Začínáš mě vzrušovat, pokračuj!

Téměř každý, kdo nasedne do pomyslné loďky a vyrazí na internetové moře, dopluje jednoho dne do přístavu Chat a dá se do hovoru s dalšími námořníky, kteří tam stejně jako on zakotvili.

I já jsem se před lety coby internetový nováček pár měsíců den co den zakecávala na pokecu Atlasu. Při první návštěvě jsem zvědavě otevírala dveře jednotlivých místností, až jsem si nakonec našla partu kecalů, s níž jsem se dobře bavila.

Nevím, jak to v komůrce s názvem „Volná zábava“ vypadá dnes, ale zhruba před šesti lety tam každý večer sedávalo několik srandistů ze všech koutů republiky, s nimiž se příjemně povídalo. Mezi nejvtipnější patřili Pepík s Květou, hrdinové básničky Z deníčku zanedbávané manželky, Lenka z Jihlavy a Míra z Kladna.

S právě jmenovanými jsem se i setkala, byli kupodivu vtipní i v reálu (občas si mi totiž někdo postěžoval, že zatímco XY na pokecu hýří vtipem, při osobním setkání z něho nebylo možné vydolovat souvislou větu).

Kromě vtipálků vklouzl do této místnosti téměř každý večer nějaký ten nemrava, který se snažil svoji nadrženost ukojit lehce či silně oplzlými slůvky. Pokud mi přišla od takového jedince skrytá zpráva, nereagovala jsem na ni. Většinou dal pokoj a zkoušel zřejmě zapůsobit na jinou osobu ženského pohlaví sedící v místnosti.

Jednoho sobotního večera se na mě pod zámkem vrhl roztoužený zvědavec, který prahnul po bližším poznání mého fyzična i duševna. Začal docela normálně, neboť mi psal, že jsem vtipná a že by mne tudíž toužil popatřit osobně, jelikož je šťastně rozvedený. Odvětila jsem, že já ho spatřit netoužím, neboť jsem šťastně vdaná.

Přesto byl neodbytný a stále se skrytými zprávami dožadoval osobního setkání, během něhož by si se mnou rád zašpásoval. Současně se dožadoval bližšího popisu mého fyzična a snažil se ze mne vydolovat rok narození. Z něho vylezlo, že je třicetiletý blonďák. Samozřejmě nešťastně ženatý. Jak jinak.

Nejprve jsem chtěla jeho zprávy ignorovat, ale pak jsem se rozhodla, že ho popisem své osoby šokuji, abych měla pokoj.

Jsem deset let v důchodu.“ napsala jsem.

Nevadí!“ objevilo se na monitoru. „Jak vypadáš?

Mám propadlý hrudníček, vystouplé břicho a křečové žíly.“, naťukala jsem do klávesnice a pomyslela si, že jsem se toho maniaka konečně zbavila. Mýlila jsem se.

Začínáš mě vzrušovat, pokračuj!“ odepsal.

Naivně jsem se domnívala, že jde o nějakého zakukleného vtipálka. Pokračoval však v zámkování a neustále se mne snažil přesvědčit, že bych se s ním měla setkat, protože je výkonný samec, před nímž zvlhne i ta největší frigidka, a ke štěstí mu chybí jen poměr se starší dámou.

Jsem v jižních Čechách na chatě, napiš, kde jsi, přijedu!“ tvrdil.

Jsem v podstatě dobrák, a tak jsem mu sdělila, že mne přemluvil. Vyměnili jsme si pár zpráv, v nichž mi navrhl čas a místo schůzky (benzínovou pumpu u dálnice v Průhonicích ve tři ráno) a způsob, jak se poznáme. Jelikož mi prozradil značku a espézetku limuzíny, v níž údajně přijede, rychle jsem si vymyslela totéž.

Brala jsem to jako oboustranný fór, vyškubla jsem počítač ze zásuvky a šla jsem spát.

V neděli večer jsem vklouzla na pokec a nestačila jsem se divit. Měla jsem od nočního nápadníka několik vzkazů.

Proč jsi nebyla u tý pumpy? Čekal jsem tam do čtyř!!!!“ rozčiloval se v první zprávě.

Víš kolik jsem zbytečně projel za benzín?“ tázal se.

Zkazila si mi víkend!“ psal nakonec.

„To je vůl,“ konstatoval můj choť pobaveně, když jsem se mu ke svému nočnímu dobrodružství přiznala.

„Asi kecá,“ pravila jsem a nemravovi jsem sdělila, že jsem ho u benzínky nikde neviděla, ač mám velmi ostrý zrak. Opravdu jsem nevěřila, že někdo může být tak blbý a jet v noci víc jak sto kilometrů za babou s propadlým hrudníčkem.

Lžeš,“ napsal mi cestovatel obratem, „nebyla jsi tam!

Byla. Ale tys tam nebyl!“ trvala jsem na svém.

Po chvíli dohadování připustil, že je blbec, neboť čekal u pumpy směrem do Prahy, zatímco já jsem parkovala u benzínky na opačné straně dálnice.

Kašlu na tebe! Nasrala jsi mě!“ ukončil rázně slibně se vyvíjející vztah.

Už víc jak pět let na žádné pokecy nechodím. Přestalo mě to bavit. Živý hovor, při němž si s diskutujícím vzájemně hledíme do oka, je pro mne mnohem příjemnější. I když… musím se přiznat… za mnou už nikdo v noci nejezdí… ;o)

22 Responses to Začínáš mě vzrušovat, pokračuj!

 1. Jirka píše:

  :-))Ty jsi zvíře! :-)))

 2. Porcelain Doll píše:

  Vykradačko nápadů:))) Měla jsem v plánu podobný příspěvek o tom, jak jsem se v přestrojení za patnáctiletou blonďatou micinku vydala na xchat lovit "kocourky":)) No, nevadí, ono se mi to stejně nepovedlo – přilepil se na mě totiž jakýsi dvacátník, který nejevil nekalé úmysly, takže se pro můj pokus vůbec nehodil, a navíc se projevoval natolik sympaticky a rozumně, že jsem se mu po půl hodině přiznala k pravé identitě:))

 3. Andrea píše:

  Výborný!!Já podobné zkušenosti nemám, na chatu jsem byla párkrát a nebavilo mě to. Ale po přečtení Tvého článku – že bych to zkusila? Díky za vylepšení nálady! Andrea

 4. Jarda píše:

  Jo skvělý!Tohle mi nedělej! Zrovna obědvám a málem jsem se udusil houskou se salámem. :)) Navíc na mě kolegové čumí jako na exota, kterej se chechtá jako debil nad objednávkama – tvářil jsem se totiž, že i při polední přestávce makám. :))

 5. Zhrzený píše:

  Hanba ti, osobo nemravná nezodpovědná, těšil jsem se na tvý křečáky jak malej kluk a místo toho jsem u pumpy strašně nastydnul a z toho zbytečnýho vysedávání na chatu jsem si jen uhnal hemoroid!

 6. davvon píše:

  Skvělý zážitek. Škoda, že na chatování nejsem, hned bych se proměnil v nějakého Don Juana :-)))

 7. Pavel píše:

  🙂Na chatech je každej den fůra "krasavců" co by sis o ně ani neopřel kolo a fůra "krasavic", před kterejma by utek i slepej. 🙂 Ale na druhý straně je určitě dobře, že ta anonymita nechá vyniknout i drštičky. 🙂 A taky je dobře, že občas nějakej blbec naletí – jak jsi popsala. Fakt jsem se pobavil. :-)))

 8. aTeo ;) píše:

  Čéče, já ještě nikdy v životě nechatoval. Asi to ani zkoušet nebudu…. ne, URČITĚ to zkoušet nebudu!

 9. Barunka.l píše:

  Já jsem teď právě ve stádiu, kdy chatuju téměř každý den, podařilo se mi objevit spoustu zajímavých lidí. Ikdyž je pravda, že úchyláku se objeví dost, pak je buď rovnou pošlu někam, nebo přistoupím na jejich hru a maličko se zasměju. Jinak gratulace, píšeš skvěle, jen tak dál

 10. riverix píše:

  Noooo…dobrý!!! Čekala jsem celou dobu na pointu a byla víc než výborná! 😀

 11. Jaromír píše:

  Jestli si to přečte ten tvůj ctitel, tak tě asi zabije. :))) I když už je to asi po těch letech už promlčený. A nebo na něj konečně nějaká buchta u nějaký benzínky čekala a vztek ho dávno přešel. 🙂

 12. Anonymní píše:

  V zásadě nevidím žádný rozdíl mezi chováním "ctitele" a hlavní hrdinky. Obojí je politováníhodný exhibicionismus. Hlavní hrdinka vylákáním na schůzku se ještě dopustila podvodu a lži, což vůbec nemusela dělat. Stačilo přece "ctitele" ignorovat.

 13. Čahoun píše:

  Pro 12Anonyme, není ti náhodou třicet a nejsi blonďák? :-))) Nechodíš náhodou na chaty do běžnejch místností určenejch pro normální pokec a neotravuješ tam holčičí nicky podobnejma sexuálníma návrhama, protože jsi nešťastně ženatej? .-) Nebo jsi snad taky někam zbytečně cestoval poté, cos svoji oběť ukecal a někam vylákal s příslibem sexuálních radovánek? 🙂 Po přečtení tvý "kritiky" mám takovej dojem. Ona totiž trefená husa vždycky nejvíc kejhá! :-))Navíc by sis měl ve slovníku cizích slov ověřit, co je to exhibicionismus a co přesně znamená podvod (trestní zákoník bys měl najít někde na internetu), než ty slova příště použiješ. .-)Autorka přece nikam nikoho nelákala- nějak jsem si při čtení nevšimnul, že by mu ona začala psát a někam ho tahala a přemlouvala ho. Oslovil jí ten neodbytnej chlívák a naopak on jí v noci lákal k benzínový pumpě! Pro tebe je ale ten blbec chudák a jeho chování ti asi připadá normální. No nevím. Mně třicetiletej ženatej chlap, kterej jede v noci bůhví kolik kilometrů za babou, který je minimálně o 35 let(!) víc než jemu,moc normální nepřipadá. Zvlášť pokud mu navíc ta ženská napíše, že má propadlej hrudník, odulý břicho a křečový žíly. No fuj! Jestli fakt k tý pumpě jel, dobře mu tak! Kdyby byl normální alespoň trochu, tak si na Atlasu vleze do nějaký místnosti pro sex -je jich tam poměrně dost, jak jsem koukal – já tam nechodím :-), nebo si dá někde na netu inzerát a nebude otravovat ženský, který o jeho nabídky nestojej. Kdybych byl na místě autorky, tak bych to kecání s ním taky bral jako "oboustrannej fór", zvlášť když bych seděl v místnosti s názvem VOLNÁ ZÁBAVA. Jo kdyby bejvali kecali v místnosti SEX SE STARŠÍ ŽENOU, tak bych souhlasil s tím, že je autorka potvora a že si z toho vola úmyslně vystřelila, protože by bejvala tím pádem musela tušit, že to ten chlívák bere vážně, když je v tý "sexuální" místnosti. .-)Nejhorší ale je, že podobný úchylové lezou přes den a o víkendu i na dětskej chat (www.alik.cz). Zalogujou se jako třinácti až šestnácti letej kluk a začnou holky školou povinný bombardovat nechutnejma zprávama. 😦 Musel jsem kvůli tomu před časem dceři zablokovat tu adresu. To co měla ve zprávě bylo dost hnusný. Naštěstí se mě přišla zeptat, co jí to ten kluk vlastně píše. Jinak bych se to nedozvěděl.

 14. Čahoun píše:

  Pro YfčuPíšeš fakt dobře. 🙂

 15. Alka píše:

  Z obdivu a v úctě :Odpuť, Yfčo, že Ti tykám.Jsem tu nový. Teprv zvykám.Možná pochopíš to hned.Jsem ten blonďák. Třicet pět.A teď k tomu, proč Ti píšu.Já jsem měl králíka Míšu.Míša, to byl lump a cvok.Z klece dělal jump a skok.Byl jsem z něho dva dny v krizi,když mi překous televizi.Vlastně šňůru přívodní.Trvalo to však pár dní.Aparát že nezazvoní ?Překous přívod telefonní !K tomu od lednice šňůru !Ještě teď mám noční můru.Jeho vrcholný byl kousek,když uhryzl myší fousek,co ved v compa krabici.To byl případ tisící !Chutí sto a jednu k tomu,měl jsem vyhnat Míšu z domu.Manželce rozkousal šaty !Nechal jsem ho. Jsem snad svatý.Myslel jsem si, že ho spářím,on mi zatím pošel stářím.Mám jen slzu pod víčky.Žádné další králíčky !Zůstal jsem sám. Bez králíka.Piju pivo místo mlíka -Tak na zrdaví ! Na lumpy ! – – Zítra ráno u pumpy !!!Jsem tam, Yfčo, na mou čest.Směr od Prahy. Přesně v šest !Hrudník? Žíly ? Nevadí !Hlavně si vem pozadí !!Je v něm vývod Tvého střeva !Hrudník ? Žíly ? To mi neva !Spojíme svá střeva vzadu,přebásníme Illiadu !!

 16. Pavel píše:

  Dobré 🙂Ahoj. Clanek je super. Taky jsem chodil na chat, hlavne jeste v zacatcich, kdy u nas nic takoveho nebylo – http://www.webnautics.com, takze lidi z celeho sveta. Kdyz jsem presel na cesky XChat, pribyla samozrejme moznost se s nekym setkat. Setkal jsem se celkem trikrat. Z prvniho setkani se vyklubal prazdninovy sex, z druheho kamaradstvi na skole a pomoc pri vsem moznem a z posledniho uz tri roky trvajici vztah s tou nejlepsi holkou na svete 🙂 TAKZE TAK! :o)

 17. ubzed píše:

  že bych oprášil nicky?Moje nicky na pokecu(atlas)už asi umírají nudou. Budu je muset zkontrolovat. :o)

 18. JaMi píše:

  pekny zazitok, ja som mal tiez kedysi davno taketo skusenosti ale po urcitom case som na webchaty prestal chodit lebo si tam kazdy riesil svoje komplexy a stacilo aby som povedal ahoj a kazdy ta hned zacne posielat do temnych miest :), nakoniec som presiel na irc chaty, nasiel som tam kopec rozumnych ludi, ktory sa na nic nehraju a aj styl chatovania je tam podla mna lepsi, caro chau spociva aj v neskorsom stretnuti s ludmi s ktorymi si rozumiem a komunikacia je hned potom lepsia 🙂

 19. Ronin píše:

  :-)))))Story dost dobrá, zkušenosti z chatu stejné jako JaMi.Není nad rozhovor z oči v oči :-)))

 20. Pecka píše:

  Díky za zlepšení nálady – bezva počtení k dnešní snídani:-))(ahoj Ronine:-))

 21. Norbert píše:

  http://www.tridaluka.wbs.czčau čau lidi,hele mohli byste pro mě něco u dělat?,koukněte se na http://www.tridaluka.wbs.cz ,jsou tam super věci např. IQ test,test lásky,nebo pár super vtipů

 22. kacenice píše:

  Sakra, Mira z Kladna? Nebyt na Kladne Miru spousty a mit tenhle Mira tri dcery jako kralove v pohadce, nasla bych v tom vlastniho otce, co kdysi travival na chatech kazdy vecer aspon chvilku;)

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: