Kterak se kamarád František vracel z restauračního zařízení aneb Drama v kukuřici

Kamarád František se jednou o víkendu, který trávil na chatě nedaleko Kdyně, vydal do hospody pro pár piv, protože nutně potřeboval svlažit rty po nepříliš dietní večeři. Zakoupil pár lahváčů, dal si tři piva od cesty, přátelsky pohovořil s domorodci a chtěl vyrazit na zpáteční cestu.

V tu chvíli byl ale jedním ze starousedlíků pozván na skleničku. A pozvání, zvlášť na venkově, se neodmítá. Jenomže, jak to tak bývá, nezůstalo jen u jednoho panáka, navíc do sebe hodil ještě několik piv a když k ránu vyšel na čerstvý vzduch, zjistil, že není schopen jít rovně. Pořád ho to táhlo doprava.

Zhruba po půlhodině konečně dovrávoral na roh ulice, v níž měl chatu. Ulice byla po jeho levé ruce, a proto mu, mrška jedna, neustále utíkala pryč. Po několika marných pokusech se do ní přece jenom trefil.

"Už jsem si myslel, že mám vyhráno, jenomže, Ivčo zlatá, to byl omyl," líčil mi krušný okamžik svého života.

"Hned vpravo u silnice totiž ňákej blbec vymyslel kukuřičný pole. No… a do tý kukuřice jsem samozřejmě zahučel. Když jsem se snažil dostat zpátky na silnici, tak mě to chvíli točilo doprava, pak zas doleva, chvíli jsem se i motal na místě, ale nakonec jsem skončil asi dvacet metrů od tý silnice, kde to se mnou fláklo mezi klasy. Narval jsem si tu tašku s pivama pod hlavu a rozhodl jsem se, že si trošku schrupnu a potom budu pokračovat v cestě. Jenomže jak jsem tak ležel, zatočili mi ňáký pacholci zeměkoulí. Skoro všechno, co jsem vypil, ze mě rázem vylítlo. Tak jsem se odplazil o kousek dál a zase jsem ztuhnul. Najednou v polospánku slyším, jak po silnici dupe manželka s dcerou a volají mě. Když jsem vlítnul do toho pole, nechal jsem za sebou pěknou dálnici, a tak byly obě za chvíli u mě. Nechal jsem zavřený oči a dělal jsem mrtvýho brouka. Proboha, tati, co se ti stalo?´ slyšel jsem dceru.  Co by se mu stalo, vyštěkla moje stará hystericky, je vožralej jako prase a navíc se i poblil. Teď už schází jenom to, aby se ještě posral! No… a tak jsem teda zatlačil, abych jí udělal radost…"

19 Responses to Kterak se kamarád František vracel z restauračního zařízení aneb Drama v kukuřici

 1. Pepa píše:

  :-))Máš prima kámoše. :-))) Ale bejt jeho starou, tak ho asi zabiju! 🙂

 2. Evka píše:

  Ježíšmarjá!!!!!!!!!Tak to je teda drsný! :))))))))

 3. fakt kolík píše:

  Jen jestli do toho dal to správné srdíčko!

 4. Jirka píše:

  Hustý…… :-)))

 5. Jarka píše:

  🙂To je hezký! :))) Jak to dopadlo? Zabila ho ta jeho manželka? Ono se o tom moc hezky čte, člověk se řechtá jako blázen, ale kdyby mi tohle udělal můj manžel, tak ho snad do toho pole zadupu! :)))

 6. Pavel píše:

  Neco k zasmaniKamos se zase jednou priserne stal a protoze vedel, ze by sam domu nedosel, tak maval na taxika. Asi tri taxikari odjeli, kdyz videli, jak je zlitej. Ten ctvrtej se nechal nakonec ukecat. Jen si k nemu kamos sedl a ten taxik se rozjel, tak se kamosovi udelalo blbe a ohodil taxik i s taxikarem. Taky dobra story! :-))

 7. Yfča píše:

  Pavle…… to je jak ten starý vtip:“Dobrý večer, hodíte mě do Nuslí?““Jasně, sedněte si.““A, pane taxikář, můžu si na zadní sedadlo odložit deset chlebíčků, flašku vodky a dvě lahvinky vína?““Samozřejmě. Náš zákazník, náš pán!““Bleeeeeeeeeeeeeeeee…“

 8. albireo píše:

  :-))))))))))))))))))))))))))))))))))„tak jsem teda zatlačil, abych jí udělal radost“To je teda něco!

 9. tom píše:

  🙂Pozdravuj kámoše – zpříjemnil mi noční. 🙂

 10. Petr píše:

  Nechápu, co ženským vadí na tom, když se chlap zmaže. Blbě bude přece tomu chlapovi, ne ?

 11. Hanka píše:

  re10.Petře, proč by mělo být špatně jen chlapovi? Víš jak je hnusný, když musíš ty jeho výpary celou noc čuchat? :-(Yfčo, miluju tvoje historky, máš kamarády co jsou pěkný čísla. :-))

 12. Yfča píše:

  Tome…… Fandu (bohužel) pozdravovat nemohu. Už rozdává radost jinde – před pár lety mu dotlouklo srdíčko…

 13. Jarda píše:

  :-))Rezu se smichy. :-))))) Moje stara taky jeci, kdyz si dam par piv. Dam ji to precist, aby vedela, ze by to mohlo byt daleko horsi. Muze byt rada, ze nelezu do kukurice. :-)))

 14. Yfča píše:

  Jardo…… nebude to tím, že se v blízkosti tvého bydliště kukuřičné pole nenachází? ;o))

 15. Franta píše:

  Bezvadnej příběh. Dal jsem ti hlas na tom vybrali.sme.

 16. Bob píše:

  Je zajímaý,že mě to taky vždycky táhne vpravo.Jednou jsem třikrát spad do rybníka než jsem se dostal na chalupě z hospody.Když jsem potřetí vylez z vody,tak už jsem byl skoro střízlivej. 🙂

 17. BLueWOrld píše:

  Ježíšimarjááááááááá! :))))))))))))

 18. Frmol píše:

  Tohle nemá chybu! :-))))))))))

 19. Montrealer píše:

  Jsem abstinent z donucení…protože při většině léků se nesmí pít. Kdybyste věděli, jak já bych si dal RUM !!!

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: