Juliane, nevyhrožuj!

Fanynky Juliana Záhorovského si nejspíš po neděli rvou rodidla, neboť jejich idol neprošel do dalšího kola, přestože mu zaslaly 76 395 hlasů. Stalo se tomu tak možná díky tomu, že se blíží konec května a pubertálním dívkám značně zeštíhlel kredit na mobilu, který jim nejspíš začátkem každého měsíce dobíjejí rodiče.

V novinách jsem si právě přečetla, že Julian po svém nedělním neúspěchu na Brumlovce upřel pohled do oka televizní kamery a vážně prohlásil: „Věřím, že mě s kapelou ještě párkrát uslyšíte. Vrátím se.“

Já ale doufám, že Juliana už neuslyším. I když mi pokaždé prudce stouplo sebevědomí, jakmile procítěně „zazpíval“ soutěžní písničku. Ubezpečil mne totiž (a nejsem asi sama), že to s mým zpěvem není až tak špatné… :o)

10 Responses to Juliane, nevyhrožuj!

 1. Martina píše:

  JulianJulian byl náhodou nejlepší ze všech. Porota je proti němu zaujatá. Je krásnej a zpívat umí. Je prostě skvělej!!!!!Ty by ses do finále vůbec nedostala!

 2. bína píše:

  Juj! Martina to myslí vážně? Mě na tyto soutěže moc neužije, navíc, co jsem se přestěhovala do nového bytu, nemám TV a vůbec mi nechybí. Ale dost jsem se o "hvězdičkám ze Superstar" načetla a zvlášť Julian byl vidět: Jak jezdí na koni, jak umí pracovat, jak je hodný, dokonalý, pokorný a tak vůbec. Hrůza!

 3. Yfča píše:

  Re: JulianMartino:1. Kdyby o postupu rozhodovala porota a ne diváci, tak by vypadl daleko dříve. :o)2. Uznávám, že tvůj idol vypadá docela dobře, ale zpívat opravdu neumí. A soutěž je hlavně o zpěvu, i když vzhled samozřejmě hraje určitou roli. :o) Nevím, s jakou kapelou Julian kde zpívá, ale pokud to jeho kolegové pořádně ohulí, tak jeho zpěv v tom bordelu není tolik slyšet jako v televizi – může to být proto pro posluchače stravitelnější. ;o) Ale to, co předváděl ve finále, bylo opravdu dost hrozné…

 4. Pavel píše:

  V neděli jsem se koukal, bylo to fakt ze strany Juliana hrozný. Do finále vůbec neměl postoupit. Taky doufám, že si nezapnu rádio a neuslyším ho tam krákat.

 5. loar píše:

  Jen podotekV soutěži vůbec nejde o zpěv, ale o to, jak se bude kdo prodávat… Bohužel.

 6. Bohdan píše:

  O co jde v soutěžiSouhlasil bych spíš s Yfčou, že jde hlavně o zpěv (tak z 80 %), zbytek hraje vystupování, vzhled atd. S Julianem by to bylo jako s Lunetikem. Rychle by zazářil, stejně rychle by zase pohasnul, protože by ho milovaly jenom pubertální dívčiny. Nikdo jiný by si jeho CD nekupoval.

 7. Jirka píše:

  JulianOn neumí zpívat, navíc mi připadal bejt dost namyšlenej. Jestli bude někdy ta soutěž znovu, tak tam zase půjde a dostane se hodně daleko. Jeho fanynky ho protlačej. 😦 Měla by vyhrát Aneta nebo Martina. Ty dvě jsou nejlepší.

 8. Aki píše:

  konečně :o)ten namachrovanej frája tam už dávno neměl co dělat… kdyby se nehodnotilo přes televizi, ale přes rádio, nikdo by o něm ani nevěděl, páč zpívat prostě neumí… dostal se tak daleko jenom kvůli svýmu ksichtu a o tom ta soutěž přece není… navíc je fakt tak arogantní, až to bolí… já držím palce Anetě…

 9. Montrealer píše:

  Asi je tu řeč o o pořadu Česko hledá Superstar…Teda, řeknu vám, já si to jednou zapnul a pro důchodce ten pořad vopravdu nejni. Především nebylo skoro nic slyšet – vše zanikalo v zoufalém řevu publika (u Milionáře je buď decentnější publikum nebo šikovnější zvukař). Nakonec jsem sice nějaký hlody od spíkra slyšel, ale poslouchat ten nepřetržitej řev bylo nad mý síly. Přitom jsem se o té soutěži dočetl až tady a pokud sleduju průběžný vejsledky, tak radši v novinách – člověk takhle aspoň nepřijde o nervy. Jenže když to sem Yfča vopakovaně zařazuje, asi ví proč a ten řev publika jí tolik nevadí. Zkrátka, tenhle pořed není pro mě, ale nechci kazit dojem těm lidem, jimž se to líbí. Mně by se to možná líbilo taky, kdyby režie počítala i se starší generací. Inu, nepočítá…

 10. Yfča píše:

  Montrealere…… řev publika mi opravdu nevadí. Spíš mi vadil řev Juliana… :o))

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: