ZaBlogovaní – první světová nerealityšou!

Myslíte si, že nedávno nastartovaná šou VyVolení na Primě či připravovaný novácký Big Brother jsou nudné a trapné soutěže? Nebo litujete, že nemůžete být přímými aktéry? Pak je tu pro vás první světová nerealityšou ZaBlogovaní!

Ben zve všechny drsné blogery a blogerky na nervy drásající soutěž. O co jde? Třináct vybraných blogerů usedne na zatím blíže neurčenou dobu do jedné (také zatím blíže nespecifikované) vily. Jediným spojením soutěžících se světem bude pomalý počítač s neméně líným připojením na Telecom. 

Podmínky účasti jsou tyto:

 • věk 15  133 let (organizátoři se omlouvají malé Míše z Kladna a praprababičce Osaku Hashiku z Osaky)
 • ICQ
 • smysl pro humor a schopnost dělat si srandu sám ze sebe
 • neurážlivost (alespoň v rámci dění soutěže)
 • pět prstů na levé noze (leváci na pravé)

Vítěz vyhrává pět žejdlíků kvalitního rezavého moku, které bude mít tu čest vypít s Benem. Pokud bude výherce sídlit nejdále čtyřicet kilometrů od Prahy, dojede za ním Ben na kole. Výherce pobývající ve vzdálenějších končinách si výhru bude muset vyzvednout v Praze. Není však vyloučeno, že se ozvou sponzoři z řad blogerů a první cena bude ještě zajímavější!

Z došlých přihlášek budou vybrány ty, které vyhovují kritériím. Jakmile bude kvóta soutěžících naplněna, nerealityšou ZaBlogovaní odstartuje.

Oficiální web soutěže je zatím ve fázi příprav, všechny potřebné a zajímavé informace se však dozvíte ještě před startem soutěže, abyste ji mohli sledovat.

S ohledem na to, že ke včerejší půlnoci se zaregistrovalo zatím jen pět soutěživých blogerů, máte velkou šanci stát se přímými aktéry ZaBlogovaných! Stačí jen mailem odeslat svoje jméno, věk, ICQ a adresu blogu na tuto adresu. Pokud přiložíte foto (může být i neerotické) a napíšete pár řádek o sobě, vaše šance na účast se znásobují! Je samozřejmostí, že osobní údaje nebudou organizátory zveřejněny, či jinak zneužity… ;o)

Nerealityšou ZaBlogovaní

8 Responses to ZaBlogovaní – první světová nerealityšou!

 1. RT ZaBlogovaní píše:

  DíkyDěkujeme Vám za reklamu, vězte, že to bude zohledněno v našem bohatém rozpočtu.Jen bychom rádi podotkoli, že v mailu je radno uvést více informací o své osobě a také icq číslo (které ovšem nebude zveřejněno). Foto je také výhodou.Děkujeme, na shledanou v soutěžiRT ZaBlogovaní

 2. Yfča píše:

  Už jsem doplnila… ;o)

 3. Jirka píše:

  Dobrej nápad! 🙂

 4. Ben píše:

  Teď ještě aby se jen někdo z těch, co to shledali jako dobrý nápad přihlásil… 🙂 Btw, já už přihlášený jsem a se mnou další 4 bloggery, což je na 13 soutěžících stále poměrně úzký výběr… ;)) Takže neváhejte a hlašte se, nemáte se čeho bát – jde hlavně o zábavu.

 5. Trillian píše:

  hm, pomalé připojení? tak to bych chtěla znát společnost, která se u něj sejde, protože budu patrně odkázána na hovor s nimi :o)

 6. Ben píše:

  Ta šance seznámit se s ozazenstvem bude hned, jak bude zvoleno… Zítra již budou spuštěny oficiální stránky s pravidly, tak to snad dodá odvahy i těm, co doposud váhali… 🙂

 7. speed píše:

  na něvelký bratr tě vidí! Doufám, že já neuvidím jeho.

 8. RT ZaBlogovaní píše:

  Rádi bychom oznámili, že již byla spuštěna oficiální homepage soutěže ZaBlogovaní, proto prosím sledujte pro další informace http://zablogovani.bloguje.cz !

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: