Tak nám chcípnul TOPlist…

… řekla by dnes nejspíš posluhovačka Müllerová Švejkovi. Před chvílí jsem svým zvědavým očkem udeřila svoji statistiku a zjistila jsem, že dnešní přístupy končí dvanáctou hodinou. Potom jsou v přehledu denních návštěv jenom nuly.

Jukla jsem i na statistiky jiných webů, avšak i tam se úderem poledne život zastavil. Dokonce ani na statistikách samotného TOPlistu není v posledních čtyřech hodinách žádný přístup, a tak se zdá, že došlo k nějaké chybě, o níž majitelé webu vůbec netuší, případně si zatím nevědí rady s jejím odstraněním.

Kamarád prohlásil, že si dnes prohlížejí weby enem velmi neúspěšní lidé a TOPlist prý tyto lidské nuly nezapočítává. Chtěla bych mu tímto poděkovat, anébrž jsem netušila, že mezi životní ztroskotance patřím i já.. ;o)

14 Responses to Tak nám chcípnul TOPlist…

 1. Fred píše:

  Covece, fakt to nefacha. Vsim jsem si toho asi prede dvema hodinama. Uz jsem si myslel, ze ke mne nikdo nechodi. Kamosovi dej na budku! Je teda kapku drsnej. 🙂

 2. Yfča píše:

  Frede…… každý z nás si přinejmenším jednou v životě připadal jako nula, takže ta připomínka moc drsná není… ;o)

 3. Mirka píše:

  Hmm…nevím co je TOPlist…???!!!

 4. Yfča píše:

  Mirko…TOPlist je služba, která umožňuje monitorovat návštěvnost tvé stránky. Po registraci vložíš na stránky vygenerovaný kód a potom se můžeš ve statistikách kochat přehledem počtu návštěvníků, vstupních stránek, zjistíš odkud návštěvníci přišli, z jakých adres k tobě doputovali atd..

 5. Jirka píše:

  ToplistPřed pár minutama se to zase rozeběhlo.

 6. Lorrain píše:

  Yfčo,taky jsem si říkala, čím jsem dneska ty „naše“ odradila, že teda jako ani noha.-))To, že jsou odrazeni všichni a všude mi uniklo.-)

 7. Yfča píše:

  Lorrain…… mně právě přišlo divné, že by neměli rádi jenom mne, tak jsem se podívala i na jiné statistiky. Mají kliku, že nás dvě nebojkotovali a „odstřihli“ i ostatní… ;o))

 8. Yfča píše:

  Jirko…… dík za info. Já mám poslední odpolední přístup v 12:12 a další až v 16:56. :o)

 9. Montrealer píše:

 10. Montrealer píše:

  Čto éto takóje "tóplist" ?Vrátil jsem se po sedmiměsíční duchovní nepřítomnosti a tak pátrám…Návštěvnost stránek…Mě chodí navštěvovat pečovatelky z Domu pečovatelské služby a tyhle holky doma internet nemívají.Tak se všici mějte co nejlíp a já se taky budu snažit.Petr

 11. tenisak píše:

  toptoptopJá používám vše v jednom a jsem spokojen. Top list ti totiž načítal i návštěvu jednoho člověka, několikráte za sebou. A navíc, když k tobě pujdu z několika vyhledávačů, započítá se návštěva, zkrátka, jsem ho opustil. Vsevjednom mi počítá sic menší návštěvnost, ale zdá se, že je poctivější.

 12. Yfča píše:

  Tenisaku…… já ještě počítám u Navrcholu. Tam započítávají I.P. adresy jednou denně. TOPlist má ale výpadky zřejmě častěji, protože jinak by jím naměřená čísla měla být vyšší, což ale občas není. Dík za tip, zkusím.

 13. Yfča píše:

  Montrealere…… moc ráda tě tu vidím. Doufám, že ty pečovatelky jsou pohledné a usměvavé dívčiny. ;o)

 14. Honza píše:

  ToplistToplist kolabuje poměrně často. Je fakt lepší používat současně ještě nějakou další podobnou službu. Navrcholu je docela solidní a přesná.

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: