Příliš aktivní Actimel

Naposledy mne v Makru nutili ochutnávat nějakej blivajs, Actimel, nebo jak se to jmenovalo…

U stolku stála dvě pohledná děvčata a dost lísavě mne vybízela, ať si trošku ucucnu.

Hodně nahlas jsem se otázala, zda je to ten hnus, po kterém Žilková vypadá jako dvacet let mrtvej Somálec. Vzpomněla jsem si totiž, že kdysi tu podivnou tekutinu propagovala v reklamě.

Kačaba ještě víc hlasitě konstatovala, že pořád dělám ostudu. Potom zmizela za nejbližším regálem a tvářila se, že žádnou matku nikdy neměla.

"Tohle je něco jiného a lepšího," pravila nabízečka, křečovitě se zazubila a podala mi plný kelímek.

Vtom dorazil můj muž a řekl, ať to koukám rychle vypít, neboť mám výhodnou životní pojistku a on by už konečně potřeboval nové auto.

Druhá nabízečka protočila panenky a dost naštvaně prohlásila, že takhle nic neprodají.

Bylo mi jich trošku líto. Abych nekazila kšeft, tak jsem obsah kelímku hrdinně požila.

Když jsme jeli domů, musela jsem prošlápnout plyn až k podlaze, protože mi ta dobrota způsobila uragán ve střevech…

A tak raději už nikde nic ochutnávat nebudu. Nemám nejspíš kachní žaludek, jímž disponuje moje kamarádka. Ta na podobné akce chodí velice ráda. Prohlašuje, že se při trošce štěstí nadlábne a napije zadara. I když je možné, že je jenom líná a nechce se jí utíkat do lékárny pro projímadlo…

Advertisement

26 Responses to Příliš aktivní Actimel

 1. Jirka píše:

  Dobrá stolice je pro organismus důležitá. A tys ji měla úplně zadarmo! :-)))

 2. Lorrain píše:

  to máš z toho, že strčíš do pusy kde co.-)))Jakmile vidím podobné kelímky-představím si jahodovou sádru, kterou mi vnutili při slepáku a blinkám preventivně.-)

 3. Zdena píše:

  Tak, tak. Actimel je zdravý nechytíš žádnej trestuhodně obtížnej bacil,protože když jak se doporučuje ráno ho do sebe hodíš tak celý den strávíš na WC a tudíš nikam nepůjdeš a nic nechytíš:))

 4. Jiřina píše:

  ActimelChceš-li míti v střevech meludej si deci Actimelu!

 5. Petr P. píše:

  Vidíš, nemůžeš říct, že by ta reklama na Actimel byla klamavá. Říkají tam přece, že nepocítíš-li do dvaceti dnů změnu, vrátí Ti peníze. A Tys ji pocítila do dvaceti minut a ZADARMO!

 6. Montrealer píše:

  Co je to Makro ?Já znám akorát makra do Wordu a ta se píšou v nesmírně pitomém jazyce Visual Basic. Pokud vím, příkaz Actimel v tomto jazyce neexistuje…:o)

 7. Lebeda píše:

  MakroMakro je prodejna pro podnikatele. Povětšinou tam koupíš o dvě koruny dráž, než u Alberta, ale prodaj ti toho jen celý balík. Tak mám doma balík kyselýho zelí..

 8. aTeo ;) píše:

  Prý samoobslužný velkoobchod…Potřebuješ kartu, prokazuješ se občankou. Ale… můžeš si s sebou vzít kohokoli bez karty, bez občanky, bez rodného listu a třeba bez bot. Holt: http://ateo.cz/frame/phpgal/pict//4.442.jpg ;-/

 9. Montrealer píše:

  Machroprocessor…

 10. Aki píše:

  :o))jojo, s aktimelem je sranda :o) moje bejvalá přítelkyně to taky jednou zkusila… a po pár hodinách jsem pro ni musel jet do práce, páč ani nebyla schopná dojít domů… takovej průjem, prokládanej jednou šavlí za druhou neměla ani po tý největší chlastačce… :o) tu změnu poznáte určitě, myslím, že Barča to může kdykoliv dosvědčit :o))

 11. Yfča píše:

  Lorrain…… příště už takovou hloupost neudělám. Snad jen když by někde nabízeli bůček, tak se neudržím, anébrž bůček je ta nejhezčí kytička! ;o))

 12. Yfča píše:

  Zdeno…… až tak zdravý Actimel nebude, jelikož jsem v nejmenší místnosti našeho bytu pobyla jen krátce. Ale doporučovala bych ho jako legální doping sprinterům: už hodně dlouho jsem tak rychle neběžela! :o))

 13. Yfča píše:

  Jiřino…… s Actimelem ku zdraví:stolici ti upraví! ;o)

 14. Yfča píše:

  Petře…… podobné změny nemám příliš ráda, i když jsou zcela zdarma… :o)

 15. Yfča píše:

  Montrealere…… ráda tě tu vidím! :o)

 16. Yfča píše:

  Lebedo…… máš pravdu. Kdeže loňské sněhy jsou? Před pár lety se tam dala fůra věcí pořídit o mnoho levněji než v obchodě. Ale přece jen se občas ještě něco dá výhodně koupit.P.S. Jednou jsme taktéž měli doma deset balíčků kysaného zelí. Bylo sice výborné, avšak po páté dávce už se nám tak skvělé nezdálo. Já si v Makru kupuji oblíbenou oříškovou čokoládu. Ta mi chutná pořád…

 17. Yfča píše:

  Aki…… je vidět, že mám přece jenom trénovanej žaludek. Nešavlila jsem a průvan ve střevech jsem měla enem jednou. Je vidět, že dnešní mládež nic nevydrží… ;o))

 18. Honza píše:

  Většinou všude nabízej jenom hnusárny. Kaviár a nebo šampáňo ti při žádnejch reklamních akcích nenabídnou! .-)

 19. Petr P. píše:

  Honzo,náhodou, tuhle mě krmili čestvým ananasem a melounem a protože se nikdo nehrnul, dal jsem se se slečnou do řeči a než jsme probrali zahraniční politiku, tak jsem toho snědl alespoň půl kila.A pro mě tu hnusárnu představuje zrovna ten kaviár.

 20. Yfča píše:

  Honzo…… já bych taky raději ten ananas, jímž se Petr přecpal. :o)

 21. Yfča píše:

  Petře…… kdepak to bylo? Až zase budeš u ananasu probírat zahraniční politiku, dej mi vědět, okamžitě přiběhnu. Ananas totiž můžu pořád, stejně jako čokoládu a bůček… Asi se pohybuji po nesprávných provozovnách… ;o))

 22. Zdena píše:

  Honzomýlka!! Nedávno nabízela jedna E.T. s modrými vlasy whisky v Tescu.Každej se upejpal a důchodci hlídali za regály a když se vzdálila tak se vrhli na stánek a porvali se o ty kelímky jako šílený. Zapomněli i kulhat a nadávat. To bylo elánu:))

 23. Aki píše:

  ale jsou i dobrý ochutnávky :o)třeba letos napodzim dělaly nějaký holky u nás v Hypernově ochutnávku piva :o) tož jsem ustájil motorku v garáži a vrátil se za nima ochutnávat… a můžu potvrdit, že pivo je zdravý – ani jsem se po něm nepoblil, ani neposral :o) akorát jsem jim doporučil, že příště místo Pernštejna maj dotlačit Gambáče… :o))

 24. petr píše:

  actimel není zlýMožná tam nalévali teplý, co ledničku dlouho neviděl. Netrval bych na tom, že je dobrý na imunitu, ale trávení dokáže rozumně stabilizovat ;o) Nemyslím tím urychlit ;o)

 25. Jirka píše:

  Štěpný veršTak se mi vybavil veselý reklamní veršík „Vypiješ Nektar, po****š hektar“.

 26. Kecal píše:

  ActimelPřipomíná mi to písničku obsahující pohádku o Karkulce. která nesla babičce jogurt. „Zavolali k ní doktoraa ten jí pravil doslova:Ta rudá skvrna na líciznamená tuhou stolici.“Píseň pokračuje tím, jak Karkuli obtěžuje vlk, nad kterým zvítězila speciální fintou:“Vlila mu jogurt do chřtánua on hned musel na stranu“Potom Karkule již štastně doběhla k babičce a předala jí dárek:“Jogurt do krku nalilačerveň jí lice zbarvilaPak prví: ty můj andílkuteď odskočím si na chvilku.Od té doby je v kalupudiv nerozboří chalupu!“Skutečně zajímavý hapyend. A to tenkrát neznali Actimel!

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: