Fóroskop – ryby (19. února 8.33 hod. – 20. března 7.35 hod.)

Člověk narozený v tomto znamení je velkým milovníkem vody. U bublavého potůčku se často oddává romantickým představám, stejně je ale schopen propadnout snění za volantem automobilu a způsobit řetězovou havárii. Snadno se dá ovlivnit, je přizpůsobivý a tvárný, a tak se často stává obětí různých sekt a pochybných sdružení. Pokud propadne alkoholu, nedokáže se zbavit závislosti, proto by měl pít pouze ovocné mošty a dobrou vodu. Je pohodlný, zřídkakdy se sám pustí do nějaké činnosti, aniž by byl vyzván. Jeho další nedobrou vlastností je nedochvilnost. Jako hostitel je ale nepřekonatelný, vždy se v jeho přítomnosti budete cítit dobře. Vždy vám ochotně a nezištně pomůže, pokud ho o to požádáte. Často se spoléhá na rady a mínění druhých, protože se bojí neúspěchu.

Muž je plachý a citlivý. Milované ženě není schopen vyznat lásku a požádat ji o ruku, proto musí být uloven. Jinak by nekonečně dlouho vysílal zamilované pohledy a poletoval kolem, aniž by se vyjádřil. Jako manžel je ale spolehlivý, rád se vrací do útulného domova a rodině se dokáže cele obětovat. Může být vynikajícím hudebníkem, kuchařem či hospodským.

Žena je často velmi nepořádná. Kuchyň bývá plná špinavého nádobí, svršky zdobí nábytek celého bytu. Libuje si v dobrém oblečení i jídle. Miluje děti a teplo domova, proto je dobrou matkou i manželkou. Je romantická, a tak se za úplňku vydává na nejbližší kopec a zpívá operní árie. Má předpoklady pro práci zdravotní sestry, učitelky v mateřské školce, může se však prosadit i jako zpěvačka.

Fóroskop spáchala © Yfča podle základní charakteristiky daného znamení.

10 Responses to Fóroskop – ryby (19. února 8.33 hod. – 20. března 7.35 hod.)

 1. chosse píše:

  rybatak ta nedochvilnost mi nesedí, asi je to tim, že jsem ryba pozdní, tedy březnová :O))Jinak konečně žes taky napsala něco o mne, i když ne zcela záměrně :O))

 2. fily píše:

  musím s politováním konstatovat, že moje rodička ryba je chorobně pořádkumilovná a kdyby měla pracovat jako opatrovatelka nebo učitelka, tak… no potěš… ;O)

 3. Yfča píše:

  fily…… na Kačabu, kterážto jest taktéž rybou, to (bohužel) sedí. Je bordelářka, ale děti miluje a umí to s nimi. ;o) Možná je důležité, kdy v Rybě se narodíš. Kačaba je 25. února.

 4. fily píše:

  moje rodička je 12.3. (Pamatuje si to i Sestra, která se narodila 3.12. ;O) Možná to ty pozdní ryby mají fakt rozdaný trochu jinak. Nicméně ta obecná charakteristika na ni docela sedí ;O) Teď jsem docela ráda, že nemá řidičák ;OP

 5. fily píše:

  mám dotaz: teď jsem si četla jiný tvoje fóroskopy a mám v tom zmatek. Konkrétně já jsem se narodila 20.4. Všude mě považují za berana, ale podle tebe jsem býk… I když podle těch tvých charakteristik bych měla spíš blíž k býku, berany jsi parádně podusila! ;O)Tak mi, prosím, vysvětli, jak je to s tím datem. Díky!

 6. Yfča píše:

  fily…… když jsem před lety začala fóroskopy psát, tak jsem si půjčila v knihovně a od kámošky celkem asi čtyři knížky, kde se o znameních psalo. V jedné z těch knížek tvrdili, že každé znamení má přesné datum i hodinu, když začíná jeho vláda. Tož jsem si to opsala na kus papírku, protože jsem nabyla dojmu, že to tak asi tedy bude. Ale faktem je, že normálně se uvádí jen den a u některých znamení je posun o den vpřed či vzad.Berany jsem podusila, anébrž můj dědek je beran, tak jsem si pěkně smlsla… :o))) My bejci to občas děláme… ;o)

 7. Variola píše:

  Bůh víco vlastně jsem když jsem zrozená 19.2. někdy kolem šesté hodiny ranní :)) Já jsem asi unikát :))

 8. markyta píše:

  Já sem taky ryba!Ale v životě nechci bejt ani zdravotní sestra ani zpěvačka!Možná ta učitelka ujde…Ale taky bych v životě nelezla dobrovolně na kopec a už vůbec neznám ani jednu árii 🙂

 9. kukačka píše:

  taky su rybyS tím bordelem mi to moc nesedí a to hlavně v kuchyni, pokud vařím, snažím se v průběhu mýt nádobí, utírat skvrny atd. Jinak moc ftipné ;))

 10. Anonymní píše:

  Yfčo, napsala jsem Ti to do šuplíku Beranů. Opravdu jsi nás Berany hodně podusila. Odhadla jsem, že z Tvých osobních důvodů :-)Radím, pokud se ještě touto věcí budeš někdy zabývat, sledovat lidi kolem sebe ne podle znamení, popsaných (opsaných v knihách a na internetu), ale podle jejich chování. Ono to znamení, jak jsem zjistila, naznačuje jisté vlastnosti (nejspíš podle ročního období při narození), ale to, jaký člověk je, jak se chová k ostatním, jakou cestu si vybere, to je většinou na základě životních zkušeností, toho, jak je životem tvarován. Vím, že jsi tyhle legrácky myslela v nadsázce, ale opravdu by se mohly někoho dotknout. Minimálně Beranům jsi ukřivdila.Měj se fajn a přeji hodně radosti při psaní. Beranka 🙂

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: