Kačaba těžce zestárla…

… zatímco mně je pořád kolem třiceti… ;o)

Včera se u nás mohutně slavilo. Důvodem byly plnoletiny mé jediné, a tudíž nejhodnější, nejkrásnější, nejchytřejší, nejposlušnější, nejsympatičtější, nejoblíbenější, nejmilovanější, nejštíhlejší, nejvtipnější, nejveselejší, nej… atd., dcery Kateřiny.

Kačabce je už osmnáct...

Přitom ještě včera to byla malá holčička:

 Kačaba ve vaně (1994)

A předevčírem se radovala ze svých prvních "plavek s prsama",
jak jim říkala:

Kačaba ve vaně...

29 Responses to Kačaba těžce zestárla…

 1. Martin píše:

  Blahopreju! Mas moc hezkou dceru, kdybych nebyl zadanej, mel bych zajem! :-)) Je videt, ze jste si dali zalezet. 🙂 Cas opravdu desne leti, hlavne ze se porad citis jako ta tricitka! :-))

 2. Martin píše:

  Jo a ty plavky s prsama – to je moc hezky spojeni. :-))

 3. Mirka píše:

  Tak…hodně štěstí nej… Kateřině!!!

 4. Yfča píše:

  Martine…… díky za přání, vyřídím. Já se na tu třicítku cítím jen pokud alespoň trošku zblbnu fyzično a kapku se rozpohybuji… ;o)

 5. Yfča píše:

  Mirko…… díky moc, taktéž přetlumočím. :o)

 6. Petr píše:

  Blahopřeju!Máš moc sympatickou dceru. Takže blahopřeju k pěkný dceři a k jejím osmnáctinám. A moc se mi líběj plavky s prsama – to by mě teda nenapadlo. :))

 7. Yfča píše:

  Petře…… i tobě děkuji.K těm „plavkám s prsama“: Katka si jako malá tvořila hodně zajímavých slovních obratů i nových slůvek. Například když venku pořádně fičelo, říkala, že „Je foukátko“, klika byla „zavřítko“ nebo „otevřítko“ – mám někde ty její novotvary zapsané, byly to většinou perly. :o)

 8. Lucka píše:

  Gratuluji dceři k 1,8 křížku 😉 S těmi slovními výrazy je to moc milý. Já sešívačce taky doteď říkám „scvakávátko“ a takové té věci na máčení známek zase „ťupátko“. Někdo z toho halt nevyroste nikdy :-))

 9. Iv píše:

  Blahopřeji, Kačce k jejím významným narozkám. Dort vypadá úchvatně, stejně tak i oslavenkyně:-)Hezká, sympatická holka.PS:naše dvouletá dcera zase říká místo odemknout – vyzamknout.

 10. Yarda píše:

  Ať se Ti v tom dospěláckém životě daří, Kačko.

 11. Kráťa píše:

  Yfčo,až budete slavit „kristovky“, pozvete nás na dort? Přinesli bychom něco na zapití …

 12. Yfča píše:

  Lucko…… kdysi po mně chtěla kolegyně „drátovku“. Pak z ní vylezlo, že má na mysli sešívačku. Ale tvoje „scvakávátko“ je taky moc fajn. :o))

 13. Yfča píše:

  Iv, Yardo…… díky za přání, vyřídím. :o)

 14. Yfča píše:

  Kráťo…… dorty po včerejšku nechci minimálně patnáct let vidět! ;o) Dneska jsem měla dort k snídani, k obědu, k večeři a právě teď dojídám poslední kousek. Kromě té obří sladké osmnáctky jsme totiž měli ještě jeden čokoládový dort…

 15. tofu007 píše:

  Yfčo, ty mě děsíš. To srovnání fotek z dětství… Jak ten čas rychle běží. Se děsim už teď jak bude za pár let Terce 18. Tak všechno nejlepšíííí a schovat všechny fotky pro vnučku 😉

 16. Yfča píše:

  tofu…… máš pravdu, strašně moc to letí. Ty fotky (nejen pro vnoučata) samozřejmě schovávám. Jo, a ohledně těch Terčiných osmnáctin – když se pořád budeš cítit na třicet, tak se nemusíš ničeho děsit… ;o)

 17. Martina píše:

  BlahopřejuKačce k význámným „ctinám“ :o) mám takový pocit Yfčo, že podobně jsi si stýskala, když slavila patnáct :o)))hlavně, že tobě je pořád těch 30 :o)zdravím Vás obě a přeju hodně štěstí …

 18. Yfča píše:

  Martino…… díky moc. :o)

 19. Kráťa píše:

  Yfčo,to, že Vy nemůžete dort ani vidět neznamená, že my bychom si nedali! A Vy byste ho mohla za nás zapíjet.

 20. Yfča píše:

  Kráťo…… a že jste tedy včera nevyrazili na cestu, mohli jste si zadortit a mně nemuselo být špatně! ;o) Příště se koukejte včas připomenout! Alkohol nevozte, anébrž jsem abstinent a alkoholismus tudíž u svých rodinných příslušníků příliš netrpím. :o)

 21. Martus píše:

  Nechť je Kátě přáno jí vše nejlepší. Ale furt jí to sekne, to se musí uznat… Každýmu je tolik, na kolik se cítí! 😉 Mě je teď právě… a nebo ne, takový číslo se sem nehodí 🙂

 22. corky píše:

  hehebych udělal rekonstrukci té fotky ve vaně, čistě pro srovnání ;). Ale to bych asi za ten návrh dostal od Kačaby dortem do hlavy a od matinky vzduchovkou do zadnice =). Takže se jen připojuji k přání všeho nejlepšího….

 23. Yfča píše:

  corky…… ona Kačaba kapku vyrostla, a tak by se stejně do vany už takhle nevešla (fotka č. 1)… ;o)) Ale „plavky s prsama“ nosí pořád, i když samozřejmě ne ty, na nichž je na druhé fotce. :o)

 24. nemluva píše:

  gratulaceTo to letí. Jak to na webu i kolem roste a žije. Jak vidim najednou už dospělou „neřizenou střelu“, tak sem hodil voko do archivu. Už celejch pět let a kousek zpátky sem vobdržel jako 50 000 návštěvník osvěžovny yvcinyptakoviny.doc :o)). Tak teď i bez deníčku chronicky závislej na tvim humoru přeju Kačabě a všem tvejm zveřejnitelnejm aktivitám hodně úspěchů.

 25. jjezibaba píše:

  Že to ale Kačabě na všech těch fotkách vážně moc sluší!! Taky gratuluju..:)

 26. Albireo píše:

  Letí toKačabo, doufám, že sis plnoletiny patřičně užila a ať se i dál máš aspoň tak dobře jako doposud.

 27. crustafarian píše:

  hodně štěstí kačaboNo idu s křížkem po funuse ale wše nej k osmnáctinám twé krásce :-)))

 28. ubzed píše:

  Ale? Tak to přeji Kačabě všechno nejlepší

 29. danuwaanalihi píše:

  :))a roste do krasy! vsetko najlepsie! 🙂

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: