VyVolení – Petr údajně podvádí – komunikuje s někým, kdo není ve vile?

Petr Zvěřina si za krátkou dobu svého působení v reality show VyVolení svým chováním rozhodně nezískal sympatie diváků. A teď to vypadá, že možná i porušuje pravidla soutěže…

Na webu Sny, spánek a umění se můžete dočíst:

„Přišli jsme na to, jak Petr komunikuje se světem venku (což je zakázané). Jak to Petr dělá? Během LIVE přenosu, když se všichni domlouvají s Terezou Pergnerovou, si na břicho vždy položí fotku. Každá fotka je jiná, a každá znamená nějakou otázku. Potom už jenom poslouchá, jaká bude reakce okolí – už několik lidí si všimlo, že občas slyší píšťalku, nebo získává odpověď jiným způsobem. Podle toho řídí svůj další postup. Dnes dokonce na trávník vily dopadly dva tenisáky – to Prima zamlčela. A hádejte, kdo si pro ně přišel?“

Provozovatelé webu tvrdí, že dnes zveřejní další podrobnosti.

Včera večer jsem se na VyVolené dívala a Petra jsem bedlivě sledovala. Během přímého přenosu do kamery ukázal papír, na němž byla jakási fotografie. Že by opravdu podváděl? S ohledem na to, jak se chová (viděla jsem sice jen tři poslední díly, během nichž jako klaďas zrovna nejednal), bych tomu i věřila… i když mi není jasné, jaké informace by mu zvuk píšťalky mohl přinést.

Co si myslíte vy? A co si vlastně myslíte o podobných soutěžích?

54 Responses to VyVolení – Petr údajně podvádí – komunikuje s někým, kdo není ve vile?

 1. Fredy píše:

  fotkyJe zajímavý,že už ty fotky od toho prvního duelu neukazuje(to bylo jak vypadla Hanka).Ale podváděl určite-toho s tou fotkou si totiž všimlo víc lidí a psalo se tom i v diskusích na oficiálním webu vyvolených.Takže je možný,že byl na to upozorněnej a nechal toho,protože by ho jinak vyrazili.

 2. tofu007 píše:

  Myslím, že Petr nepodvádí. Pokud jste pozorně poslouchali v nočním show jeho přítelkyni, tvrdila, že má Petr jistou taktiku, ale víc neprozradí. Kyklop se mě doma směje, že jsem si oblíbila křiváka a lháře :o)))))

 3. Yfča píše:

  tofu…… no ona ta "jistá taktika" mohla spočívat i v tom, že ukazováním fotografií své Kačence cosi sděloval. Fredy má pravdu v tom, že od určité doby už fotky před kameru necpe. :o)

 4. Ortega píše:

  Ankety o Vyvolených1.11.byly přidány NOVÉ ANKETY.Chcete vědět jak si stojí Váš favorit v nejsledovanější soutěži v republice?Mrkněte na anketní stránky na téma Vyvolení, http://www.sweb.cz/anketavyvoleni a přispějte svým hlasem.

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: