Hlodník uvítal stotisícího zbloudilce

Dnes krátce před polednem (přesně v 11:58:50) zabloudil do Yfčina hlodníku jubilejní stotisící čtenář.

I když výraz stotisící čtenář není moc přesný, protože pokud navštívíte Hlodník každý den v týdnu, přibude na počitadle sedm obětí. Ale i tak jsem tím velkým číslem velmi mile překvapena.

Jubilejním návštěvníkem je Katka, která si z nabízených možností vybrala jako odměnu Ptákoviny. Doufám, že ji moje napsaniny alespoň trošku pobaví a že do Hlodníku zase někdy zabloudí.

A vám ostatním, kteří jste nebyli kulatí, moc děkuji za přízeň, kterou prohlížeči plnému přiblblých ptákovin věnujete…

5 Responses to Hlodník uvítal stotisícího zbloudilce

 1. HuMorous :O) píše:

  pro Yfču a její HlodníkA já si na ten koncert koupil nový kvádro i s pantoflema… :O) Njn * Kulatej jsem sice ještě i teď, ale 100 000. jsem nebyl. Vzhledem k tomu, že zde za pár dnů přivítáš už 200 000. návštěvníka, nic není ztraceno…. Jedeme dál! Každopádně Ti moc gratuluju (ostatně odkaz na Yfčin Hlodník byl vůbec prvním V.I.P. odkazem na HuMorousblogu), přeju Tobě i Hlodníku mnoho nadšených čtenářů a HuMoru. Tak ať je o čem psát a práší se za kočárem… S pozdravem "BLOGU MÍR!"HuMorous :O)

 2. Yfča píše:

  HuMorousi…… díky moc. Skrz slzičky dojetí téměř nevidím na klávesnici (klika, že mám státnici ze psaní na stroji). Toho vipáckého odkazu si velmi vážím! ;o)

 3. HuMorous :O) píše:

  YfčeV těchto souvislostech mne napadlo, že ani nevim, jakejm kapesníkum dáváš ve chvílích dojetí přednost :O) Jestli hadrákum, nebo papírákum… * Několikrát jsem na tohle téma psal, dokonce i ankety byly, ale nevim * Jsem rád, že jsem Tě dokázal "rozněžnit" – a to jen dvouma prstama… Státnici ze psaní na stroji totiž nemám, ale píšu už docela dost rychle za ty roky… A ten odkaz na Hlodník? Jsem si jistej, že už potěšil spousty poutníků :O) a vím, že ještě další spousty potěší, když Hlodník najdou, jako jsem jej našel onehdá i já. Měj se krásně…

 4. Montrealer píše:

  Dají se Ptákoviny (a jiné) koupit ?vzhledem k tomu, že jsem ráno přebral – vzal jsem si omylem dvakrát dávku antidepresíva, spal jsem celý den spánkem nespravedlivých, takže si Osud vybral jiného zabloudilce – a nespravdelivě samozřejmě ! Jak také jinak ! Jen si vzpomeň na naše rozpravy o Leninovi, kdy sis hrála na jeho ne[u]spokojenou družku Naděždu Konstantinovnu – a to všecko jenom qůli jednomu obrázkovi v Ateo-vi.Cítím se Osudem těžce zklamán a podweden. Katka prostě měla štěstí a já ji přitom wůbec neznám. Co je to za něžnou osůbku ? Kandidovala už aspoň do Senátu nebo na Superstár ? Měla by nám poskytnout rozhovor. Zkus z ní udělat intereview (teď nevím, jaxe píšou ta v-w) ať z toho my nevyhravší něco máme.petr k.

 5. Yfča píše:

  Petře…… já ti Ptákoviny také pošlu. Jen chvilku strpení… ;o)

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: