Mám ji tam!

Ptáte se co? No přece…

Včera jsem slavila narozeniny. Byly svým způsobem významné, pakliže za významná budeme považovat všechna životní výročí končící nulou.

Velice důležité jsou samozřejmě i narozeniny, jež mají na konci jiné číslo. Určitý zlom v životě nastává již v šesti (školní docházka), v patnácti (první občanka) či v osmácti (plnoletost). Avšak „nulové“ narozeniny přece jen mají o něco vyšší váhu… 

S přibývajícími roky někteří oslavenci spíš truchlí, než slaví. Každé životní období ale přináší jiné radosti, a tak si myslím, že nemá cenu být nervózní z poněkud vyšších čísel.

I já jsem včera svoje další kulatiny prožila a přežila v pohodě a s úsměvem na tváři. Kdyby mne občas nezlobilo lehce zchátralé fyzično, ani bych nevěřila, že už mám několikrát vyměněnou občanku…

Kolik mi je? Víte co? Zkuste hádat! Úmyslně jsem číslici na dortu zakryla… Ty, kdož přesné číslo znají, prosím, aby ho v komentářích neprozrazovali… ;o)

? ? ? ?

15 Responses to Mám ji tam!

 1. Rhapsody píše:

  Yfčo, já "ji" tam mám už půl roku a můžu ti říct, docela to s "ní" jde 😉 Přeju ti všechno nej!!!

 2. Yfča píše:

  Rhapsody…… díky moc za přání. :o) Opravdu si myslíš, že nám sedí na hřbetu stejné číslo? ;o) Kdyžtak mi písni do vzkazů… budu mlčet jako hrob!

 3. smirnoffff píše:

  Hele a proč není v anketě správná odpověď, tj. 20? 😉 (aspoň tipuju podle fotky)

 4. Yfča píše:

  smirnoffffe…… ta fotka sice není moc kvalitní, ale je natolik realistická, že mohu prohlásit, že ve skutečnosti opravdu takhle blbě vypadám. Avšak dvacet? Copak potřebuješ? ;o)

 5. Rhapsody píše:

  Myslím, že jsem tipla správně, i věk Kačaby mi na TO číslo ukazuje. U mne to může asi ukazovat na víc (věk mého VŠ školou povinného dospělého dítěte), ale já měla dítě za "velmi mlada" 😉

 6. Yfča píše:

  Rhapsody…… zítra dám do Hlodníku fotografii s nepřekrytým číslem na dortu, aby sis mohla svůj tip ověřit. ;o)

 7. Rhapsody píše:

  Yfčo!! neštvi mě !! teď začínám o správnosti svého tipu pochybovat :-))))))) nebo.. já fakt nevím….

 8. Yfča píše:

  Rhapsody…… dvacet mi opravdu není… to je jediné, co mohu dnes prozradit. :o))) A okamžik, kdy jsem se stala samostatnou zodpovědnou matkou, jsem taktéž slavila… ;o)

 9. Jarka píše:

  Přeji Ti vše nejlepší a vítám Tě mezi námi.

 10. Yfča píše:

  Jarko…… díky moc! :o))

 11. aTeo ;) píše:

  Ten černej flek bych tam pochopil,kdyby tam nebyl ani dort, ani kalhotky… :)Ale vypadáš nějak neopotřebovaně – asi mi budeš muset začít vykat, holka! :)Blahopřeju.

 12. Yfča píše:

  aTeo…… díky moc. :o) S tím vykáním uvidíme zítra… ;o)

 13. jjezibaba píše:

  Všechno NEJ!K narozkám i k tomu Dni matek:))

 14. Pavel Šrubař píše:

  Mně v podobné situacisnažili se utěšit,že nejsem v poslední štaci,ještě dlouho mám tu být.Prý, Yfčo, až v tomto věkumoudrost žití dostanem.Zatím nemá důvod k spěchu,vyhlížím ji každý den.

 15. HuMorous :O) píše:

  Nechť……tvoje tajná Přání plní se na počkání / a nebo rovnou HNED :O) Měj se Krásně celej další rok….. * Přeju ti sice opožděně, ale rozhodně s úctou a obdivem, rád, že jsi a že se "známe" :O) A mě se chce NĚCO říct: YFČA JE SILNEJ ROČNÍK!!! * Tak a je to prozrazený…..

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: