Vivat, Martina!

Pětadvacetiletá servírka z Ústí nad Labem Martina Balogová, vítězka včerejšího kola soutěže „Česko hledá SuperStar“ je o třídu lepší než ostatní finalisté. Jako jediná se mi moc líbila už v prvním kole – v davu často nesoudných odvážlivců byl její hlas jediným, při jehož poslechu lehce mrazilo v zádech. Pro mě je vítězkou soutěže ona, bez ohledu na to, jestli vyhraje ve velkém finále, nebo zůstane mezi poraženými.
Dnes si s ní můžete pošpitat na chatu. Máte-li nějakou otázku, klikněte dnes v jednu hodinu po poledni sem.

Julian, který do velkého finále postoupil na druhém místě, možná okouzlil svým zjevem roztoužené puberťačky (většinu hlasů nejspíš dostal od nich), ale zpívat moc neumí – včera to byla slabota. Tetka Puberta už si se mnou dávno netyká, ale svůj hlas bych mu určitě nedala ani v době svého ranného mládí… Je zřejmé, že ne vždy bude v hlasování diváků rozhodovat jenom kvalita pěveckého výkonu soutěžících.
Ve finále bych raději viděla Zuzku (případně Radku) – jejich vystoupení nebylo bez chybičky, obě však zazpívaly lépe než Julian… 

5 Responses to Vivat, Martina!

 1. Anonymní píše:

  Julian byl hroznej, Zuzka byla lepší a je navíc i sympatická.

 2. Markéta píše:

  JulianTo co tu píšeš je kravina protože Julian byl nejlepší!Je krásnej a ještě umí krásně zpívat!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Pavel píše:

  Pro MarkétuMarkétko, nic ve zlém, ale není ti kolem patnácti a netrpíš hudebním hluchem? :-))) Julian nemá nijak zajímavý hlas a tak jak zazpíval ti zazpívá minimálně osm lidí z deseti. Já jsem se divil, že vůbec do finále postoupil. Včera to vůbec bylo slabší s výkony soutěžících, Martina byla minimálně o dvě třídy lepší než zbytek.

 4. Martina píše:

  Souhlasím s PavlemJulián mě v minulých kolech zaujal a tak jsem byla zvědavá co předvede, ale vysloveně mě to zklamalo. Nemá špatný hlas, ale včera opravdu nezabodoval. Zjevně u něj místo hlasu vyhrál zjev (není špatný). Pro mě favoritkou číslo jedna byla Martina, která je ne o dvě ale minimálně o tři a více tříd výše než všichni ostatní. Jako dalšího postupujícího z téhle desítky bych bývala ráda viděla Zuzku případně Petru (i když ta ještě podle mého nemá ten hlas uplně hotovej).

 5. tom píše:

  vcera to byla docela slabota, hodne tech lidi me malinko zklamalo, krome martiny a zuzany, ktere u me vedly, treba zuzku vyberou porotci jako dopocet do desitky

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: