První finalový večer soutěže Česko hledá SuperStar je za námi – co by se soutěží udělala změna hlasování?

První finalový večer soutěže Česko hledá SuperStar je za námi. Potvrdilo se (bohužel) to, co jsem už před časem konstatovala: dokud budou mít nezralé dívčiny kredit na svých mobilech, budou dál postupovat dva účastníci soutěže, kteří jsou podle mne nejslabší: Julian Záhorovský a Stanislav Dolínek.

Julian místo zpívání slova vyřvával, což se odrazilo na následném miniinterview, kdy sotva mluvil. Byl podle mého názoru (který nakonec podpořili i dva ze členů poroty) jediným jasným adeptem na vyřazení.

Dolínek se sice pěkně rozparádil, ale měl (možná díky tomu) potíže s dechem, navíc jeho hlas není nijak zajímavý. Cher by mu možná doporučila plastiku hlasivek…

Veronika Zaňková, kterou diváci nenechali jít do dalšího finálového večera, nepředvedla bezchybný výkon, ale v porovnání s výše uvedenými účastníky, byla rozhodně lepší.

Včera jsem zaslechla docela zajímavý názor: diváci by neměli hlasovat o tom, kdo je podle nich nejlepší – měli by svými hlasy dát naopak najevo, který z kandidátů na SuperStar je nejhorší a měl by skončit. Pokud by se hlasovalo tímto způsobem, zcela jistě by si pubertální dívky rozmyslely, na co použijí kredit a Julian Záhorovský by neměl šanci postoupit ani mezi posledních deset nejlepších.

Zdá se, že pokud budou mín náctileté dívenky kredit, bude mezi posledními pěti uchazeči o titul SuperStar pět kluků…

19 Responses to První finalový večer soutěže Česko hledá SuperStar je za námi – co by se soutěží udělala změna hlasování?

 1. Pavel píše:

  SouhlasS tím, co jsi napsala souhlasím – hezounek Julian měl vypadnout, protože neumí zpívat, navíc vyřvává chvílema i falešně. Včera to bylo dost hrozný. 😦 Nejlepší hlas má Balogová, ale nevyhraje. Ve finále bude Julian se Sámerem a vyhraje Sámer.

 2. Jirka píše:

  Balogová je nejlepší, ale včera se mi moc nelíbila, Aneta byla lepší. Nejhorší byli fakt Záhorovský a Dolínek.

 3. Marek píše:

  HlasovaniHlasovat o tom, kdo je nejlepsi je jednodussi. 🙂 Ale kdyby to bylo naopak, tak by to asi bylo spravedlivejsi. I kdyz by stejne pubertacky posilaly ve finale "protihlasy" :)) Podle me je nejlepsi Sarka, na druhym Aneta, treti Martina.

 4. Trillian píše:

  podívejme se na to komerčně, kdy se bude posílat více SMS? když vybereš jednoho na vyřazení, nebo když se budeš snažit vší silou SMS udržet svého favorita?a pak se podívejme na to, kolik jedna hlasovací SMS stojí…myslím, že je to jasné :o)

 5. Vlasta píše:

  Trillian má pravduV týhle soutěži jde hlavně o prachy, nějaká spravedlnost při hlasování šla stranou. Je jasný, že by to v případě hlasování o nejhorším bylo spravedlivější, ale musíme si uvědomit, že na prvním místě je vytahat z lidí co nejvíc peněz a získat co nejvíc prachů na reklamách (proto je tolik finálových večerů)!

 6. Fanynky Juliana píše:

  NA JULIANA NÁM NEŠAHEJ! JULIAN JE KRÁSNEJ, SEXY A NEJLÍP SPÍVÁ!

 7. m01e píše:

  2 Fanynky Juliana:Zpiva se pise se Z, ale on po tom rvani spis SIPA

 8. Yfča píše:

  Pro m01eFanynky asi měly na mysli slovem "spívá", že zpíval sípavě. :o))

 9. elka píše:

  Aneta byla moc dobrá, Tomáš byl supr a Veronika určitě neměla vypadnout. Souhlasím s vámi, že Dolínek i Julián už tam dávno nemají co dělat. Věřím tomu, že kdyby Zuzka Zaharowská nemusela odstoupit, tak tam není aspoň Dolínek. Bohužel je to ale opravdu většinou o pubertálních fanynkách a ne o kvalitě zpěvu. A tak je to s celou populární muzikou. Jak jinak by mohl v cenách Anděl (či jak se to jmenuje, prostě dříve Česká grammy) vyhrát Kabát. I když má relativně hezké písničky, tak nezpívají, ale řvou. No, když to ale porovnám s Juliánem, tak aspoň trochu zpívaj. On jenom řval. Samer a Tomáš opravdu zpívali a holky by si takhle řvát netroufly.

 10. Satan píše:

  Nejde o kvalitu, jde víc o prachy!—-diváci by neměli hlasovat o tom, kdo je podle nich nejlepší – měli by svými hlasy dát naopak najevo, který z kandidátů na SuperStar je nejhorší a měl by skončit—-S tím souhlasím, ale je potřeba vytřískat prachy a dostat zpátky to, co do toho Nova a další dali, takže takhle se hlasovat nikdy nebude a budou vyhrávat ti, co si to nezasloužej. Superstar může bejt nakonec i slabší zpěvák, třeba ten vyřvávající Julianek, ale desku natočej určitě kromě něho i ti, co budou na horších místech. Superstar zhasne a třeba taková Balogová půjde pořád nahoru. Nebo v těch dalších kolech bude hlasovat míň puberťaček, vypadne Julian, Standa a už to bude o kvalitě.

 11. Lucinka píše:

  Samerek je nej nejjá sice Julianovi moc nefandím, ale náhodou se mi línilo jak zpíval a Standa je fakt borec a pěkně to tam rozjel…Aneta je taky dobrá ale daleko nepostoupí.Jsem ráda že vypadla Veronika protože ten její hluboký hlas se mě vůůbec nelíbil..Martina mě přijde strašně nesympatická(nevím proč), takže doufám že nepostoupí do finále se Samerkem..to by měl chudík těžký…Jinak je to podle mě jasný,vyhraje Samer a tečka..stačí se na něj podívat a je všem jasný že ten roztomilej klučina s hezkým úsměvem musí vyhrát a to i kdyby nechtěl:-))

 12. Lucius píše:

  Samerek je fuj fujMartina je sympatická, Samer je nafoukanej frajer, kterej nemá šanci vyhrát. Do finále se vůbec nedostane. :-))

 13. Tomáš píše:

  Kritéria rozhodováníZ příspěvku Lucinky jasně vyplývá, jaká kritéria rozhodují při soutěži Superstar… vždyť se stačí na Sámerka podívat a podle úsměvu je hned jasný, že to bude nejlepší zpěvák. Zpívat ani není třeba… :o)Veronika měla z těch všech nejzajímavější hlas a i když vypadla z finále soutěže jako první, jsem si jist, že o ni ještě uslyšíme… oni lovci talentů chválabohu nerozhodují podle xichtíku.

 14. Yfča píše:

  Re: Kritéria rozhodováníVítěz má snad zaručeno natočení CD. Je také možné, že natočí jen to jedno… a někdo z těch poražených bude točit také jedno… ale každý rok. :o))

 15. marja píše:

  2 yfcavitez ma zaruceno natoceni ne jednoho, ale trech cd

 16. Tomáš píše:

  Omezená zárukaJo jo, vítěz má zaručeno natočení CD… ale nikdo už mu nezaručí, že si to CD někdo též koupí.

 17. PeTr píše:

  Uvidime dnesstanda tam uz davno nema co delat, je takovej – divnej?, juliana drzi jen ty pubertacky, nejlepsi byla aneta, pak martina. samer je namyslenej frajer, uvidime, jak se jim povede dnes

 18. Aďa píše:

  jste pitomciTo co jste napsali je pitomost

 19. Lucka píše:

  to neni pravdajulian nepostoupil protoze je hezkej(ikdyz neco na tom je),ale protoze umi spivat a neni takovej debil jako vy

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: