Chcete prozradit, kým jsem byla v minulém životě?

Moje mamuša tvrdí, že jsem musela být zcela jistě němá. Naráží tím na skutečnost, že občas vedu velmi dlouhé monology. Po přečtení několika článků na téma „minulý život“ jsem dospěla k závěru, že je docela dobře možné, že už jsem někdy někde strašila. Dnes jsem se konečně dozvěděla, kým jsem údajně před mnoha a mnoha lety byla.

Zabloudila jsem totiž sem. Vyplnila jsem datum narození a nestačila jsem zírat. Text, který se objevil v prohlížeči, obsahoval

Naposledy jsem se prý narodila kolem roku 1375 na východě Austrálie jako muž. Byla jsem buď kazatel (i dnes občas někdo pozorně naslouchá nesmyslům, které ze mne padají), vydavatel (pár svých ptákovin jsem vydala jako samizdat) či zapisovatel (několik zápisů z porad vedení mám také za sebou, navíc jsem víc jak tři roky zveřejňovala na internetu svůj téměř intimní deňýček). Rozhodně jsem se však coby ukecaný chlap vládnoucí husím brkem měla lépe než dnes.

Byla jste mírná, rozpačitá, tichá osobnost. Měla jste tvůrčí talent, který se uvolnil až v tomto vtělení. Občas Vás okolí považovalo za podivína.“, dočítám se dále.

Mírná jsem i ve svém dalším životě, rozpačitá čas od času. Do tiché osobnosti mám sice hodně daleko, avšak v případě nouze dokážu i mlčet. Pokud jde o tvůrčí talent, mohl se rozvinout daleko silněji. Okolí mne za podivína nepovažuje – spíš za blázna…

Z minulého života jsem si údajně přinesla trošku odlišné vnímání světa, navíc se prý řídím intuicí. I s tím by se dalo souhlasit. Jsem věčný optimista, razím heslo, že i ve špatném je pro nás něco dobrého. Řídím se však spíš životními zkušenostmi, i když mi intuice několikrát pomohla.

Jak se říká, na každém šprochu, pravdy je trochu. Přesto beru výše uvedené informace s humorem, protože všichni, kteří se narodili v minulém století ve stejném dni a měsíci jako já, byli v minulém životě muži, narodili se kolem roku 1375 atd., atd. – muselo nás být v té Austrálii jako sarančat.

I tak by mne ale zajímalo, čím jste byli kdysi dávno vy… ;o)

14 Responses to Chcete prozradit, kým jsem byla v minulém životě?

 1. antirespirant píše:

  Váš minulý život:——————————————————————————– Při vašem posledním pozemském vtělení jste byli mužem.Narodili jste se na území dněšní(ho) Jižní Indie přibližně v roce 1600.Profesí jste byli stavitel cest, mostu, doků.——————————————————————————–Váš psychlogický profil v minulém životě byl:Osoba s obrovskou energií, dobrý organizátor a dohližitel. Pokud jste byli popelářem, potom jste byli šéfem popelářů.——————————————————————————–Ponaučení, které jste si přinesli z minuleho života je:Vaším posláním je porozumět ostatním lidem a vypořádat se všemi nástrahami života s radostí v srdci. Měli by jste pomáhat ostatním a rozdávat dobrou náladu.——————————————————————————– Už jste si vzpomenuli?——————————————————————————–Jo, už si vzpomínám! Byly to dobrý časy, jen sem se občas styděl za tu oranžovou vestu 🙂

 2. Alfa píše:

  a já pořád, proč tíhnu k tomu beranovi…Při vašem posledním pozemském vtělení jste byli ženou.Narodili jste se na území dněšní(ho) Saudské Arábie přibližně v roce 1700.Profesí jste byli pastevec, chovatel koní, lesník.———-Váš psychlogický profil v minulém životě byl:Revoluční typ. Inspirovali jste změny ve všech sférách – politice, obchodu, náboženství, domácnosti. Mohli jste být vůdcem.———-Ponaučení, které jste si přinesli z minuleho života je:Vaším předurčním je řešit problémy znečištěného životního prostředí, recyklace, plýtvání surovinami, zamezení radioaktivity všemi způsoby včetně psychologických prostředků.——- Už jste si vzpomenuli?

 3. Point... píše:

  *…ze ja musim,cumet tam kam napises…Byt v minulem zivote zenska,csss to je tedy prasecina.Jeste ,ze se to v tomhle zivote zlepsilo…

 4. Helena píše:

  Být chlapem je opravdu jednodušší. Aspoň sis to Pointe zkusil. 🙂

 5. Vilda píše:

  Zajímavý. Taky jsem byl ženská. A asi jsem byla pořád těhotná, protože ten pupek už mi zůstal vytahanej. :)))

 6. Gerzon píše:

  Domorodý?To jsi asi musela být domorodý kazatel/vydavatel/zapisovatel, protože James Cook objevil Autrálii až v roce 1770.

 7. Point... píše:

  *Heleno,jooooooo….!!!!!

 8. HuMorous :O) píše:

  Nebyl jsem……to vůbec raději ani zjišťowatt, ale zahlasoval jsem si alespoň a dobře jsem se Yfčo pobavil. Když jsem si u Point*a přečetl :O) o tom, co s ním to zjištění udělalo, tak raději nebudu vůbec ani riskowatt.

 9. kretka píše:

  Váš minulý život:——————————————————————————– Při vašem posledním pozemském vtělení jste byli ženou.Narodili jste se na území dněšní(ho) Sibiře přibližně v roce 1025.Profesí jste byli rukodělec, mechanik.——————————————————————————–Váš psychlogický profil v minulém životě byl:Stále jste rádi cestovali, vyšetřovali, mohli jste být detektivem nebo špiónem.——————————————————————————–Ponaučení, které jste si přinesli z minuleho života je:Své poznání naplníte pomocí dětem a starším lidem. V minulém životě jste se naučili starat o lidi slabé a opuštěné.——————————————————————————– Už jste si vzpomenuli?Aha, aha… Ten posledno odstavec nejak nevysel… Neumim se starat ani o sebe….

 10. corky píše:

  Dneska dělám právníka v bance =)))))Při vašem posledním pozemském vtělení jste byli mužem.Narodili jste se na území dněšní(ho) Irska přibližně v roce 1550.Profesí jste byli bankéř, lichvář, soudce.—————————————-Bohémská osobnost, tajemná, velmi nadaná, schopná porozumět strým knihám. magické schopnosti, mohli jste být pomocníky temných sil.—————————————-Ponaučení, které jste si přinesli z minuleho života je:Vaším problém je naučit se milovat a důvěřovat vesmíru. Jste předurčeni přemýšlet, studovat, meditovat a rozvíjet vnitří moudrost.

 11. Albireo píše:

  Velmi zajímavé!Zvlášť mě zaujalo, kde by se pár století před objevením Austrálie "bílým mužem" v ní objevil kazatel nebo vydavatel či zapisovatel. (O tom, že by Austrálci měli písmo, jsem dosud neslyšel.)

 12. Yfča píše:

  Re: Velmi zajímavé!Albi, buzerovala jsem spoluobčany, avšak vznešeně se tomu říká kázat. Zapisovala jsem tak, že jsem dělala do písku čárky, jakmile kolem mne přeběhl klokan… ;o)

 13. Aki píše:

  heh, všichni jste byli vesměs hodný, jenom já mrcha :o)Při vašem posledním pozemském vtělení jste byli mužem. Narodili jste se na území dněšní(ho) Egypta přibližně v roce 1425. Profesí jste byli stavitel domů, chrámů a katedrál.Váš psychlogický profil v minulém životě byl:Nemilosrdná povaha, opatrně zvažující svá rozhodnutí v kritických situacích, s výbornou sebekontrolou a pevnou vůlí. Takoví to lidé jsou obecně oblíbení, ale ne milováni.Ponaučení, které jste si přinesli z minuleho života je:Vaším ponaučením by měl být boj s násilím a nevyvážeností ve světe, pochopením jejich kořenů a původu. Všechny globální problémy mají podobný původ.—tý brďo vostrej egyptskej zedník a polda amatér, bojující proti skleníkovýmu efektu a znečišťování pouště… huááá :o)))

 14. Aki píše:

  jsem já to ale smolař… :o)jsem zjistil, že kdybych se narodil o tejden dýl, dělal bych sice taky nemilosrdnýho zedníka, ale o 400 let pozděj a na Filipínách… to by se mi líbilo asi víc… škoda, no… :o)

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: