Kačaba dneska slaví patnáctiny…

a tak se právem ptám, zda to přežije ona, já a Jiřík (utlačovaní rodičové) a naše (zatím jen velmi cudnými mejdany ošlehaná) paneláková klícka.
Když si totiž vzpomenu na to, jak to dopadlo s oslavou jejích desátých narozenin, orosím se od hlavy až k patě.

Tehdy jsem totiž na Kátino přání uspořádala soutěž o Holešovickou královnu krásy. Zúčastnily se jí přizvané spolužačky a kamarádky, v porotě zasedli zástupci rodičů a rodinní přátelé.

Po vědomostním testu a promenádě v letních šatech, jež Kačaba ochotně svým rivalkám zapůjčila, následovala poslední, velmi důležitá část klání: volná disciplína. Ta se však silně zvrhla v okamžiku, kdy jedna z desetiletých soutěžících hodlala ovlivnit znuděnou porotu striptýzem. Za vteřinu dvanáct jsem tehdy zasáhla, aby nedošlo k nejhoršímu a v některém z přihlížejících dospěláků se neprobudil pedofil…

Kateřina mi sice přísahala, že se už nikdy do podobné soutěže nezapojí a nebude po mně požadovat pořádání podobných podniků, avšak od té doby pokaždé koncem února velmi znervózním. Jsem zvědavá, co se u nás doma bude dít dnes večer…

11 Responses to Kačaba dneska slaví patnáctiny…

 1. eLKa píše:

  Gratuluju, krásný věk 🙂 A jsem první 🙂

 2. Bohdan píše:

  🙂Kačabě samozřejmě gratuluji a tobě přeji, abys tu oslavu přežila. 🙂 Pokud zase nebudete volit královnu krásy, tak se ti to určitě povede. .-)

 3. Jirka píše:

  Neprezijes!Neprezijes to ani bez volby kralovny krasy! :)) Az budes potrebovat psychiatra, tak se ozvi. Vim o jednom docela dobrym. :))

 4. Alfa píše:

  přežije,ale zmagoří. Vezmi auto a přijeď na kafe…

 5. Pavel píše:

  Doufám, že to přežiješJá bych tě totiž taky někdy rád pozval na kafe jako Alfa. :-))

 6. Yfča píše:

  Aktuální situaceKačaba se přiřítila ze školy, vlepila mi hubanec poté, co jsem jí poblahopřála k jejímu významnému jubileu, a odkráčela na kurs kreslení. Mezi dveřmi mi oznámila, že hlavní oslava vypukne o víkendu. Takže zatím se ještě proroctví hlasujících nevyplnilo… :o))

 7. lukap píše:

  Kátěpřeji nezapomenutelnou a samozřejmě nádhernou oslavu narozenin a hodně štěstí a lásky ze všech stran.Tobě a Jiříkovi postačí pro zachování duševní pohody dívat se na dnešní náročný den očima patnáctiletých.A navíc útěcha pro případ,že vaše zdraví utrpí,další oslava přijde až za rok,do té doby se jistě zotavíte.Zdraví Lída

 8. Eva píše:

  Zivijooooooo….Vsechno nejlepsi a Yfce pevny nervy. 🙂

 9. Otec puberťáka píše:

  Chápu těMůj synek se na svoje patnáctý narozeniny ožral jako prase. Ale to u tvý dcerky asi nehrozí. :>)

 10. Aki píše:

  Alles gute :o)se přidávám k dlouhý frontě gratulantů… vyřiď, že třepu pacinkou a líbám na čelíčko (nebo můžu i jinam? :o))… a kdybyste potřebovali na tu víkendovou oslavu striptéra, tak dej vědět, nejsem drahej… :o))

 11. Olina píše:

  tak po několika hodinách je situace jistě zřetelnější:) hlasovala jsem pro možnost, že se nezblázníš! :)Pozdravuju!

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: