Jde po mně policie?

Jen tak ze zvědavosti jsem se podívala do statistik za tuto neděli a vybrala si přehled stránek, z nichž do Hlodníku přicházeli návštěvníci.

Moji pozornost zaujal tento odkaz. Že nějaký prasák hledá „nezletile holcicky zdarma“ mne příliš nešokovalo, k mému překvapení mu však vyhledávač na Centru nabídl úsměvný článek Tumáš úd a jdi si hrát na doktora! od Monty.

Shodou okolností se na vyhledané stránce nacházela všechna tři zadaná slova (i když slůvko „zdarma“ nebylo v článku – je součástí komentáře jednoho odkazu v levé liště).

„Dobře mu tak… úchylovi,“ povídám si, „musel se pěkně naštvat, když nenašel, co hledal,“ a kliknu na přístupy podle domém. A ouha: ve výpisu je adresa dokládající, že návštěvník má něco společného s ministerstvem vnitra.

Že by to byl nudící se úředník, který nedopatřením zabloudil do Hlodníku? Nechce se mi totiž věřit, že by existovala spojitost mezi touto adresou a výše uvedeným hledaným výrazem.

Určitě je to jen zajímavá shoda náhod. V opačném případě prohlašuji, že nikomu nenabízím svoji nezletilou dceru a nepáchám ani jiné činy hodné trestního oznámení. Doufám, že mi to v případě nutnosti někdo dosvědčí… ;o)

11 Responses to Jde po mně policie?

 1. Alfa píše:

  a sakra…no,když bude třeba, tak ti to dosvědčím… jestli nebudu sedět v kriminále :o)

 2. jezkovyvoci píše:

  Zapoměla jsi ale dodat, že ještě před tebou nabízí vyhledávač katolický týdeník Perspektivy (!) 🙂

 3. Mirek píše:

  Nojo-katolící jsou jak vidno prasáci! :-))

 4. Ancoram píše:

  Třeba jsou to kontrolní aktivity. Takové ty "To je ale svinstvo, brrr… Ukažte mi to ještě… No to je hnus, jak to někdo vůbec může… Víte co, já si to okopíruju, jo? Děs, děs…"

 5. ajak píše:

  organove te vidiyfco, yfco,copak nevis, jak funguje policie CR? neni dulezite pochytat viniky, ale vykazat vysledky. kdo by se zabyval potiranim mafii,tam jde o hubu. tady maji primo pod nosem idealni, snadno dohledatelnou delikventku, ktera se navic naivne brani tim, ze nic nedela. az to reknes pred stolici(myslim soudni, neplect si to s hovnem), tak ti jeste naparej pohrdani soudem ;-)))(pojem "soudni stolice" je stejne krasnej)ps. myslis, ze ti na pankrac prelozi i pevnou linku. nerad bych prisel o tve clanky :-)))

 6. Yfča píše:

  ajaku…… asi o ty články přijdeš, anébrž jsem připojená kabelem… ;o)

 7. Wopi píše:

  :)))))))

 8. ajak píše:

  sakrano nic, osm let utece jak voda a treba vytvoris "reportaz psanou bez kabelu" 🙂

 9. Chosé píše:

  odkazyMne zase překvapil vyhledávač, když nachytal návštěvníka na zmínku o bývalém rakouském presidentu Bruno Kreiskim :O)) jinak také úspěšný byl článek o placeném pornu, ačkoli tam žádné nebylo, jen zmínka.

 10. Bohdan píše:

  Yfčo, jestli tě zavřou, tak ti rád budu do vězení nosit buchty. Jen se bojím, že bys nemohla k internetu a já bych přišel o tvoje úsměvné povídání, což by mi bylo moc líto. 😦

 11. aTeo píše:

  Jsem úchyl !?Denně surfuju po nejrůznějších pornografických stránkách. Tvrdím: "ze služební povinnosti" – hledám materiály pro své fotomontáže do kategorie "Hanbárny" (wellmi wyhledáwané!). Za rok už jsem tak otrlý, že mě prakticky nic nevyšokuje, nepohorší, nepobouří. Jenom mě zarazilo, kolik kategorií v této oblasti existuje. Jestli to odpovídá počtu nejrůznějších úchylek, tak Bůh s námi – v každé plné tramvaji bude tak cca 10 občanů, vymykajících se obecně uznávané normě. Nebo že by víc… ?

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: