Plemenný býk (návod ke zpestření sexu)

Na Písmákovi svého času publikoval zajímavý tvor pod nickem Adonis vystupující z mořské pěny. Již názvy jeho děl vzbuzovaly zaslouženou pozornost: například Láska na tenisovém kurtu, Uvězněn mezi prsy, Brazilského cecku hlt nebo Chlípné vůně. Některé titulky byly tak neřestné, že jsem na ně klikla s nachem ve tváři a zbytek dne jsem se pýřila. Lehce rozechvěna jsem byla i z jeho díla Plemenný býk, v němž nabízí neotřelé možnosti ku zpestření sexu. Upozorňuji, že pokračování článku není vhodné pro nezletilce…

Adonis vystupující z mořské pěny – Plemenný býk

1. Oblékni se do uniformy císařského vojska. Jen bělostné prsy nech trčet dvěma otvory ven. Vášnivě onanuj za pomocí koňských žíní. Nakonec pokřti své přirození v ledově chladné horské studánce. Jsi židovská princezna. Takto oděná jdi do zoo. Stoupni si před lví klec. Dráždi zvířecího samce svou vzrušením prokrvenou vagínou. Nakonec mu zavěs na ztopořený penis klíč. Dopřej si porci růžové cukrové vaty.

2. Potři si klitoris mastí z kurkumy. Vlož si sedm antracitových kamínků hluboko do pochvy. Nejprve ti namočím do očí. Budeš hračkou v mých rukou. Lehce sténej pod nemilosrdnými přírazy mého olbřímího palcátu, který kameny rozdrtí na prach. Tvá těžce zkoušená vagína se těší dobrému zdraví. Je to naše společná nejlepší kamarádka.

3. Provlékni svá baňkovitá ňadra ocelovými skružemi a utáhni klíčem aretační šroub. Na ztopořené jahody zavěs velké vánoční prskavky, zapal je. Tanči v rytmu mechanických úderů bucharu.

4. Mé objekty lásky rády usínají v objetí mých svalnatých paží po prošoustané noci. Lehce mi oddychují na mužnou hruď a nechávají v sobě doznít patnáct obligátních orgasmů, ke kterým je přivádím svým božským kopím. Splétám jim cůpky z chloupků na ohanbí a vytrhávám je. Je to něžná depilace. Místo potírám alkholem.

5. Vyjdeme si spolu na rozkvetlou louku, ty se položíš do trávy, prosta zbytečného šatu. Odněkud přiletí roztomilí andílci s malými čuráčky. Jeden ti podá občerstvující směs lesních plodů v mořské mušli, druhý tě napojí pramenitou vodou. Ostatní budou oblažovat naše unavené duše hrou na flétny a píšťaly. V jejich společnosti tě budu mrdat.

* * * * * * * * * *

Tolik dílo Mistra. Po přečtení mne napadlo hned několik otázek. Naťukala jsem je tedy do komentáře:

* * * * * * * * * *

Jest mi líto, ale některým pasážím zcela nerozumím:

1. Oblékni se do uniformy císařského vojska. Jen bělostné prsy nech trčet dvěma otvory ven.
Uniformu jsem už sehnala, dalo to sice hodně lítání, hlavně doufám, že je to ten správnej model. Ovšem v té uniformě je tolik otvorů (její nositel byl při souboji provrtán kulkami), že nevím, z jakých mám nechat trčet prsy. Další problém je v tom, že jsem svá ňadra nechala lehce ožehnout solárkem, takže musím nejspíš počkat, až zase vyblednou, abych si mohla parádně užít.

2. Lehce sténej pod nemilosrdnými přírazy mého olbřímího palcátu, který kameny rozdrtí na prach.
Je to ten palcát, co patřil Janu Žižkovi? Pakliže ano, je to hygienické?

3. Na ztopořené jahody zavěs velké vánoční prskavky, zapal je.
Našla jsem v ledničce půl kila jahod. Jsou ztopořeny plísní. Nevadí to?

4. Tvá těžce zkoušená vagína se těší dobrému zdraví. Je to naše společná nejlepší kamarádka.
Moje nejlepší kamarádka se nejmenuje Vagína ale Máňa. Nevadí to?

5. Vyjdeme si spolu na rozkvetlou louku, ty se položíš do trávy, prosta zbytečného šatu.
Znamená to, že mám odložit hubertus?

Děkuji za odpověď.

* * * * * * * * * *

Odpovědi jsem se však nedočkala. Jelikož od doby, kdy jsem položila Adonisovi tyto otázky, utekl víc jak rok, zůstávám i nadále nepoučena a zmatena. Poradí mi někdo z vás?

Plemenný býk (c) Adonis vystupující z mořské pěny

16 Responses to Plemenný býk (návod ke zpestření sexu)

 1. Kamil píše:

  Odpovedi1. Otvory je mozno vybrat libovolne dle fyziologickych parametru.Ozehnuta prsa jsou problem.2. Rozhodne to neni on.3. Nevadi to. Naopak.4. To bohuzel vadi.5. Rozhodne.Neni zac.

 2. Pawlik píše:

  JO!Ty otázky nesmírně obdivuju. Odpovědí na ně netřeba.

 3. Yfča píše:

  Pawliku…… odpovědí třeba, anébrž jsem děvče zvídavé a nerada tápu. ;o)

 4. Vilda píše:

  Yfčo, ty tvoje otázky nemaj chybu. Umím si představit, jak by asi vypadala tvoje kritika toho díla. :))

 5. Yfča píše:

  Vildo…… však také mé otázky jsou kritikou! Dobré dílo nemá klást tolik otázek, pakliže je jeho cílem poučení… ;o)

 6. HuMorous :O) píše:

  Yfčo……neblbni! Máme přece před tak důležitou AKCÍ a tady se zrovna teď dějou takovýhle věci… Sodoma a ta druhá! Jasně, potěšilo mě, že i zde se píše o klíčích a hned dokonce několikrát, že se zde píše o Býku (tomu rozumim), ale když bych to měl všecko nějak zhodnotit, tak pokud se nám ta AKCE povede:- koupíš si třeba statek plnej uniformovanejch vojáků, vagón jahod… a svoje vlastní solárko, originální palcát Honzy Žižky… několik palet velkých vánočních mrskavek :O) i vlastní sirkárnu… další kamarádky… dobře rozkvetlou louku a klidně i několik novejch hubertusů…Tak se zatim šetři, neplýtvej silami :O) nenechej se rozptylowatt!

 7. aTeo :) píše:

  P.T. zbloudilým čtenářům jinotajů:A kdybyste náhodou někde narazili na slovo "hrdobec", pak vězte, že je to brouk je hovnivál….

 8. aTeo :) píše:

  P.T. zbloudilým čtenářům jinotajů:A kdybyste náhodou někde narazili na slovo "hrdobec", pak vězte, že je to brouk je hovnivál….

 9. aTeo :) píše:

  P.T. zbloudilým čtenářům jinotajů:A kdybyste náhodou někde narazili na slovo "hrdobec", pak vězte, že je to brouk je hovnivál….

 10. Zdeněk píše:

  Tak to je coolKoukám, dost dobrý, dlouho jsem se takhle nepobavil, pozdravuj vaši společnou kamarádku (Máňu)

 11. Bohdan píše:

  :-))Yfčo, když jsem to tak četl, tak mě napadlo, že bys zase měla oživit Kvičislavu Doudovou. :-)) Dík za pobavení, odpovídat nebudu, protože ty tvoje otázky jsou v podstatě nezodpovězitelné. Nedivím se, že Adonis mlčel. :-)))

 12. Rhapsody píše:

  Yfčo, máme to holt těžké my realistky, ve všem hledáme blešky. Mně mimo jiné napadlo, co pak s antracitovým prachem ve vagíně? Těžko by se asi těšila dobrému zdraví, že?No a olbřímí palcát? Já nevím, že někteří chlapi nikdy nepochopí, že s olbřímím si prostě NIKDY KVALITNĚ NEZAM**DAJÍ :-))))Z celého Adonisova díla ve mně vzrušený vzdech "ach… ano..!" vzbudily akorát ty jahody, lesní plody a alkohol.

 13. Yfča píše:

  Rhapsody…… on měl Adonis na Písmákovi ještě vypečenější kousky, nad nimiž by se dalo dlouho debatovat. Jenomže jednoho dne byl jeho nick zablokován skrzevá "šíření pornografie". Škoda. Jinak jahody a další lesní plody taktéž miluji. Avšak velmi libé pocity ve mně vyvolává zejména hezky propečený (a s láskou připravený) bůček. Ne nadarmo tvrdím, že bůček je nejkrásnější květina… ;o)

 14. Petr píše:

  Tak nevím, ale kdybych tohle chtěl zkusit doma, tak mě ta moje asi zabije. :))

 15. Jarda píše:

  Tak tohle fakt nemá chybu. :-)))

 16. Lucie Kubínová píše:

  Ha, tak to pobavilo 😀

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: