„Co mi zbejvá?“ ptá se Aneta Langerová

První česká SuperStar Aneta Langerová se netají tím, že by dál ráda zpívala se svojí „domovskou“ kapelou SPB (Spolek přátel bigbeatu).

Obávám se ale, že na vystupování s SPB jí po vítězství nezbyde čas. Asi si jen smutně posteskne „Co mi zbejvá?“, jako ve stejnojmenné písničce nazpívané právě s SPB (stáhnout si ji můžete tady), a bude plnit závazky, které na ni čekají jako na vítězku celé soutěže. Nejspíš si již tuto otázku položila…

Další soubory ke stažení (mp3, video, foto), například Anetino vystoupení v Rozjezdech pro hvězdy, kde zpívala písničku Sklípek, naleznete zde.

Kapela SPB...

Aneta s domovskou kapelou SPB (foto SPB)

13 Responses to „Co mi zbejvá?“ ptá se Aneta Langerová

 1. Jirka píše:

  Co mi zbejváTeda ta písnička s její kapelou je super! Fakt nářez!

 2. Eva píše:

  Jsem zvědavá na tu desku, co má natočit. Vybírat písničky si asi nebude moct, určitě si tu otázku položí. Prostě smlouva je smlouva. Myslím si, že je na tom třeba taková Balogová líp.

 3. E. Hlava píše:

  To má šťávuCo k tomu dodat. "Co mi zbejvá" je profesionálně zazpívaná i zahraná písnička. Přimlouval bych se k tomu, aby Aneta na svou desku přizvala i SPB. Jde jim to MOC dobře! D9ky za nalezení odkazu.

 4. Martina píše:

  PísničkaŠkoda že je tam jen jedna ukázka, SPB opravdu "šlape". Dobrá skupina, Aneta jako vždy výborná. Je vidět, že tohle je opravdu její parketa, jak několikrát říkala. Těším se na její CD, určitě si ho koupím.

 5. brouzdal píše:

  Taky dik za odkaz.

 6. bína píše:

  připojuji se k ostatním, písnička je super. taky jsem moc zvědavá, kolik svých plánů, které Aneta chce uskutečnit, opravdu uskuteční. má svou hlavu, ale nemůže si vyskakovat.

 7. Yfča píše:

  Já si také myslím, že si Aneta nebude moci moc vyskakovat. Alespoň ne určitou dobu. Určitě bude muset protrpět různé novácké "estrády" a podobné vysoce "kulturní" akce…

 8. tom píše:

  Anete to s STB docela slape, klido bych sel na jejich koncert. Take se hrozim toho, ze bude zpivat nejakou tanecni, na rychlo spatlanou, hudbu, brrr, myslim si ale, ze ji nic jineho neceka:-(((

 9. Brix píše:

  No bohužel,Je to fakt.. Aneta si asi "užije" popularity v těch různých gogo šou a podobnejch sra*kách.Ale zase věřím žë ona časem zas pujde svou cestou. No ale docela bych si přečet tu jejich smlouvu.. 😎

 10. Jarka píše:

  písnička Anety s její kapelouTa písnička je super. Až jim vyjde cédéčko, tak si ho určitě koupím.

 11. Petr píše:

  V těch gogošou a podobnejch s*ačkách bude muset vystupovat určitě.

 12. aTeo píše:

  A co jí zbejvá?Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti…

 13. Eva píše:

  Nedá se!Tahle písnička je fakt super,škoda že je tak krátká.Ale jinak si myslim,že se Aneta nedá a dál si bude stát za svým.Držím ji pěsti,aby CD bylo opravdu podle jejích představ.

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: