Yfčin hlodník má minivýročí: živoří již stý den

Čas neúprosně letí. I když se mi zdá, že jsem se rozhodla hlodat teprve před pár dny, visí tady Hlodník již stý den. A jelikož je každé výročí, byť malé, hodno bilancí, pokusím se o krátké zhodnocení svých dosavadních snah i já.

Především bych chtěla upřímně poděkovat autorům projektu bloguje.cz – bez jejich geniální myšlenky a hlavně možnosti plácat nesmysly bezplatně by Hlodník vůbec nevznikl. Druhé políbení putuje k Alfě a Silvestrovi a jejich Zapíchnutým vidlím – na bloguje.cz jsem totiž poprvé zabloudila díky jejich odkazu.

Když se zamyslím nad Hlodníkem samotným, musím s potěšením konstatovat, že si kupodivu našel své čtenáře. Podle komentářů se zdá, že někteří z vás do Hlodníku nahlédnou dokonce několikrát po sobě, což mne těší dvojnásobně.

Nemám tolik volného času, abych se sepisování nejrůznějších ptákovin mohla věnovat podle svého gusta a chutě, proto jsem uvažovala o tom, že nechám svůj Hlodník nenápadně „zemřít“ a budu se věnovat užitečnějším aktivitám. Ale připadalo mi to trošku neslušné vůči těm, kteří mi dovolili zcela nezištně zabrat volné místo na svém servru.

A tak zcela zodpovědně prohlašuji, že se vás budu i nadále snažit pobavit líčením svých každodenních slastí i strastí. A všem vám děkuji za projevy přízně.

Máte-li k Hlodníku nějaké připomínky, naťukejte je do komentáře – budu se snažit polepšit. Děkuji.

Yfča

11 Responses to Yfčin hlodník má minivýročí: živoří již stý den

 1. Alfa píše:

  Pokud nepřesteneš psát, tak žádné připomínky k hlodníku nemáme. A za virtuální políbení oba děkujeme. A fakt čekáme, že se stavíš na to kafe (čaj, rum, bum… prostě podle libosti). Taky musíš okouknou náš zvěřinec, od tvé poslední návštěvy se docela rozrostl…A + S

 2. Bohdan píše:

  Alfa to napsala hned v první větě, takže bych tě za sebe chtěl také poprosit, abys psala dál. Mám moc rád tvůj styl humoru, navíc umíš i dobře psát – co chtít víc, jako čtenář jsem nadšený. Moc mi chyběla aktualizace tvého deníčku v Osvěžovně, vím, že asi nemáš čas, jsem proto moc rád, žes nastartovala hlodník! Díky, chodím sem moc rád, čerpám tady u tebe energii. 🙂

 3. Jirka píše:

  Gratuluji k výročí. 🙂 A piš a piš a piš a piš a piš……..

 4. Jirka píše:

  Jo a ještě bych chtěl říct, že živořící stránky vypadaj jinak! :))

 5. point... píše:

  *…jooo,prijemne odreagovani pri cteni a nejlepsi blog…tedy i jasna volba pro missblog!At ti to busi do klavesnice dal!;)

 6. Pavel píše:

  PřipomínkyJediné, co bych ti možná vytknul je to, že bys mohla psát ještě častěji. 🙂

 7. Marek píše:

  Souhlasím s pointemTohle je fakt moc povedenej blog. Je to vtipný a neotřelý – prostě originální! :)) Kde ti můžu dát hlas v tý soutěži pro missblog?

 8. Marek píše:

  Už jsem ti ten hlas dal – nevšimnul jsem si, že tady máš odkaz. 🙂

 9. Tomáš píše:

  Žádný konecPřídávám svůj hlas do krabice nadepsané slovy Neukončovat psaní hlodníku… lepší weblog totiž na Internetu není.

 10. Tomáš píše:

  Google rankVyhledávač Google má svůj vlastní propracovaný systém hodnocení stránek, kterému se říká rank a podle jehož hodnoty rozhoduje o pořadí stránek ve výsledcích hledání. Hlodník má 5 z 10ti, což je velice solidní hodnocení – můj Tomášův Internet má stejně jako Zapíchnutý vidle – 4/10.

 11. point... píše:

  MISSBLOG…jde do finale podporte tedy "svuj" YFCIN HLODNIK…tech hlasu je malo v porovnani se stavem pocitadla tady na tomto blogu.Tak hlasujte 😉

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: