Startuje nový ročník SuperStar

Dnes večer uvede Nova druhé kolo SuperStar. Další ročník této soutěže přináší několik drobných změn. Bude repríza SuperStar úspěšnější než její premiéra?

Především bylo pozměněno složení odborné poroty. Ke starým mazákům, Gábině Osvaldové a Ondřeji Soukupovi, přisedli Michal Horáček (šéf poroty) a Eduard Klezla. S Radkou Něgrešovou bude SuperStar uvádět nový moderátor – Petr Holík. Další novinkou je počet soutěžících ve velkém finále. Probojuje se do něho místo deseti hned dvanáct adeptů z 8 357 přihlášených.

První semifinále na konkurenty stálic české hudební scény čeká 20. února 2005, první finálový koncert se uskuteční 10. dubna 2005. Novou SuperStar zvolí diváci 12. června 2005.

Mně osobně se nejvíc líbí úvodní kola, při nichž značně stoupá sebevědomí mnohých diváků, protože někteří přihlášení netuší, co je to soudnost. Je tak možné, že na nás už dnes vybafne nová Dajdou. Každopádně má divák hned na začátku možnost pobavit se „zpěvem“ zvlášť sebevědomých soutěžících. Jen doufám, že se znovu až do finále neprobojují jednotlivci, kteří budou mít problémy při trošku náročnější písničce.

Dá se však očekávat, že i v novém ročníku si budou organizátoři spokojeně mnout horní končetiny, neboť se určitě i letos najde mnoho zuřivě esemeskujících diváků, kteří se budou snažit na stupínek nejvyšší protlačit svého oblíbence.

Podrobnosti o novém ročníku najdete tady.

17 Responses to Startuje nový ročník SuperStar

 1. Jimi píše:

  Myslim ze autori vasej SuperStar urobili zavaznu chybu, ze nenechali Anetu "vykysnut", pretoze takto sa pripravia o pekny kseft… bude dalsia SuperStar a na Anetu sa pravdepodobne zabudne… no nic, ide o vase prachy :-))

 2. Yfča píše:

  Jimi…… já si myslím, že i na Slovensku budou další ročníky SuperStar… Jde (jak jinak) o prachy… ;o)

 3. Montrealer píše:

  Ahóóój, Jimi a další…dokud nebude existovat naděje, že opět uvidím svou nenaplněnou lásku Aničku Dajdou (kam se na ňu hrabe jistá Aneta L.), tak se asi budu radši broudzat po internetových vlnách – jen textově, né akusticky ani jinak, nejsem na to vybaven. Můj starý omšelý Celeron vyje větrákem, když hledá jakoukoliv exotickou nebo ezostérickou www-stránku.petr k.

 4. zz píše:

  Rekl bych ze prave tim ze se Aneta L. nenechala strhnout tim kolotocem rychlych penez ma sanci zustat v povedomi delsi dobu a od te souteze se uplne utrhnout. Netvrdim ze se ji to povede, ale bylo by to fajn… Uz je cerstvy vitr ktery prinesla do Ceskeho slavika docela potesil.

 5. Yfča píše:

  Aneta Langerová…… je tak trochu svéráz, já osobně jí fandím, protože asi není jednoduché zahodit za hlavu možnost vlastního pořadu (viď, Šárko). Tím, že odmítá zpívat na playback je mi moc sympatická, ale asi by neměla úplně všechny příležitosti zahazovat. "Sejde z očí, sejde z mysli" říkávala moje babička. To rčení dodnes funguje (viz některé "totalitní" hvězdy). Ale i tak mám dojem, že bude mít pořád hodně příznivců. Jen by to chtělo trošku lepší textaře, písničky z její nové desky nejsou nic moc…

 6. DarkMaster píše:

  SuperBlbostSuperStar je blbost, ale zase jí všichni sledují. Já naštěstí nikoliv – nemám televizi 🙂

 7. Montrealer píše:

  Kerá z děvčat je po-pulárnější ???Kdo je v Česku populárnější ? Éterická bytost jménem Yfča nebo (moje nenaplněná touha) Anička Dajdou ? Po Yfčině poznámce jsem (ač nerad, ale chca, chocuc, chcouce být objektivní) přidal do testu popularity i Anetu Langerovou.Zkusil jsem protáhnout fšecki tri celebrity swětoznámími www-vyhledávači:Google hledá v celým webovým vesmíru, ale u mě jen v doménách .cz a .skMorfeo hledá jen v doméně .cz ale zato správně česki skloňuje a časujeJyxo podobně jako Morfeo, ale má jednoduší vobsluhuZaznamenával som počet nájdených odkazov. MorfeoYfča 4059Anička D. 2169Aneta L. 32591 JyxoYfča 9764Anička D. 2788Aneta L. 97620 GoogleYfča 18100Anička D. 989Aneta L. 117000 MSN-Suche-némeckij-varijántYfča 184Anička D. 73Aneta L. 6462Vie Boh, čo to ten Google robí… asi sčítá i odkazy z odkazů. Co to vůbec znamená, Google ? Asi nic. A – Č internetový slovník nabízí jen překlady slova Googly: velký voči, špásovný, erotycki naladzienny…Nejhůře dopadla Yfča v německém vyhledávači MSN-suche http://search.msn.de/ který ji našel jen 184-krát… asi se nezatěžuje sčítáním odkazů z odkazů. Jedině u Němců (u těch namyšlených skopčáků) zvítězila nad naší obdivovanou Yfčou celým čekoněmeckým národem platonicky (i jinak) milovaná Anička Dajdou se 398 odkazy. Aneta Langerová však má i u Němců 6462 odkazůJenže Němci mě překvapili ještě jednou: při hledání odkazů na Aničku Dajdou jsem předčasně odentroval, a jak je život překvapující, nechal jsem Němce hledat text -Anička Daj- ! Němci našli 73 výskytů — hí-há-hou !Při hledání u Němců jsem se samozřejmě neomezil na doménu .de ale nechal jsem jména celebrit hledat v celém Webu, jak to nabízí Google. Proč jsou mi vlastně Němci v něčem tak sympatickí ? Protože jsem se jejich švarcwaldštinu v škóle učíl, na rozdíl od odporné a zcela nesrozumitelné angličtiny, která se podle slovníků vlastně ani překládat nedá (na rozdíl od mnoha rozumnějších jazykův včetně té protivné azbukistánské ruštiny)

 8. Anonymní píše:

  Seznam:1. Aneta Langerová – 902082. Yfča – 115733. Anička Dajdou – 3004

 9. Yfča píše:

  Montrealere…… tak to jsem netušila, že se o mně píše víc nežli o Aničce Dajdou… :o))

 10. Yfča píše:

  DarkMastere…… spousta lidí tvrdí, že je to kravina a potom posílá SMS. Asi to bude kvůli tomu, že (na rozdíl od tebe) mají doma bednu… ;o) Raději by měli esemeskovat na konto pomoci obětem tsunami.

 11. Martus :) píše:

  Myslim, že jde spíš jen o peníze, vedlejším produktem jsou někteří pobavení lidi.

 12. Montrealer píše:

  Pamatuješ na své staré přátele ?například na Maximu Gali, která kdysi přispěla Anatómiou telenovely (oblbovakus maximus).S touto půvabnou osůbkou jsem asi před 6 týdny zkusil navázat kontakt, ale ona teď nemůže na internet, má k dispozici jen e-mail. Přesto se jí podařilo cosi vtipného napísať… a našel to opět ten záhadný MSN-suche http://search.msn.de/ Založ si třeba okénko hostů… nemusí být trvalé, stačí třeba jednou za měsíc. Slibuji na věčné časy, že do něho nebudu psát.

 13. Montrealer píše:

  Díky – Ančí Dajdou je prostě…neod[v]olatelná !!!Ad Aneta před a po: jedná se o kosmetiku w sallonu kosmetyckim nebo o kosmetiku dižitální ? Také se může jednat o kosmetyku postelowu (przed a po styku poglawnym)

 14. Montrealer píše:

  Konečně !!!Nechci se spokojits kdejakou trajdou !Konečně uzřel jsemAničku Dajdou !

 15. ajak píše:

  pro yfcuahoj yfco, vylihla se ti konkurence, ale jak te znam, tak to urcite ocenis.ten link je:http://ostravak.bloguje.czps. az jsem si myslel, jestli to nejses ty a neucis se cizim jazykum 🙂

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: