Fóroskop – beran (20. března 7. 35 hod. – 19. dubna 18.40 hod.)

Beran bývá hněvivý a popudlivý. Když se rozhněvá, zrudne, zatmí se mu před očima a jen těžko se ovládne. Do té doby přitom působí na své okolí dojmem klidného a vyrovnaného člověka, kterého hned tak něco nerozhází. Má rád peníze, ovšem jeho peněženka je věčně prázdná, neboť je rozhazovačný.

Nesnáší nadvládu druhého, protože je přesvědčen, že všechno ví a všechno umí. Je chtivý a ctižádostivý. Pokud si umane, že dosáhne nějakého cíle, málokdy k němu nedospěje. Vyniká bojovností a rád rozkazuje, proto může být stejně dobře boxerem jako vojákem nebo předsedou opoziční strany.

Muž je chlípný, ve věcech milostných jde rychle k věci, rád používá drsnější výrazy. Nesnáší jakoukoli nadvládu a omezování. Vychází dobře jen s těmi, kteří ho obdivují a chválí. Nade vše miluje vzrušení, příslušnice něžného pohlaví a dobrý mok. Největších úspěchů může dosáhnout jako vojevůdce, gigolo, řezník, chirurg nebo hospodský povaleč.

Žena bývá despotickou vládkyní domácnosti. Své názory dokáže prosadit, přestože postrádají jakoukoli logiku. Je tvrdohlavá a někdy i panovačná. Miluje šperky, divoké barvy spodního prádla a šampaňské. Ráda ponocuje, je zvědavá a ke všemu odhodlaná. Proto nachází nejlepšího uplatnění coby domovnice, noční vrátná nebo novinářka bulvárního plátku nejnižšího ražení.

Fóroskop spáchala (c) Yfča podle základní charakteristiky daného znamení.

11 Responses to Fóroskop – beran (20. března 7. 35 hod. – 19. dubna 18.40 hod.)

 1. tom píše:

  nenenenenenene, nesouhlasim, barani jsou mila a klidna zviratka, jen nekdy narazi:-)))

 2. Bohdan píše:

  Já bych zase řekl, že to na ty Berany, které znám, sedí. :-))

 3. point... píše:

  *…no tak to si pripadam jako blbec,teda jako beran 🙂

 4. zdenek píše:

  beran je nejlepsi znameni 🙂

 5. Janula píše:

  No,pro berany celkem vystizne,co?Tak zijou!!!!! 🙂

 6. Pavel63 píše:

  Berani jsou stejně nejlepší znamení! 🙂

 7. gizd píše:

  BeránciJo mají takové vlastnosti zvlášť v mladém věku ale jsme taky citliví ,empatičtí a když si vybereme princeznu tak na celý život..

 8. cala píše:

  Berani vedou… my sme takové dě’tátka zvěrokruhu… ;o)

 9. Jrka vod Znojma píše:

  blbé beran jako trokyehm… tož vojevůdce nejsu, džigolo už wůbec neé, řezník taky nejsu,chirurg jen dyž se pořežu álé…ten hospodskej povaleč to na mě sedí jak zadek na prkýnko (jojo pěkně ses do nás obula jak má být)

 10. Anonymní píše:

  No, tahle charakteristika znamení sedí jen částečně. Berani jsou hlavně nenapravitelní idealisté, hledající čestný svět. Bohužel velmi často narážejí na realitu. Beran je možná ctižádostivý a umanutý, ale většinou (až na smutné výjimky typu Paroubek a Hitler) jsou to lidé, kteří dokážou lidem ukazovat směr v tom dobrém slova smyslu. Beran je ohnivé znamení, plné lidskosti a hořícího srdíčka. Yfčo, tohle se Vám moc nepovedlo, dotýkáte se citů lidí v jednom z nejsilnějších znamení Zdraví BerankaDoporučuji webovou stránku http://www.empatia.cz – popis znamení

 11. Anonymní píše:

  PS."Své názory dokáže prosadit, přestože postrádají jakoukoli logiku."Možná je to tím, že logika věcí většinou vyplyne až v desátém kole. A žena-Beran ji často vidí mnohem dříve než ti druzí. Yfčo – mám dojem, že Tvoje matka nebo tchýně je v tomto znamení – tak to na mě působí :-))

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: