Fóroskop – rak (21. června 1.48 hod. – 22. července 12.43 hod.)

Lidé zrození v tomto znamení jsou plaché povahy. Nemilují velké změny, proto se nejlépe cítí v rodinném kruhu. Tam totiž většinou nalézají pevnou oporu, kterou nutně potřebují. Rodině dokáží vše obětovat, proto bývají dobrými manželi. Ve společnosti prožívají díky své stydlivosti hotová muka, přestože touží, aby si jich někdo všiml. Když se tak stane, mají strach, že se zesměšní. Jsou flegmatičtí. Jejich nálada se mění rychleji nežli počasí na horách. Bývají mezi nimi velcí romantici a snílci, kteří si na nejkrásnější chvíle rádi ponechávají různé památky. V jejich zásuvkách můžeme najít kamínky všech možných barev i velikostí, staré fotografie a dopisy, vstupenky do divadel, žákovskou knížku z první třídy, ale i prošlou paštiku, neboť často bývají nepořádní.

Muž mívá dobrou paměť, takže vám v hádce může připomenout událost, na niž jste již dávno zapomněli. Je nenáročný a spořivý, jeho šetrnost často přerůstá v lakotu. Rád lže. Nejlépe se může uplatnit jako ministr financí, účetní nebo námořník. Pokud překoná trému, je schopen vyniknout i jako herec.

Žena je starostlivou matkou. Ráda pečuje o jiné s takovou vehemencí, že to druhým bývá nepříjemné. Pokud zrovna nemá vhodný objekt pro svoji péči, s klidným svědomím vám zlomí nohu, aby se o vás mohla starat. Má velkou fantazii. Ráda čte milostné romány, které hluboce prožívá spolu s hlavní hrdinkou. Je předurčena k charitativní práci, povolání zdravotní sestry nebo ředitelky dětského domova či útulku na ochranu zvířat.

Fóroskop spáchala (c) Yfča podle základní charakteristiky daného znamení.

7 Responses to Fóroskop – rak (21. června 1.48 hod. – 22. července 12.43 hod.)

 1. mib píše:

  uplne presne 🙂

 2. Lakotný Razzi píše:

  Cool 🙂To fakt sedí! 🙂

 3. nemetko píše:

  klamesmoja frajerka bola rak a ta upratovala vzdy vsade a za kazdych okolnosti, nie je nic lepsie ako romanticky vecer zakonceny velkym upratovanim…

 4. kaculina píše:

  Yfčo, víš co by mě zajímalo, jaké znamení jsi ty ? :o)

 5. Yfča píše:

  Kaculino, rak nejsem… ;o)

 6. rad píše:

  tak pozor – ja som rak a v ZIVOTE som nc neupratala. Opytajte sa mojej mamy. Okrem toho sa ani o nikoho nechcem starat a radsej chodim po krcmach ako pozeram telenovely. Svoju vrodenu plachost som vdaka povolaniu (pravnika) prekonala a nahradila netajenou nevrlostou z ktorou vrcim a zazeram po vsetkych okoloiducich. Tak teraz neviem,som nejaky zly rak? Vylucia ma ostatni raci zo spolku?

 7. Caeli píše:

  Něco sedí a něco neee… Třeba sestřička bych být nemohla, ptže mám strach (až panický) z krve (smích) A taky nemám ráda telenovely a zamilovaný románky..Spíš literaturu faktu (smích) a tak…

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: