Finálové večery SuperStar sleduje hodně diváků, ale…

… jejich počet včera pronikavě klesl. Zdá se, že u obrazovek zůstává stále větší procento roztoužených dívenek s připravenými mobily. Nemohou přece dopustit, aby vypadl některý z jejich idolů!

V oficiálních tiskových zprávách televize Nova se sice nedozvíte, kolik hlasů dostal ten který ze soutěžících (zveřejňováno je pouze procento hlasů, jež získal vyřazený účastník), přesto však je údaj o hlasování docela zajímavý.

Počet hlasujících diváků kolísá, i když sledovanost je stále poměrně vysoká. Zdá se, že pouze pubertální dívky zůstávají věrny svým idolům a houfně posílají esemesky, jinak by už dávno vypadl Julian spolu se Standou. První místo zpívání řve, druhý sice zpívá, avšak mezi čisté tóny občas propašuje falešný. Nenadchl mne ani Sámer, který byl údajně jedním z horkých favoritů celé soutěže.

„Nemá cenu hlasovat, jsou to vyhozený peníze, stejně to ty puberťačky přehlasujou,“ slyšela jsem minulý týden v metru. Inu, když si to řekne každý, utkají se ve finále SuperStar zástupci mužského pohlaví, přestože jsou dívky o třídu lepší…

Sázkové kanceláře by mohly vypsat kurz na to, kdo vypadne v dalších kolech místo Juliana (za předpokladu, že budou mít náctileté slečny dostatečně vysoký kredit na svých mobilech). Pokud bude českou SuperStar Záhorovský, má sice už předem zajištěno natočení několika CD, avšak jeho hvězdička zhasne možná ještě dříve než ta Lunetiku.

Datum Počet diváků Počet hlasů Vypadl(a) % hlasů
25. 4. 2 951 954 782 092 Veronika Zaňková 2,99
2. 5. 3 019 000 638 932 Petr Poláček 4,96
9. 5. 2 804 995 828 411 Petra Páchová 4.3

4 Responses to Finálové večery SuperStar sleduje hodně diváků, ale…

 1. Filip Rožánek píše:

  Pronikavý?Pokles o 200 tisíc je prd, spíš výjimečná byla ta sledovanost nad tři miliony. Nezapomínej, že na dvojce běželo finále MS v hokeji.

 2. Yfča píše:

  Filipe……finále v hokeji sledovalo "jen" 917 tisíc lidí, zatímco náš "vyřazovací" souboj s Američany 2 697 000 diváků (viz http://www.czech-tv.cz/press/detail2.php?id=464&from=0). Neřekla bych, že lidé utíkají od SuperStar zrovna kvůli hokeji… Ale uznávám, že slůvko "pronikavý" je nadnesené. :o)

 3. Dany píše:

  FavoritéRozebírá se to úplně všude a všude je stejnej názor na Džuliána a Ďolínka. Když to místo nich odnesl můj favorit Poláček, byl sem dost naštvanej, ikdyž by superstar asi nebyl. Jinak ve všech internetových anketách co jsem navštívil byli nej Samer a Savka – ten je gut. Teď fandím Anetě, ikdyž hlas má asi nejlepší Balogová, ale….ta ss nebude….

 4. Tomáš píše:

  Nejlepší vypadávají…I když jsem se na SuperStar díval jen jednou (na první finále a nelíbilo se mi to), tak se mi líbila nejvíc právě Petra… ale jak jsem tu již psal, vzhledem k tomu, že se rozhoduje podle úsměvu, tak Petra vypadla (i když úsměv měla pěkný).

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: