Manželku nebo milenku? Toť otázka!

Kdysi dávno jsem seděla v kanceláři se ženatým kolegou. Byl zapálený pro socialismus a navíc se mu neustále zapalovala lýtka. Ženy se mu prostě líbily, a tak využil každou příležitost, která se mu naskytla. Jednoho dne mi slavnostně oznámil, že se rozhodl být věrný. Jeho věrnost spočívala v tom, že měl od té doby jenom jednu stálou milenku a s jinými babami si nic nezačínal.

Téměř dva roky to patlal současně s manželkou i s milenkou. U manželky samozřejmě bydlel, vynášel smetí, luxoval, nakupoval a sem tam uvařil, u milenky občas přespal, také hladil koberce hadicí od vysavače a točil se kolem sporáku. Byl zřejmě mistrem v oboru podvádění, neboť ani jedna z nich neměla potuchu o té druhé. Obě si myslely, že jsou jediným sluncem jeho života.

Ale jak říká prastaré rčení: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu… až se jde pro pivo.

Jeho nemravné chování bylo prozrazeno v okamžiku, kdy se mu během jednoho letního měsíce podařilo obě dámy přivést do jiného stavu. Ten trouba si chtěl totiž ujasnit, se kterou ženou má dál jít životem. Ujasňoval si to tak, že manželce řekl, že má milenku a milence pošpital, že je ženáč.

Ženské si vjely do vlasů. Jakmile se zklidnily, rozebraly prekérní situaci, v níž se ocitly. Nakonec se rozhodly, že pozvou chlípníka do milenčiny garsonky na přátelský pohovor mezi šesti očima. Tam ho během diskuse zřídily svými pěstěnými nehtíky. Dřív, než se mu drápance stačily zahojit, daly mu obě dámy kopačky.

Dlouhá léta pak musel platit dvoje alimenty a dál pendloval mezi bývalou manželkou a bývalou milenkou. Vynášel smetí, luxoval, nakupoval, občas uvařil, staral se o syny. Za svoji snahu však již nebyl odměňován sexuálními prožitky.

Inu, nevěra se občas nevyplácí… ;o)

54 Responses to Manželku nebo milenku? Toť otázka!

 1. =M= píše:

  Možná přípodotek mimo mísu: chudáci děti.

 2. Richard Bukovansky píše:

  Ac muz, musim priznat, ze za vsechno, o cem tady pisete, muze jedno mnou neuznavane (v podstate nenavidene) zrizeni: patriarchat. Bohuzel… :-/

 3. kliďas píše:

  Má to také výhoduJe dobré mít jak manželku, tak milenku.Když člověk není s milenkou zdůvodní jí, že musí být s manželkou,když není s manželkou zdůvodní jí, že je u milenky. A zatím může sedět knihovně a studovat a studovat…A tak nehrozí podporování přelidnění světa

 4. Yfča píše:

  Kliďasi…… můj kamarád měl milenku a pokaždé, když k ní odcházel a manželka se ho tázala, kam zase jde, odvětil: „Kam bych asi šel, prosím tebe, za milenkou přece!“ Ona se pokaždé šíleně rozchechtala a dodala, že by teda chtěla vidět tu slepici, která by s ním vlezla do postele. Úsměv jí zmizel ze rtů ve chvíli, kdy kamarád podal žádost o rozvod a prozradil jí, že celou dobu nekecal. Když dostala hysterický záchvat, tak klidně pravil: „Co se rozčiluješ, pokaždý jsem ti řek, že jdu za ní, vždyť jsi o tom celou dobu věděla, a teď se najednou můžeš zbláznit!“ :o))

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: