Z těžce intimního deňýčku – I.

První vážnější kontakt s opačným pohlavím jsem měla uprostřed žhavého červencového dne na koupališti nedaleko Prahy. Tuto (poněkud šokující) příhodu dávala moje dobrosrdečná rodička velmi ráda k dobru před mými nápadníky, které jsem si přitáhla domů o mnoho let později. Někteří mne po vyslechnutí vousaté historky s hrůzou ve tváři opouštěli, jiným chlípně zajiskřilo očko v předtuše nevšedního dobrodružství.

Když mi byly tři roky, většina mých vrstevníků již věděla o rozdílech mezi ženou a mužem mnohé, já jsem však stále žila v nevědomosti.

Máť mi úspěšně tvrdila, že děti nosí čáp, případně hodně svalnatá vrána. Navíc bylo pro mé rodiče i prarodiče nemyslitelné, abych třeba jen kouskem očka spatřila tu část těla, která u dospěláků bývá na plovárně zahalena vkusnými plavečkami.

Do školky, kde bych možná měla šanci udeřit okem intimní zákoutí lidského těla, jsem nechodila. Byla jsem však bystrým děvčetem, a tak jsem si všimla, že maminčin hrudník připomíná hornatou krajinu, zatímco na tatínkově by mohla přistávat letadla.

„Každé miminko papá mlíčko z maminčina prsíčka,“ pravila mamuša vážně, když se vrátila z porodnice s mojí sestrou, a považovala to za vrchol osvěty. Dříve než ji poprvé přiložila ke svému prsu, vykázala mne za dveře a činila tak před každým kojením. Jistě vás proto nepřekvapí, že mi dlouho vrtalo hlavou, jak je možné, že mají maminky na hrudníku zásobárnu mléka, když moje bradavky, ani po několikaminutovém mačkání, neuroní jedinou kapku. Předtím jsem žádnou ženu neviděla kojit, a tak jsem po několika neúspěšných mačkačkách dospěla k názoru, že moje rodička kecá. Měla jsem dojem, že si vymýšlí, aby se udělala zajímavou, a mléko pro sestru kupuje v nedaleké Jednotě.

Zkrátka a dobře, díky nedostatečné osvětě jsem až do tří let žila v domnění, že muž i žena vypadají „tam dole“ úplně stejně.

Zásadní zlom nastal o víkendu, který jsme trávili u prarodičů pár kilometrů za Prahou. Vypravili jsme se tenkrát na nedaleké koupaliště. Do té doby jsem se tam v parných dnech cachtala v předpotopních neckách, nebo jsem byla svlažována vodou z konve.

Vedle nás se na dece slunili rodiče s asi o rok starším Jiříčkem. Stejně jako já běhal po koupališti zcela nahý.

Okamžitě mne upoutala podivná věc, která mu vyrůstala z podbřišku. Protože jsem občas asistovala při koupání mladší sestry, během něhož jsem zvídavým očkem propátrala její intimní partie, věděla jsem, že máme ve stejném teritoriu podobný výčnělek, avšak značně zakrslý. Jiříček měl u té podivnosti navíc ještě jakési boule. Hned mne napadlo, že je nemocný.

„Maminko, ten chlapeček má bebíčko,“ ukázala jsem na Jiříčka prstíkem. Bylo mi ho líto.

„Prstem se neukazuje,“ napomenula mne mamuša a nevěnovala mému zjištění víc pozornosti.

Když kolem nás za pár minut procupitali další dva dobrovolní nudisté, došlo mi, že asi nepůjde o chorobu.

S výrazem naprostého úžasu ve tváři, kterého nejspíš nebyla schopná ani Marie Sklodowská – Curie po objevení radia a polonia, jsem Jiříčkův podbřišek fixovala zrakem. Úžas se změnil v obyčejnou závist ve chvíli, kdy začal zavlažovat nedaleký keříček, přičemž svou močí hladil lísteček za lístečkem. I já jsem předtím několikrát zkoušela čůrat vestoje, avšak nemohla jsem tak pěkně regulovat tok jako on.

Najednou jsem přesně věděla, co chci. To ráno mi totiž tatínek slíbil, že mi něco hezkého koupí, když nebudu (jako obvykle) zlobit. Jakmile si nic netušící chlapeček ulevil, vší silou jsem ho uchopila za šikovný výčnělek a dotáhla ho k naší dece.

Řval jako tur. Zvolala jsem tedy hodně silným hlasem, abych ho překřičela: „Tati, já chci mít taky takový čurátko! Byla jsem dneska hodná, tak mi ho, prosím tě, kup!“.

Jiříčkova maminka, jež se marně snažila ukonejšit brečícího synka, právě se vymanivšího z mého sevření, vykřikovala něco o nevychovaných parchantech. Její manžel se kupodivu pobaveně usmíval. Tlemili se i poblíž se slunící návštěvníci koupaliště, jimž hlučný incident neušel. Tož, také jsem se usmívala. Rodiče se však mračili. Omluvili se, rychle sbalili deku a šupajdili jsme pryč.

„Ivanko, tohle nesmíš dělat, mohlas tomu chlapečkovi ublížit,“ pravil mi otec vážně po návratu domů.

„Proč?“ nechápala jsem. „Koupíš mi takový čurání?“ zkusila jsem to znovu.

Zavrtěl hlavou. „Takový věci se nekupujou. Kluci už se tak narodí,“ poznamenal. „Jsou prostě jiní než holky,“ dodal a víc se k té nešťastné události nevracel.

Mně ale ještě hodně dlouho vrtalo hlavou, proč jenom kluci mohou mít tak šikovnou věc.

„Hlavně že mu ho neurvala,“ pravila o něco později naše pražská sousedka, když se dozvěděla o mém extempore. Měla syna stejně starého jako já. Do té doby si k nám chodil téměř každý den hrát. Najednou to měl zakázané. Sousedé asi měli strach, že se jim domů nevrátí kompletní.

Zážitek z koupaliště se na mém psychičnu nijak nepodepsal. Kdyby o něm moje mamuša tak ráda nevyprávěla, asi bych ho časem vytěsnila z paměti. Doufám, že onen den nezanechal neblahé stopy ani na Jiříčkovi…

Druhý díl těžce intimního deňýčku najdete tady.

Třetí díl těžce intimního deňýčku najdete tady.

43 Responses to Z těžce intimního deňýčku – I.

 1. Frmol píše:

  :)))Už jsem se lek, že budeš psát jen o daních. 🙂 Hezká historka. :)))

 2. Honza píše:

  Bezvadný!Yfčo, díky za pobavení. Další věc, která mě dostala. Moc se mi líbí, že si ze sebe umíš dělat prču. 🙂 Doufám že bude pokračování – když je díl jedna, tak se snad brzo dočkáme dalších dílů.

 3. Beda píše:

  Ten střelenej..Pro sichr už radši nikdy nevystoupím v Holešovicích..

 4. Yfča píše:

  Frmole…… i o intimnu jest třeba psáti… ;o)

 5. Yfča píše:

  Honzo…… pokračování bude, i když nevím, zda je vhodné, aby solidně se tvářící baba na sebe práskala podobné věci… :o))

 6. Yfča píše:

  Béďo…… přísahám, že už jsem z teho vyrostla! ;o))

 7. Eva píše:

  :-)))Yfčo, jen na sebe práskej! Tvoje historky miluju a řvu u nich smíchy! :-)) S tebou se asi rodina nenudí, viď. :-))

 8. Jirka píše:

  Ty bys ty svoje hlody fakt měla vydat knižně. :-))))

 9. Nebojsa píše:

  Hezky jsi začala. Už ve třech letech ošahávat mužský! To jsem zvědavej na pokračování. :))

 10. Mirka píše:

  Yfčo…„Hlavně že mu ho neurvala,“ pravila o něco později naše pražská sousedka…pěkně neurvalá sousedka!!!

 11. Yfča píše:

  Mirko…… to bych řekla. Přitom už dávno věděla, že já enem… ehm… na hřbitově u svíčky trhám mouchám nožičky… ;o)

 12. Jirka píše:

  Yfča zase zabodovala!

 13. Luke píše:

  ÚžasnéYfča nikdy nezklame mou touhu aspoň po malém úsměvu.

 14. ngvadi píše:

  mchech:-D mrkám sem jen občas, ale asi dělám chybu;)

 15. Milada píše:

  Děkuji za pobaveníYfčo, děkuji Vám za pobavení, už dlouho jsem se tak nezasmála! :-))))) Objevila jsem Vás náhodou a jsem moc ráda. Ode dneška jsem Vaší stálou čtenářkou.

 16. Iv píše:

  Milá Yfčo, před dávnými časy to bylo s osvětou na štíru. Já na tom však byla celkem dobře. Mám totiž o rok mladšího bratra.

 17. Yfča píše:

  Milado…… tož, doufám, že se opravdu budete pravidelně vracet a že (to hlavně) bude co číst… ;o)

 18. Yfča píše:

  Iv…… to je pravda. Poučení se nám nedostalo ani ve škole. Zatímco je dnes lidské tělo se všemi intimními detaily součástí učebních osnov, v době mého mládí jsme byli soudružkou učitelkou seznámeni pouze s jakýmsi bezpohlavním tělem, jemuž reprodukční orgány chyběly… Přestože se někteří spolužáci drze dožadovali odpovědi na to, jaký je rozdíl mezi mužem a ženou, poučeni nebyli. Jeden spolužák dokonce dostal poznámku do žákovské knížky… ;o))

 19. ubzed píše:

  uf!Ještěže jako malý jsem žádnou malou Yfču nepotkal :o)))

 20. Yfča píše:

  ubzede…… jaký nepotkal? Třeba bys měl ke stáru na co vzpomínat… ;o))

 21. Martin píše:

  :)))))))Moc hezky. Klika ze jsem te nepotkal, asi by se to na mne podepsalo. :)))

 22. Martin píše:

  Teda myslim tak, ze by asi byl ze me masochista. :)))

 23. Pepa z depa píše:

  Hezký. To jsem zvědavej, co na sebe vytáhneš v dalším dílu. Už se těšim. 🙂

 24. Petr píše:

  Opět jsme se doma řezaly smíchy a už nedočkavě čekáme na volné pokračování.Yvčo práskej na sebe dál,jseš přírodní úkaz a těm my fandíme. 🙂

 25. Hubert píše:

  To mi pripomnelo jednu manzelskou dvojici znamou ze sexuologickejch prirucek, ktera nemohla porad pocit dite, i kdyz oba u doktora tvrdili, ze soulozi kazdej den hned nekolikrat a kdyz jim pak doktor na panenkach ukazal pohlavni styk, tak cumeli jak vyvorana mys. :))

 26. MzK píše:

  lol, chudák Jiřík. Takové životní trauma, teď se bude stranit holek 🙂

 27. Marek píše:

  Jeste se vracim sem. Moc prijemny cteni, libi se mi tvuj styl vypraveni.

 28. Jarek píše:

  Dievčatko, ty nevieš, že chlapec ma pipík len jeden ? Ale ty ich možeš mať, koľko chceš :-)))

 29. Vladimír píše:

  Nechtěl bych bejt na jeho místě, ale dneska by možná byl rád, kdyby se na něj takhle nějaká ženská vrhla! :-)))

 30. Vladimír píše:

  Pro JarkaJá si myslím, že dneska už to Yvča ví. :-)))

 31. Yfča píše:

  Jarku…… dnes už to vím… ;o))

 32. Yfča píše:

  Vladimíre…… inu, to je dost dobře možné… :o)))

 33. Olí píše:

  Príma Hezky napsaný ,až jsem si poprskala obrazovku

 34. Paia píše:

  ChechtNo super, málem jsem se zadusil burákama

 35. Irena píše:

  34Já zase houskou. Nedoporučuju tohle číst během jídla! :))))

 36. Hynek píše:

  Super.:-) Jdu na dalsi dil.

 37. Markéta píše:

  MUHEHEHEHEtakových Yfčí je málo, určitě se sem budu vracet 😀 teda pokud se na mě nebudou pani knihovnice tak blbě dívat, až zase poprskám obrazovku

 38. Yfča píše:

  Markéto…… nos s sebou hadřík! :o))

 39. notabene píše:

  :o)hezké, zasmál jsem se dvakrát, nebot se mi vybavil i vtip z hodně davné doby o tom jak holčička při pohledu na bratříčka prosí maminku: „Ja bych chtela mit mezi nohama taky to co tam ma bratricek“ A maminka ji hladi a rika: „vsak pockej, taky se dockas“:o)))

 40. Honza Malina píše:

  :-)))Při čtení jsem se řezal smíchy. Umíš bezvadně vyprávět a dělat si ze sebe srandu. Jdu na další díly. :-)))

 41. Tomáš píše:

  Velmi dobře napsané, krásná čeština, navíc je to vtipné. Co víc si může zbloudilý čtenář přát? Jdu si přečíst pokračování a již předem děkuji za skvělý zážitek. Dávám si vás, dámo, do oblíbených. Tomáš

 42. Jarmila píše:

  Máte nesporný vypravěčský talent a používáte opravdu krásnou češtinu. Moc se mi to líbilo. Jdu si přečíst další díly, které avizujete.

 43. Martin píše:

  Chudák Jiříček! Určitě teď potřebuje viagru, co o ní píšeš v tom dnešním článku! :-))))

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: