Všem pravidelným i nepravidelným čtenářům Hlodníku…

… přeji příjemné prožití vánočních svátků. Hodlám si teď na pár dní odpočinout, nebudu tudíž brouzdat v internetovém moři. Doufám, že najdete pod stromečkem dárky, jež vám udělají radost, že nebudete muset tahat kost z útrob, hasit nečekaný požár způsobený drzou svíčkou… že prožijete několik dní, na které budete rádi vzpomínat. :o)

15 Responses to Všem pravidelným i nepravidelným čtenářům Hlodníku…

 1. Jasper White píše:

  Tobě takéhezké Vánoce a Nový rok rovněž.

 2. ajak píše:

  pro yfcuprijemny odpocinek a klidne vanoce preje ajak.za tu spoustu krasnych clanku v hlodniku si pohodu rozhodne zaslouzis. diky za ne, pokazde mi zlepsi naladu (a zrejme nejsem sam). prani vseho nej plati samozrejme i jirovi a kacabe.

 3. perkele píše:

  Jojo, přeji zasloužený klid…

 4. Lovely píše:

  YfčoPříjemné svátky a štastný Nový rok tobě i rodině. A pod stromečkem nový ploutve… L.

 5. Montrealer píše:

  Chcu taky přijít se svou troškou do mlína…La Skála (autor Tseug – z Pýsmáka)tvářila se uraženěkdyž jsem tuhle řekl ženěna hlavu si asi padlávodit děti do divadlavzpomeň si, jak mlaskalyna balkóně La Scaly !Důchodcův lamentKdyž jsem lezl z vany k ránu, řek’ sem: "To mám pěknou ránu". Cítím se jak sirotek, důchod přijde ve čtvrtek.Veselá píseň vánoční o Aničce DajdouPásli ovce Valašipři betlémském salaši,s Ančí Dajdou, dydli dous hrudní částí propadlou.

 6. HuMorous píše:

  Yfce a vsem zdejsim….…preju Krasny Vanoce a stejne takovej i rok "nulapetku", hodne Steti, Zdravi a vyplnenejch Prani i Snu. HuMor S VAMI, BLOGU MIR :O)

 7. Montrealer píše:

  Prznitel českých národních koléd…Nesem vám noviny jménem Blesk.Nesem vám noviny, poslouchejte.Na kecy z Blesku však pozor dejte.Čtěte je pilně, né kratochvilně,lehejte smilně, tvařte se vilně,rozjímejte.

 8. Montrealer píše:

  Darujte radost, darujte smích…na vlezte na stránku http://dubekova.bloguje.cz/ on sice ta dáma (patrně MUDryně) píše českoslovenky, což je zbytek našeho federálního jazyka (Husákovština), ale když se přenesete přes tato úskalí, jsem si téměř jist, že se velice zasmějete, i když jsou tam občas popsány nemilé příhody podobné těm, které jsem na podzim zažil v http://www.plBohnice.cz/Sice vás na Vánoce posílám do blázince, ale za to může vyhledavač Morfeo, jemuž jsem zadal:! "psychiatr" AND "blázen"Pokud vám ta vyhledávací potvora najde www-stránky se SOUČASNÝM výskytem obou slov, připravte se na něco hodně veselého. Podobně úspěšné by mělo být i vyhledávání:! "jeho" AND "lordstvo" AND "jean"s přáním úspěšného smíchu… Monty, (kterej nenapsal žádnej čardáš)teď si ještě ověříl ty www-adresy…

 9. Montrealer píše:

  Byla mi ukradená…Asi před dvěma roky jsem vymyslel anekdotu o lordech. Zveřejnil jsem ji na TOTEMu, kde nebylo podmínkou, aby anekdoty byly původní… spíš to bylo výjimkou. Asi 50 lidí si vtip přečetlo – to vím, protože literární servery mají počitadlo návštěvnosti. Ale nikdo k tomu nenapsal poznámku a nikdo mi nedal ani bod.Dnes jsem prohlížel všelijaké vtipné servery pomocí vyhledavačů Morfeo a Jyxo… a tu "svou" anekdotu jsem našel. S takovýmto kopírováním má sice větší problémy Yfča, protože píše srandovní průpovýdky, ale přesto se pochlubím "ukradenou a znovunalezenou anekdotou"Autonehoda"Sire, nesu vám špatnou zprváávu. Lady dnes tragicky zahynula při autohavárii.""Skutečně zdrcující, Jean. A kdo řídil?""Já, sire.""Přijďte za mnou zítra do pracovny a připomeňte mi, že musím objednat nový vůz a zvýšit vám plat."

 10. Míra píše:

  I tobě hezké svátky a hlavně hodně inspirace, ať máme co číst. Tvůj hlodník je skvělý.

 11. Jejka píše:

  Ahoj. Já ti a nejen tobě preji krásné Vánoce a šťastný nový rok.

 12. Montrealer píše:

  Yfča se ulejvá, myši mají pré…Kdo má rád nenáročnou poéziji a nemůže bez ní bejt ani na Vánoce, ať vstoupí…http://www.diskbase.com/websmile/w_ja0000.htm#1054

 13. Montrealer píše:

  Mayday, Mayday, pomóóóóc…Vánoce mě psychicky vyčerpaly. Kromě nervů už nemám ani…http://www.penize.cz/nastroje/bankovky/detail.asp?IDP=1&ID=34&itemID=1800 komu nějaké zbyly, pošlete mi jich co nejvíc… potřebuju je na uhlí, koks, marjánku, opium, morfium a jiné základní potraviny…

 14. Yfča píše:

  Všem moc děkuji…… za milá přání. :o)

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: