naši republiku bude přecházet okluzní fronta. Nejbližší datum, kdy je očekávána tato (pro Tebe) skvělá konstelace, je 31. 8. 4268 ve 14:38:36 středoevropského času. Přeji Ti hodně štěstí!

Červotoč Pepa...
Červotoč Ferda, jenž s Hermenegildou Úchvatnou sdílel až do minulého týdne společnou domácnost.

 

2 Responses to Nikdo po mně netouží

  1. Bobísek píše:

    Chtěl bych vidět tu nepublikovatelnou fotografii. :-))

  2. Toscana píše:

    Pokud nějakého udatu na svůj první sex sežene, měl by si pán vzít s sebou do lože i něco málo dynamitu, jinak ke kýžené penetraci pravděpodobně stejně nedojde… :))))))

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: