Fóroskop – blíženci (20. května 17.49 hod. – 21. června 1.48 hod.)

Blíženci mají bohatou fantazii, hýří fantazií a aktivitou, takže mívají mnoho přátel. Ty však někdy ztrácejí, protože rádi kritizují druhé. Jsou neklidní, milují změny a pohyb, a tak se minimálně jednou za život stěhují, nebo alespoň často střídají zaměstnání či partnery. Velice rádi hovoří. Iniciativně se zúčastňují debat, zejména těch, v nichž se střetávají lidé s odlišným míněním. S lehkostí sobě vlastní mění blíženec názory, takže se každému z diskutujících zdá, že se na věc dívá úplně stejně. Pokud jsou pochváleni, dokážou se vypnout k neuvěřitelným výkonům a svět se jim zdá krásný. Když je naopak někdo kritizuje, prožívají duševní muka a pomýšlejí na sebevraždu.

Muž se občas chová bezohledně, což je dáno nedostatkem empatie. Zkrátka si myslí, že se ostatní musí chovat a myslet jako on. Ženy rychle oklame svou galantností, pozornostmi a přesvědčováním o hloubce svých citů. Stejně hbitě však vyzná lásku každé ženě, která se mu zdá být jen trošku zajímavá. Mistrně zvládá i písemný projev, a tak má předpoklad stát se významným romanopiscem nebo autorem anonymních dopisů. Díky své výřečnosti a bystrosti může být i vynikajícím senátorem, poslancem nebo alespoň domovním důvěrníkem.

Žena je ve věcech lásky nerozhodná, často miluje dva muže současně. Mívá originální zájmy a nápady. Ze starých hadrů dokáže udělat hned několik nových modelů, takže si ani nevšimnete, že už jste podobnou látku na ní viděli. Stejně však přešije i nové šaty, protože je stále s něčím nespokojená. Největších úspěchů může dosáhnout na postu módní návrhářky nebo kuchařky v závodní jídelně, kde je schopná z kližky udělat prvotřídní svíčkovou.

Fóroskop spáchala (c) Yfča podle základní charakteristiky daného znamení.

7 Responses to Fóroskop – blíženci (20. května 17.49 hod. – 21. června 1.48 hod.)

 1. Bohdan píše:

  Tebou zpracované horoskopy se mi moc líbí. Jsou vtipné a sedí – jsem blíženec. :-)))

 2. azure píše:

  :-)))zacinam pochybovat o tom, ze som blizenec :-))

 3. rony píše:

  azure vobec o tom nepochybujem

 4. bína píše:

  …tak to se tesim na podzim na Panny:-)

 5. azure píše:

  2 ronyano, pan senator :-)))..ale keby tam bolo napisane: "je schopna z prvotridni svickove udelat klizku"..tak by som sa zacala viac zamyslat 🙂

 6. Yfča píše:

  Azure…… však píšu, že blíženec má originální nápady, což samozřejmě sedí i v tom případě, kdy vyrobíš ze svíčkové kližku, z bábovky uhlí… :o)))

 7. stanislav píše:

  no. jsem se dozvěděl zas ssamý známý věci. :o)

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: