Fóroskop – váhy (22. září 17.28 hod. – 23. října 2.48 hod.)

Člověk narozený v tomto znamení je milý a vtipný, pokud mu hrozí konflikt, raději vyklidí pole. Nenávidí totiž jakékoli spory. Je velmi nerozhodný, čeká na to, jak se zachovají ostatní. Když už se náhodou rozhodne sám, snadno se nechá ovlivnit názorem druhých a klidně vykoná pravý opak toho, co chtěl původně učinit. Dovede být velice otevřený a má veliký cit pro spravedlnost. Jeho smysl pro rytmus a ladnost mu mnozí závidí. Rád se baví, lépe se však cítí v menší uzavřené společnosti nežli na fotbalovém stadionu. Dovede s druhými jednat s velkým taktem a pochopením.

Muž je svědomitý, i když je zapomnětlivý. Potrpí si na kvalitní věci, proto ho zcela jistě nespatříte za volantem trabantu. Než by si nazul lacinou obuv od našich vietnamských spoluobčanů, bude raději chodit bos. Může se stát uznávaným soudcem, fotbalovým rozhodčím nebo sólistou baletu.

Žena si velice potrpí na svůj zevnějšek. Nekonečné hodiny tráví před zrcadlem a nanáší na sebe kosmetiku všeho druhu, popřípadě hledá první šedivý vlas, aby ho rychle vyškubla nebo obarvila. Dbá na to, aby byla stále vkusně a elegantně oblečená. Když ji potkáte u popelnic s košem v ruce, máte dojem, že je zrovna na cestě do divadla. Očekává však od vás, že si všimnete, jak nádherné má šaty. Ráda navštěvuje restaurace vyšší cenové třídy, plesy dobročinných organizací a recepce, neboť tam může nejlépe uplatnit svoji eleganci a vybrané chování. Nejvhodnějším povoláním pro ni je učitelka tance, kadeřnice a módní návrhářka.

Fóroskop spáchala (c) Yfča podle základní charakteristiky daného znamení.

Advertisement

6 Responses to Fóroskop – váhy (22. září 17.28 hod. – 23. října 2.48 hod.)

 1. Vilda píše:

  Kolegyňka je váha a dost to na ní sedí. Furt se činčá, leje na sebe parfémy, je to taková naše hvězda. 🙂 Ale jinak to s ní jde. Děsný je na tom to, že s ní musím sedět v jedný kanceláři. Když přijdu domů, tak smrdím stejně jako ona a manželka má kecy. :))

 2. Dany píše:

  Já jsem váhaa musím přiznat, že to dost sedí. Hlavně ta zapomětlivost, s tou se rvu odmalička. Na ženy-váhy, které znám to je taky jako ušitý. Fintění, drahý hadry, večeře a podobně, to je přesně to co milují.

 3. Jirka píše:

  Mám koukám celkem zpoždění. Ale co, rád čtu staré "věci".Jsem váha a mám tzv. fenomenální paměť. Je to spíš mé prokletí, pamatuji si naprosto všechno naprosto dokonale se všemi souvislostmi. Kolikrát je lepší zapomenout.Holt na každého to nesedí. 🙂

 4. Peťka píše:

  Já su váha a řekla bych,že to je pravda.I když mě to zrovna netěší.

 5. hany píše:

  Jsem vahaA můj zevnějšek je mi tak nějak úplně volný, to na mě vůbec nesedí, ale jinak ta obecná charakteristika ano 🙂

 6. Bláža Severinová píše:

  2 EŠ.BHledám, hledám, stopy nic nenacházím a stále se ztrácím.Mailíčka mého vidíš, tak, prosím udělej též škrábanec svou pazourkou,Ifčo – díky Bláža Severinová

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: