Fóroskop – panna (22. srpna 19.49 hod. – 22. září 17.28 hod.)

Člověk ve znamení panny je výmluvný, chytrý a bystrý. Bývá vztahovačný, proto není dobré pronášet žerty na jeho účet. Má rád pořádek a systematičnost, což někdy hraničí s puntičkářstvím. Miluje debaty o nemocech, ve volných chvílích se vyžívá hledáním příznaků chorob na svém fyzičnu. Nesnáší kritiku, obvykle již po první výtce hledá nové zaměstnání. Dovede dobře poradit, protože rozmýšlí prakticky a střízlivě, nikdy při svém rozhodování nezapojuje city. S penězi hospodaří přímo příkladně. Učení cizích jazyků mu nedělá větší problémy a je manuálně zručný.

Muž je sobecký, často má rád jenom sebe a své pohodlí. Na svém partnerovi vidí spoustu chyb a stále mu něco vytýká. Na kritiku vůči své osobě je ale citlivý, rychle se urazí a dokáže celé dny nemluvit. Pro svoje zálíbení v chorobách mnohdy vystuduje lékařskou fakultu jen proto, aby mohl své pacienty přesvědčovat o tom, že je nemocný víc nežli oni. Hodí se pro řemesla, kde může využít svoji zručnost, jako je automechanik, hodinář nebo penězokazec.

Žena je převelice hovorná, miluje drby a pomluvy. Ráda koketuje, leckdy si pořídí psa jenom proto, aby mohla svádět zvěřolékaře. Neustále mění partnery a spodní prádlo. Je čistotná a pořádná, cídění domácnosti se dokáže s nadšením věnovat celé hodiny, aniž by si všimla, že manžel nebo děti mají hlad. Vynikající výsledky zaznamenává coby uklízečka nebo administrativní pracovnice, nesmí ovšem proklábosit celou pracovní dobu. Má nadání pro ruční práce, proto může vyniknout i jako šička potítek.

Fóroskop spáchala (c) Yfča podle základní charakteristiky daného znamení.

3 Responses to Fóroskop – panna (22. srpna 19.49 hod. – 22. září 17.28 hod.)

  1. HuMorous :O) píše:

    Tomu nemůže "Býk" rozumět…Ale rozhodně jsem se dobře pobavil. Možná, že na tom všem něco bude, když tak přemýšlím… Pro muže "Býka" je prý žena "Panna" dobrou volbou a já mám rád tenis :O) Potítka bych uvítal… Umí "Panna" i vyšíwatt logo NIKE?

  2. bína píše:

    No, jsem prý Panna křížená s Váhou – řekl můj známý astrolog, který se koukl na postavení planet v době mého narození. Čistotu mám ráda, i když s úklidem to nepřeháním, takže nevím, jak bych se uplatnila jako uklízečka. A s kolegou "Pannou" jsme se shodli, že to příkladné hospodaření s penězi se nás asi taky moc netýká. Otázkou je, co znamená to slovo "příkladné":o)

  3. whoopy píše:

    tak si tedy hlodnunejsem udrbaná a pomluvy???? To jsou přeháňky. Uklízet budu leda svůj byteček. Jinak s tou čistotou je to fakt pravda

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: