Umíte parkovat?

Říká se, že zajet vozem k chodníku mezi dvě auta  je pro většinu žen neřešitelný problém, protože prý nedokážou dobře odhadnout vzdálenost. Muži s parkováním (údajně) potíže nemají, anébrž touto nedostatečností nedisponují. Přináším důkaz, že to není pravda!

 
http://www.youtube-nocookie.com/v/_0hdahZBR_k&hl=cs&fs=1&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6&border=1
Zdroj: YouTube

6 Responses to Umíte parkovat?

 1. Lena Sawyer píše:

  IMHO je to fejk :o)Jakožto zástupce ženského pohlaví doznávm, že parkovat popředu není problém, ale pozadu je to opravdu hrozný :o)

 2. přítelkyně píše:

  já mám problém zcela opačný, těžko se mi parkuje popředu, zacouvám víceméně kamkoliv a nejradši parkuju v řadě 🙂

 3. Yfča píše:

  Přítelkyně…… taky ráda parkuju v řadě. ;o) Mně kupodivu nikdy nedělalo parkování potíže (ani couvání). Stačí se dobře dívat a nasoukáš se i do hodně malé mezery (tím myslím tak 30 cenťáků před čumákem a třicet za zadečkem vozu). Ale je fakt, že některé baby si s tím nevědí rady. Dvakrát jsem se nabídla řidičkám, které se marně pokoušely trefit do mezery mezi dvěma vozy, že to za ně vezmu a jejich miláčka šoupnu k chodníku. Přitom kolem pokaždé stálo několik dobře se bavících chlapů, které to nenapadlo. Ta první holka se na mě tehdy podívala stylem "ty mi chceš to auto určitě šlohnout" a dál se marně pokoušela zaparkovat. Ani nevím, jestli se jí to nakonec povedlo. Ve druhém případě se řidička ochotně pustila volantu a nechala mě zacouvat. :o)

 4. nominek píše:

  Tak takové lidi, co nabídnou zaparkování podél chodníku, bych pozlatila :-)Já jsem už párkrát uvažovala, že nějakého toho chlapa čumila natvrdo o to požádám :-)))Ale předevčírem se mi to povedlo, do díry jen na jedno auto a skoro napoprvé (s malým vyrovnávacím manévrem, ale fakt malým). Jsem z toho měla děsnou radost…Ta scénka nemá chybu 🙂

 5. Jarda píše:

  Tak to je fakt brutální! :-)))))))

 6. Jirka Šedivej píše:

  Podle mě je to nahraný, snad nikdo takhle blbě neparkuje, pokud má dost inteligence na to, aby udělal řidičák.Ačkoliv, znal jsem jednoho… :-)A vzpomněl jsem si na jeden starý zážitek, přijel jsem jednou z práce v pátek, před barákem byla jediná díra mezi autama a mě se tam povedlo napasovat, před autem i za ním zbyly mezírky tak 10-15 cm. Jenže pak se ty auta rozprchly na víkend a v pondělí ráno koukám – před autem díra 4 metry, za ním 3 metry a za stěračem papírek s textem "Nauč se parkovat, blbečku". :o)

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: