Došel včera večer puberťačkám kredit?

Právě jsem se dočetla, že si Sámer včera pozdě večer naposledy olíznul rty a rozloučil se se soutěží SuperStar. Abych pravdu řekla, Sámerovi jsem v soutěži nefandila, ale přesto mne to překvapilo.

Zdá se, že pubertálním dívkám, které zbožňují Sámera, nestačili rodiče dobít kredit. Nečekané vypadnutí Martiny Balogové bylo totiž jasným signálem, že esemesky posílají zejména dívky školou povinné. Těžko by mohly vidět svého idola v nejstarší účastnici soutěže. Domnívala jsem se, že díky tomu dotlačí toho docela pohledného kluka možná až k titulu.

Nevím, co včera předváděla Šárka Vaňková, ale údajně byla celou porotou označena za nejslabší. Ani já jí příliš nefandím, ve výškách si není jistá, potřebovala by svoje hlasivky pořádně trénovat, aby z ní byla solidní zpěvačka. Je ale hodně mladá a zdá se mi být i dostatečně sebevědomá, a tak má šanci se v budoucnosti prosadit.

Aneta byla pro mne (spolu s Martinou) hlasově nejlepší finalistkou. Její pohybové kreace sice nejsou nijak oslnivé, ale hlas má skvělý. Je určitě lepší dívat se na zpěváka, který excelentně zpívá a podivně se kroutí, než na skvělého tanečníka zpívajícího falešně.

Českou SuperStar by se podle mne měla v neděli stát Aneta Langerová. I když… Včerejší postup Šárky do finále ukázal, že i ona má hodně náctiletých příznivců…

Dnes ve 13 hodin si můžete na chatu pošpitat se Sámerem.

15 Responses to Došel včera večer puberťačkám kredit?

 1. Martina píše:

  Sámerek je nejlepší!!!!!!!!Je to zmanipulovaný protože Sámerek je nejlepší ze všech!!!!!!!!!!

 2. Reese píše:

  SamerSamer je jediná komplexní osobnost ve finálové desítce.Je pěknej,je showman, umí pobavit a v neposlední řadě, mně ten jeho zpěv teda bere.Od nikoho jinýho si desku nekoupím a to mi už dávno není náct..Holt český národ chce asi jako superstar druhou Vondráčkovou nebo uťáplou a nehezkou Langerovou. Gratuluju všem co pro ně hlasovali, chci vidět, kolik z Vás si tu jejich desku koupí. Moje superstar je každopádně Samer a jsem přesvědčená, že to ten kluk ještě dotáhne daleko…

 3. Jirka píše:

  Pro ReeseHele, když už ho tak žereš, tak bys měla vědět, že je to SÁmer a ne Samer! :-))

 4. Yfča píše:

  Re: SamerReesse, podle tebe "uťáplá a nehezká" Langerová výborně zpívá. Při poslechu cédéčka vnímám hlas zpěváka, vzhled není důležitý. Mimochodem, tu desku si od Sámera těžko koupíš. Desky už se nelisují, už pěkných pár let se kromě kazet prodávají jen CD… ;o)

 5. Márinka píše:

  Poslední náctinyjsem sice měla už před více než dvacítkou let, přesto si troufám přijít se svou troškou do mlýna. Na Anetu nikdo nemá. Trochu se jí mohla rovnat pouze Martina. Bylo mi moc líto, že vypadla tak brzy. Šárku nemůžu ani vystát. Je to tuctovka hodící se tak do muzikálu. Ale v té hře je možné všechno a nebudu se tedy divit, jestli vyhraje na úkor Anety. Co je však podstatné – vše ukáže čas. Kdo a v jakém oboru se prosadí, kdo zblbne, koho to šoubyznysové bahno nepohltí. Chci věřit, že Martina, Aneta i Sámer to zvládnou.

 6. Pavel píše:

  Pár dotazů z chatu se Sámirem 🙂Martina – Jakpak jsi se vyspinkal??? Já vůbec, pořád jsem se budila a nemohla jsem uvěřit, že jsi vypadl. Přeju strašně moc štěstí v životě a koukej se brzo zase ukázat.monicquue – Sámere, moc ti děkujeme za krásného půl roku našeho života stráveného v SS.Včerejší vystoupení bylo úžasné.Po vyhlášení jsme byly vráceny do kruté reality života.Máme tě na videonahrávkách a to jediné nám ted naplňuje sny.Jsme dvě kámošky kterým už sice táhne na 30,ale pro nás jsi nej hvězda v celé ČR.Nemůžem se dočkat koncertu 24.6.Mrzí nás, že i přes hlasy, které jsme ti poslaly/300/ ti nepomohly ke splnění tvého snu.Kam ti můžem napsat, prosíme mail.Dík a vrhni se na koncertní turné!!Budeš mít haly narvané k prasknutí!!!Martin Subrt – Ahoj Jak se citis??Velmi jsem ti fandil a fandim nadale!!MILUJU TEDocela se bavím. 🙂

 7. meky píše:

  Komplexní osobnostNechápu jak může Reese napsat, že Sámer je komplexní osobnost. Podle mého názoru nejenže není komplexní ale ani osobnost. Já nevím jestli se dívám na jiný Superstar, ale Sámer neodpověděl ani uspokojivě na jedinou otázku, která mu byla položena. Vždycky se začne usmívat a žvatlat úplně o něčem jiným. Osobnost dokáže inteligentně odpovědět a o komplexní osobnosti už radši ani nemluvím.Jestli je v Superstar nějaká osobnost, pak je to jedině Aneta. A i ona má do komplexnosti ještě daleko.

 8. Yfča píše:

  Dnešní chat se Sámeremhttp://superstar.nova.cz/chat/?a=24

 9. Mirek píše:

  No ten pokec se Sámerkem stojí za to.Je to kluk bystrej 🙂

 10. Pin007 píše:

  RE: Komplexní osobnost2meky: souhlas, co se komplexnosti osobnosti tyce neni Samer nic moc, jinak zpival taky celkem dobre, ale potreboval by jeste hodne dodelat, Aneta mi pripada vic "hotova", i presto bude muset na sobe jeste zapracovat

 11. Chosé píše:

  SámerJá jsem původně tipoval, že zůstane Aneta a Sámer , jako pár pro další kolo. Hrýál jsem si i s myšlenkou si vsadit. Ovšem včerejší večer ukázal, že sázet na něco jako je superstar je fakt úlet, který se nevyplatí.

 12. Wopi píše:

  🙂Mně se Šárka docela líbí a odpouštím jí i občasnou nejistotu ve výškách. A do týnedžra už mam moc daleko… asi holt už jsem se přehoupl na druhou stranu a bude ze mě dědeček slintající nad mladými hvězdičkami. :))) Sámer jednoznačně vyhrával ksichtíkem, o tom není pochyb, Představa superstar, která si šlape na jazyk a intonaci má občas mimoňskou, mě naprosto deptala :))

 13. Montrealer píše:

  Zpíval dobře a možná že by v soutěži zůstal, kdyby…jenom zpíval. Jeho zjev a vystupování mi připadaly otřesné. Jsem rád, že je venku !

 14. Aki píše:

  myslím, že je to zaslouženýkdybych o tom rozhodoval já, vylít by Sámer už o pár kol dřív… fandím Anetě, páč z nich zpívá opravdu nejlíp…

 15. Aneta píše:

  zpíval pěkněKdyby to záviselo na mě tak by vyhrál Sámer,protože byl nejlepší.

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: