Aneta Langerová je SuperStar, Anička Dajdou bude nejspíš generálem pěchoty

Sedmdesát devět procent hlasujících diváků rozhodlo o tom, že se studentka z Říčan Aneta Langerová stala první českou SuperStar. Spolu s Martinou Balogovou byly nejlepšími zpěvačkami ve finalové desítce, ostatní soutěžící jim dělali křoví.

Osobně se docela těším na avizované zveřejnění výsledků hlasování v jednotlivých kolech zvlášť poté, co bylo naznačeno, že jsou překvapivé.

Méně překvapivé je to, že se generálem Hvězdné pěchoty nejspíš stane Anička Dajdou Gleisnerová, přestože včera skoro celý den vedla její sokyně Jarmilka o 200 až 500 hlasů. Ale dnes se asi vrátili Aniččini fanoušci z víkendu a postarali se o to, aby se jejich idol s dostatečným náskokem usadil na první příčce… Mimochodem, už jste slyšeli její americký protějšek Williama Hunga?

7 Responses to Aneta Langerová je SuperStar, Anička Dajdou bude nejspíš generálem pěchoty

 1. Jamesek píše:

  StatistikyTaky se na ně moooc těším .. bude to nejspíše zajímavé .. 😀

 2. Jirka píše:

  Anetě to přeju, líbila se mi víc než až moc sebevědomá Šárka. Teď v tom finálovým kole byla Aneta jasně lepší. A na ty statistiky jsem taky zvědavej. Ale spíš mám dojem, že to říkali jen proto, aby zase za tejde nalákali lidi k televizi. Vždyť to snad můžou i zveřejnit v tisku ne?

 3. Kuba píše:

  AnetaLidi už nechtěj další Czákovou, Bartošku, VOndáčkovou, Machálkovou a jak se tyhle typově podobný zpěvačky jmenujou. Šárka byla stejnej týpek.Proto posílali hlasy Anetě.

 4. Alfa píše:

  Dajdou možná vyhraje, ale Jarmilka je lepší.

 5. Yfča píše:

  Dajdou vyhrála. Teď jsem tam hodila očkem.

 6. bína píše:

  …aha. tak a je jasno:)

 7. Tomáš píše:

  Dlouholetý omylHelemese a já si celé dlouhé roky myslel, že Bartoška je herec… a on je zatím zpěvačka… soudě dle Kubova příspěvku.

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: