Mistrovství světa v močení do dálky má svého vítěze!

Za velkého zájmu diváků se včera konalo v jacht klubu v Dolních Prskohnátech první mistrovství světa v močení do dálky. S ohledem na to, že se soutěžící museli během klání částečně obnažit, byl na stadion, umístěném uprostřed panenské přírody, zakázán vstup ženám a dítkám.

Na startu se sešli závodníci z dvaceti osmi zemí všech kontinentů. V prvním (nominačním) kole museli dopravit svoji tělní tekutinu minimálně na vzdálenost pěti metrů. Do hlavního závodu se neprobojovalo patnáct závodníků. Pět neprošlo sítem, neboť během jejich pokusu řádil silný protivítr, a sedmi prostatikům vypršel časový limit stanovený regulemi klání (jen pro zajímavost, činil deset minut). Současně byli ochrankou vyvedeni tři exhibicionisté, kteří se se svými hadičkami drze vmísili mezi závodníky.

Již v nominačním kole šokoval svým výkonem Václav V. z Prahy. Svůj výkon zopakoval i v samotném závodě. Přestože čůral proti silnému větru, domočil na vzdálenost 8,35 m (jde o nový světový rekord) a s přehledem zvítězil. Sklidil zasloužený potlesk přihlížejících diváků i soupeřů. Jediným neradujícím se byl čestný ředitel mistrovství světa v močení do dálky pan Klement Vymočený, neboť byl šampiónem omylem zasažen.

Mistr světa v močení na dálku při svém rekordním výkonu...

Václav V. při svém rekordním výkonu. Pomočený ředitel závodu Klement Vymočený je zakryt zelení.

7 Responses to Mistrovství světa v močení do dálky má svého vítěze!

 1. Pavel píše:

  🙂Tak takovýho mistrovství světa bych se chtěl zúčastnit. Jako divák samozřejmě. :-)))

 2. Aki píše:

  :o)tak na toho bych teda neměl… :o)Ivuško, můžu tě o něco poprosit? jsem se teda taky vecpal mezi vás, blokaře… nemohla bys jenom mrknout na ten můj blog, esi to není nějak rozhozený na tvým prohlížeči? já si s tím hrál včera doma celej večer a z práce koukám, že je to najednou pátý přes vosumnáctý totál na hromadě myšmaš… :o) tak jsem to zase překopal a zase se to tváří jakože jo, tak bych rád věděl, esi vopravdu jo… :o) dík, máš u mě kofolu :o)odkaz máš ve http://www...

 3. px30 píše:

  Yfčo, kam na ty hlody chodíš? 🙂 🙂 🙂 🙂

 4. point... píše:

  *…mas Yfco stesti ,ze se neotocil na tvuj objektiv v krovi hi,hi…To:Aki Tvoje stranka je OK z pohledu(America Online);)P.S Yfca nema cas ,hleda jeste v tom krovi krytku objektivu…

 5. Bohdan píše:

  Tak tohle mě pobavilo. Už jsi našla tu krytku objektivu? :-))

 6. Martin píše:

  Zajímavej sport 🙂

 7. Frank píše:

  :-)))))))))Yfčo, já z tebe nemůžu! :-))))))

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: