Fóroskop – vodnář (20. ledna 18.23 hod. – 19. února 8.33 hod.)

Vodnář je laskavý a dobrotivý. Má rád klid, proto nevyhledává hlučnou a velkou společnost. Raději si otevře lacinou desítku a usedne k televizi. Je velmi pracovitý a přizpůsobivý, ale chybí mu rozvážnost. Často jedná impulzívně. Je velmi pracovitý, nic pro něho není překážkou. Nesnáší sváry a pomluvy. Je obětavý, své přátele nikdy nezklame. Povahou je věčný bouřlivák a rebel. Bojuje proti všemu starému a nemodernímu, ať už je to parní stroj, černobílá televize nebo dederonová košile. Sám jde často příkladem a snaží se přijít s novými myšlenkami, které často hraničí s utopií. Pokud se jeho fantazie neuskuteční, propadá depresím a lituje, že se nenarodil o sto let později.

Muž nesnáší, je-li někým ovládán. Pak je chladný a odměřený. Miluje přírodu a vědy z ní pramenící. Je vrozeným badatelem a pozorovatelem, proto dokáže prosedět dlouhé hodiny s dalekohledem na oku a přitom sledovat hvězdnou oblohu nebo bujnou sousedku, pohybující se po zahradě v negližé. Někdy je tak chamtivý a sobecký, že by i Harpagon zbledl závistí. Vhodným povoláním se zdá být astronom, revolucionář a výzkumný pracovník.

Žena bývá prostořeká a náladová. Má velký cit pro barvy a nezměrnou fantazii, takže její make-up je vždy originální a nepřekonatelný. Ráda experimentuje, proto často vaří nová, nikým nevyzkoušená jídla. Vůbec vás tudíž nepřekvapí, když vám k obědu předloží hlemýždí guláš, kedlubnový koláč, petrželovou zmrzlinu a mrkvovou šťávu. Je nejúspěšnější coby spisovatelka, akademická malířka a řidička tramvaje.

Fóroskop spáchala (c) Yfča podle základní charakteristiky daného znamení.

3 Responses to Fóroskop – vodnář (20. ledna 18.23 hod. – 19. února 8.33 hod.)

  1. Martus píše:

    Většinou ses trefila, v něčem bych řek, že ne, ale to je věc názoru. 🙂

  2. Riona píše:

    pěkně:)))

  3. Anonymní píše:

    Znám ženu-Vodnáře – je to žena sebestředná, tvrdě jdoucí za svým, schopná podrazu, aniž si to vůbec uvědomuje, navenek se tvářící dobrotivě a laskavě, protože si myslí "že to tak je lidem sympatické".Tak nevím, ale s tou charakteristickou mi to vůbec nesedí….

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: