Hvězdná pěchota versus SuperStar

Včera večer mohl národ zvolit první dvojici postupujících do finále soutěže Česko hledá SuperStar. Zvítězila sedmnáctiletá středoškolačka z Říčan Aneta Langerová, které dala svůj hlas čtvrtina hlasujících. Byla i favoritem naší rodiny. Druhou postupující je Veronika Zaňková z Lična. Má sice zajímavý hlas, ale její vystoupení mne příliš neokouzlilo. Myslím si, že by postup víc slušel Ivaně Husákové se soutěžním číslem šest.

Podle hlasování na webu soutěže má v tuto chvíli zhruba 86 % diváků jasno, komu dá ve finále hlas, samozřejmě za předpokladu, že se jeho horký favorit mezi posledních deset zpěváků probojuje. Přiznám se, že i já mám své kandidáty na vítěze, jsou to Martina Balogová a Radka Podušková, jež budou soutěžit o přízeň diváků 28. března 2004. Ve vyřazovacích kolech toho podle mne předvedly nejvíc.

V paměti mi však utkvěly i výkony některých neúspěšných „zpěváků“. Je dobře, že i jejich um mohou posluchači ocenit svým hlasem v soutěži Hvězdná pěchota, která je těmto géniům zasvěcena. V každém kole můžete dát bodík tomu, jehož výkon ve vás vzbudil největší sebevědomí a utvrdil vás v přesvědčení, že to s vaším zpěvem není tak špatné.

První kolo hlasování vyhrála s velkou převahou Anička Gleisnerová alias Dajdou. Její nezapomenutelné „Aj drank tu mač last naj…“ zní v uchu nejednomu divákovi. Stala se miláčkem národa, zejména internetového, neboť má již i svůj DIDO fan club a bylo jí věnováno několik webových stránek, na nichž najdete video i audio záznamy jejího vystoupení, včetně vtipného remixu. Na netu také visí návrhy triček s Aničkou nebo obal jejího prvního CD, sušenky DIDO a další ptákovinky. Zdá se, že o vítězi zvláštní ceny je rozhodnuto, přestože i jiní kandidáti předvedli obdivuhodné výkony.

3 Responses to Hvězdná pěchota versus SuperStar

  1. Pavel píše:

    DajdouJá asi hlasovat nebudu, vyhrát měla Dajdou – měla nejen krásnej hlas, ale i největší sebevědomí. Škoda že to porota nepoznala a vyhodila jí hned v prvním kole. Ještě budou litovat! :-))

  2. Hanka píše:

    PostupujícíTa vítězka byla dobrá, ta druhá se mi taky nelíbila. Ten začátek moc nezvládla, pak to sice rozbalila, ale byli lepší. Jenže v tom hlasování rozhoduje i to, jak se celkově líbí, asi většina lidí nehodnotí jenom zpěv ale i sympatie a tak.

  3. Bobísek píše:

    AničkaTaky si myslím, že nemá nikdo jinej šanci zvítězit ve Hvězdný pěchotě. Jestli se bude nějak hlasovat, tak je moje favoritka. I když ten "operník", co je tam v hlasování teď, je taky dost hustej! :-))Včera jsem to neviděl a na tu vítězku si vůbec nepamatuju. Ale asi byla fakt nejlepší, když jí dal hlas každej čtvrtej. 🙂

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: