Právě mi spadl šutr ze srdéčka…

… anébrž talentové zkoušky, kteréžto moje nejmilovanější dceruška Kateřina (je mojí jedinou a tudíž nemá v naší rodině konkurenci) absolvovala včera, dopadly dobře: od září se začne pomalu měnit v maskérku – vlásenkářku. Jakmile jsem se tuto radostnou zprávu dozvěděla, vypnula jsem hrdě svůj propadlý hrudníček.

Myslím si, že by nebylo od věci předem varovat herce pražských i mimopražských divadel. Až jim bude zanedlouho Kačaba malovat na huby nějaké zajímavější ksichtíky, nejspíš je nikdo z diváků nepozná. Ale, jak by nejspíš řekl Pitkin, vo, vo, vo tom to je…

 

Advertisement

9 Responses to Právě mi spadl šutr ze srdéčka…

 1. Alfa píše:

  doufám, že budou fotky, až to bude trénovat na tobě!Kačabě gratuluju.

 2. Albireo píše:

  Kačabo, to tak necháš?Máma Ti nějak nevěří. Tvým cílem budiž upravit lidem vizáž tak, že je nepoznají nejen nějací diváci, ale vlastní rodina. K tomu Ti dopomáhejte šminky, nůžky, barvy tónovací i třeba svinibrodská zeleň – jen do nich. (Naštěstí nésu Pražák, takže mňa to snad nepostihne 🙂 )

 3. Anonymní píše:

  ahojky tak moc gratuluji!!!!!!!!!!

 4. Tomáš píše:

  BlahopřáníTak blahopřeju Kačabě k úspěšnému projití sítem zkoušek. A blahopřání patří i celému Hlodníku k úspěšným prvním 100 dnům "živoření".

 5. Yfča píše:

  Re: BlahopřáníTome, děkuji moc. :o)

 6. Bohdan píše:

  Blahopřeji Kateřině a hercům také – pokud je tvoje dcera po tobě, tak se během úpravy zevnějšku budou páni herci určitě výborně bavit. .-))

 7. hajka píše:

  KačabaTaktéž gratuluji a pokud bude Kačaba potřebovat cvičný ksicht, tak se hlásím. Hůř jak po ránu vypadat nebudu a to nepoznám sama sebe v zrcadle. :o))GRATULACE a přivezeme jí tulipánovou cibuli, a´T jí dýlejc vydrží :o)

 8. hajka píše:

  KačabaTaktéž gratuluji a pokud bude Kačaba potřebovat cvičný ksicht, tak se hlásím. Hůř jak po ránu vypadat nebudu a to nepoznám sama sebe v zrcadle. :o))GRATULACE a přivezeme jí tulipánovou cibuli, a´T jí dýlejc vydrží :o)

 9. Montrealer píše:

  Já se nehlásím, protože…bych se na sebe během aktu musel dívat do zrcadla a omdleli bychom asi oba.

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: