Collina nás sice poškodil…

… „neviděl“ Dellasovo stažení Kollera v šestnáctce, které mělo skončit penaltou v náš prospěch (před čtyřmi lety mu asi zrak lépe sloužil, neboť stejný zákrok našeho hráče ve veledůležitém klání bez váhání odpískal), jenže ve fotbale se hraje na góly a naši fotbalisté včera nedokázali dát ani jediný, přestože šancí měli několik.

Řekové sice hrají nepříliš pohledný fotbal, ale téměř ve všech zápasech jim zatím vyšla taktika nadiktovaná trenérem Rehhagelem. Během normální hrací doby se včera hlavně snažili neinkasovat branku, měla jsem dojem, že počítají s penaltovým rozuzlením.

Naše hráče poměrně úspěšně atakovali, i když často za cenu nedovolených zákroků, které občas Collina neviděl, nebo i písknul proti nám. Přesto jsme měli několik šancí, z nichž jsme mohli (nebo měli) skórovat.

Domů nás poslal stříbrný gól. Je to možná divné pravidlo, příště už v turnaji platit nebude, ale musíme si přiznat, že v prodloužení byli Řekové o něco lepší. Čech dvakrát odvrátil katastrofu, potřetí to nevyšlo.

Naši kluci na mistrovství Evropy ostudu neudělali. Ukázali jsme, že fotbal hrát umíme. Doufám, že postoupíme na mistrovství světa a za dva roky potvrdíme, že patříme mezi nejlepší týmy.

Řekové změří svoje síly s domácím Portugalskem. Pokud se jim podaří hrát sice nepohledný, avšak velice účinný antifotbal, jaký praktikovali proti nám, nejsou ve finále bez šancí. Já osobně doufám, že si s nimi Portugalci poradí.

Advertisement

13 Responses to Collina nás sice poškodil…

  1. Jirka píše:

    Včera hráli Řekové ve dvanácti – Collina byl jedním z nich. Pískal nám i věci, který nebyly – třeba ruku při zpracování míče, ze záznamu bylo jasně vidět, že to žádná ruka nebyla. Taky Kollerovi pískal všechno a ještě se mu chechtal do ksichtu. Ale měli jsme dát gól a bylo by vymalováno. Navíc jsme měli střídat, měl jít krát Heinz (proč nešel alespoň v prodloužení), neměli jsme pořád hrát na Kollera, když to nevycházelo – Collina to podle mýho názoru negativně ovlivnil, ale za prohru si můžeme sami. I tak ale našim klukům děkuji, zasloužej si poděkování.Řekové budou to samý hrát ve finále, ani se mi na to nechce koukat. Fandit budu samozřejmě Portugalcům. Ne kvůli tomu, že nás Řekové vyřadili – Portugalcí narozdíl od Řeků totiž hrajou FOTBAL.

  2. Milan píše:

    CollinaKliknul jsem na ty jeho webový stránky. Ale když jsem uviděl ten jeho rozchechtanej ksicht, tak jsem zase rychle utíkal sem. Kdyby včera pískal rozhodčí a ne tenhle blb, tak jsme vyhráli!

  3. antirespirant píše:

    strašně bych to přál Portugalcům, ale přes ten řeckej beton se gól ze hry v podstatě nedá dát, takže můžou vyhrát jedině na penalty…

  4. Jířák píše:

    jeto škoda,ale je pravda,že se hraje na branky…za pár neděl začíná kvalifikace na MS 2006 a hrajeme 1.zápas proti komu? No Nizozemí,komu jinému :-))) Tak se snad bude zase hrát fotbal 🙂

  5. aTeo píše:

    Proti tomuhle Fantomasovi jsme byli bezmocní… KURWA!

  6. Mirek píše:

    Na krásu se v takovym zápase nehraje!Kdyby naši nehráli na krásu ale na účel jako řekové, byli jsme ve finále my.

  7. Kikina píše:

    já jen tak bokem-ten odkaz nefunguje, odhazuje na hlavní stranu /:)

  8. Anonymní píše:

    Odkaz odkazuje… .-)

  9. kaculina píše:

    ale zápas to byl úžasnej …

  10. Dalí píše:

    tak sem si sem přišel spravit chuť od kaculíny z jejího odkazu a zas čtu ty její moudra

  11. kaculina píše:

    pro DálíNení člověk ten, který by se zalíbil všem…

  12. Fanousek Fanda píše:

    Koukam, ze to hlasovani ctenaru sedi. Vyhrali to ti obranari z Recka. Skoda – nasi mohli bejt mistrama Evropy, protoze Portugalci hrali hovno.

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: