Anička Dajdou Gleisnerová udělá průvan v parlamentu!

Blesk nekupuji a nečtu, avšak jednou za čtrnáct dní přece jenom ze zvědavosti udeřím okem jeho internetovou verzi. I dnes jsem se pokochala krásnou češtinou a stylistikou, jimiž oplývá většina příspěvků.

V záplavě exkluzivních zpovědí a a jiných zaručeně pravých a ověřených informací mne zaujal kratičký článek, v němž Anička Daidou Gleisnerová údajně sdělila redakci, že se hned po maturitě hodlá vrhnout na dráhu političky.

Inu, přiznejme si, zatuchlé parlamentní lavice již několik let volají po řádném provětrání. „Čistý vítr“ by našim zákonodárcům jenom prospěl.

Anička Dajdou zatím neví, za koho bude do parlamentu kandidovat, anébrž „jedna strana je horší než druhá“. Dá se tedy právem očekávat, že se pokusí založit nové politické uskupení. Spojí se možná se svými druhy z hvězdné pěchoty v nepřekonatelnou Stranu neprávem opomíjených premiantů (zkráceně SNOP).

Dajdou chce změnit svět k lepšímu. To je pochopitelné. Většina teenagerů má spoustu ideálů a na nešvary pohlíží mnohem kritičtějším okem než takzvaní dospěláci.

Docela by mne zajímalo, jak si ten lepší svět představuje. Současně totiž pronesla: „Nevím, zda mě lidé budou volit, až poznají mé radikální názory…“

Každopádně si myslím, že by někteří voliči, kteří pravidelně sledují zasedání parlamentu a občas přitom uroní slzičku beznaděje a lítosti, slzet nepřestali. Přítomnost SNOPáků v zákonodárném sboru by ale uvítali. Brečet smíchy je zdravé…

Byly objeveny volební plakáty SNOPu! Můžete se je prohlédnout tady.

5 Responses to Anička Dajdou Gleisnerová udělá průvan v parlamentu!

 1. Pavel píše:

  SNOP v parlamentuAspoň by se člověk pobavil. Zvlášť kdyby tam Dajdou a ten transvestita místo mluvení svoje poznámky zpívali. :-))

 2. Alfa píše:

  čéče…nebudeme taky kandidovat? V sobotu jsme se této myšlenky dotkly – myslím, že by to mohlo být zajímavé!

 3. Jirka píše:

  Já bych jí volil. Aspoň by byla prdel. 🙂

 4. juneau píše:

  .taky bych ji volil. A az by si s jejimi 10% CR trhla ostudu, tak bych se jen placal do kolen nad timhle evidentnim ukazatelem upadku ceske politicke (haha) sceny.Nadherny for byl v MF-DNES: V techto mesicich zasahuji sebevrazedne nalady 20% obyvatelstva. Coz jsou mimochodem volebni preference komunistu.

 5. Anonymní píše:

  to je jasná jednička a kdo si to nemyslí tak je asi slepej.:)

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: