Vzkaz výrobcům pracích prostředků

Konečně i já vyrážím na pár dní pryč z velkoměsta, abych se vrhla do náruče šumavských hvozdů a polechtala plíce čerstvým vzduchem. Včera jsem ještě prala pár posledních ušmudlaných svršků. V jednom z nich zůstaly kompletní doklady k našemu plechovému miláčkovi…

Jakmile Mařena doprala poslední várku, přendala jsem prádlo z bubnu do koše a zamířila jsem na balkon. Když jsem chtěla pověsit Jirkovy kraťasy, všimla jsem si, že má cosi v kapse. Vylovila jsem pouzdro s doklady na auto. Osvědčení o technickém průkazu, složenky dokladující úhradu povinného ručení, doklad o měření emisí, to vše absolvovalo hodinový prací cyklus.

Nejprve jsem chtěla tyto cennosti pověsit vedle spodního prádla a triček, potom jsem je ale raději rozložila na kuchyňský stůl, neboť jsem se bála, že by je případní noční větříček ukradl. Přitom jsem zjistila, že pouze vybledla některá razítka, jinak doklady neutrpěly žádnou viditelnou újmu.

Proto bych chtěla vzkázat výrobcům pracích prostředků značek Vanish a Persil: V televizních reklamách tvrdíte, že vaše výrobky vyperou všechno. Jsem ráda, že kecáte. Doklady jste (naštěstí) ani při šedesáti stupních Celsia dokonale vyprat nedokázali… :o)

5 Responses to Vzkaz výrobcům pracích prostředků

 1. Alfa píše:

  tožsi to hezky užijte!!!

 2. Chosé píše:

  :O))Někdy se nedokonalost něčeho dokonalého prostě může ukázat jako výhoda. Třeba jako v příběhu o mouše, co už byla na náš svět tak naštvaná, kvůli podvodům, lžím a tak vůbec, že se rozhodla spáchat sebevraždu. Létala tak dlouho, až nalezla rozsypaný jed na krysy a ten pojedla. Ale byl také nekvalitní, takže po prodělaném průjmu dále vesele létala a konečně našla na něčem špatném ten kousek dobrého.

 3. pinka.linka píše:

  Přeji krásnou dovolenou…..a brzy se vrať ať tu máme co číst…:-)

 4. Point... píše:

  *Relaxuj a setri se…

 5. bína píše:

  krásný relax! je nádherně…:o))

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: