Odbornice na módní trendy 2004

Zajímá vás, co frčí v módě tento rok? Jdete na nějakou významnou společenskou událost a nevíte co na sebe?

Nejlepší je samozřejmě svěřit se do rukou na slovo vzatého odborníka. Avšak jak ho najít? Máte-li internet, vhodíte do vyhledávače Seznamu sousloví „modní trendy 2004“ a potom kliknete na první nabídnutý odkaz.

Pokud s vámi cloumá zvědavost, nemusíte klikat na tento odkaz. Prozradím vám, že Seznam na první místo zařadil Yfčin hlodník a poslal mi tak dnes již dva návštěvníky.

Pakliže se někdo z vás ocitne díky vyhledávači na těchto nedokonalých stránkách, nechtějte ale ode mne radu. Jsem totiž proslavená tím, že na sebe obléknu cokoli. Kdysi dávno jsem dokonce nosila kabát z deky…

4 Responses to Odbornice na módní trendy 2004

 1. jezkovyvoci píše:

  Zajímá vás, co frčí v módě tento rok? Jdete na nějakou významnou společenskou událost a nevíte co na sebe?http://revue.idnes.cz/moda.asp?r=moda&c=A040315_153019_lidicky_lf 🙂

 2. Olina píše:

  🙂 já si ušila halenku z kapesníků:))

 3. Tomáš píše:

  No jo, funguje to.No jo, funguje to. Ale musí se to zadat přesně, s dlouhým o už to najde něco jiného.Co se týče mé uvedené stránky, tak bude fungovat až dnes po 15. hodině – a nechybí na ni ani odkaz na Hlodník a Osvěžovnu.

 4. Yfča píše:

  Tome,zřejmě to zadával někdo, kdo píše bez diakritiky. Dívala jsem se do včerejších statistik, do Hlodníku přes toto vyhledané spojení zabloudili tři zvědavci. Kdyby používali Husova nabodeníčka, nedostali by šok… :o)A na tu tvoji stránku se určitě podívám. :o)

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: