Hlodník živoří již celý rok!

Čas asi opravdu utíká mílovými kroky, neboť přesně před rokem došlo k porodu Yfčina hlodníku. Nechce se mi věřit, že od napsání prvního příspěvku uběhla již tak dlouhá doba, neboť mám pocit, že jsem začala hlodat teprve nedávno. Kroutím hlavou i nad tím, že jsem za tu dobu naťukala do klávesnice celkem třistatřiatřicet (povětšinou poměrně pokleslých) příspěvků. Ovšem co jiného byste také měli čekat, když podtitulem Hlodníku je „prohlížeč plný parádních pitomostí“.
Při příležitosti tohoto skromného výročí jsem se rozhodla, že v Hlodníku zodpovím vaše dotazy (samozřejmě budou-li nějaké), neboť mi občas napíše některý ze zbloudilců a požádá mne, abych na sebe prozradila něco víc, než se dá vyčíst z mých napsanin.

I když pravidelní čtenáři (zejména podle mých téměř intimních deňýčků a deňýčků týraného rodiče) asi tuší, co jsem zač, jsem ochotná lehce poodhalit tajemno, jež mne obestírá.

Případní zvědavci mohou použít pro zaslání cudného dotazu níže dřepící formulář, případně vzkazy (viz levá lišta).

Můžete samozřejmě zasílat i připomínky týkající se obsahu Hlodníku.

Pro odeslání dotazu je nutné vyplnit e-mail v korektní podobě!

http://www.blueboard.cz/mailform.php?id=39213

Nesmím zapomenout na poděkování autorům projektu bloguje.cz, neboť mi zdarma a zcela nezištně přenechali jeden z ostrůvků v internetovém moři… ;o)

11 Responses to Hlodník živoří již celý rok!

 1. Jimi píše:

  Gratulujem ;-)Kiez by to mne vydrzalo rok… :-))A tebe zelam este mnoho, mnoho dalsich rokov pocas ktorych nas budes obstastnovat 🙂

 2. Yfča píše:

  Jimi…… díky moc. Vydržet, to je to nejtěžší. :o) Já jsem kdysi vydržela ve své Osvěžovně (http://www.volny.cz/ipe) téměř čtyři roky každý týden publikovat svůj téměř intimní deňýček. Našel si poměrně dost závisláků, kteří ho četli pravidelně. Jenomže potom bylo málo času (psát by bylo o čem), tož jsem nechala Osvěžovnu zemřít a vrhla se na Hlodník. Doufám, že tady vydržím o něco déle… ;o)

 3. HuMorous :O) píše:

  Ahoj YfčoDovol, abych Ti opět poblahopřál a rovněž abych smekl… Patříš k těm, kteří by určitě měli psát a publikovat to, co napíšou, k těm, kteří i kdyby (nechci to ale nijak přivolávat!!!) si chvíli odpočívali, tak jistě čtenářstvo neztratí…. A hlavně: JE TU SRANDA, HUMORU DOSTATEK PRO VŠECHNY :O) což je nám všem rozhodně třeba! A tak Ti přeju dost času na psaní, skvělý LIDI kolem Tebe – ve světě skutečnym i v tom virtuálnim… :O) HuMor s Tebou, blogu MÍR!Merci – za to, že jsi…

 4. Pedro píše:

  Blahopranicko!!!Hlodej dal.

 5. Plavovláska píše:

  BlahopřejiAť ti to co nejdýl vydrží.

 6. Albireo píše:

  Spějme dál…Jako jeden z deňýčkových a teď hlodních závisláků Ti přeju (vlastně sobecky si přeju), ať Ti to píše furt dál a dál.

 7. Mia píše:

  taky budu slavitmalá Mia už své výročí vzniku oslavila včera…jenže než jsem zjistila, že jsem počala a vykřičela to světu na internetu, uteklo pár dní… takže ještě na oslavu čekám…letí to… to jo…

 8. Yfča píše:

  HuMorousi…… díky moc! :o)

 9. Yfča píše:

  Pedro, Plavovlásko…… budu se snažit… ;o)

 10. Yfča píše:

  Albi…… i tobě moc děkuji… :o)

 11. Yfča píše:

  Mio…… malé Mie přeji hodně zdravíčka a tobě hodně dobrých nápadů a inspirace… :o)

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: