Drsná děva ve stříbrném golfu

Jela jsem před pár dny autem po Bubenském nábřeží. Přejela jsem koleje, které vedou ke stanici Vltavská. Vozovka má v tom místě dva jízdní pruhy pro jízdu rovně, na které navazuje třetí, kterým vozy sjíždějí z magistrály. O pár metrů dále pak můžete tímto pravým pruhem na magistrálu znovu vjet. Hodlala jsem jet rovně, proto jsem zůstala v prostředním pruhu.

Séďa (tak říkáme našemu vozítku značky Seat) spokojeně vrněl, spokojeně jsem vrněla ji já a přitom jsem po očku sledovala provoz za sebou. Asi deset metrů za mnou jel zánovní mercedes a v levém pruhu si to poměrně rychle šinul stříbrný golf s SPZkou Libereckého kraje, za jehož volantem seděla asi třicetiletá brunetka. Golf mne brzy minul a když byl zadkem na úrovni Séďova motoru, tak si to ta děvucha namířila rovnou přede mne. V pravém pruhu v té chvíli naštěstí nikdo nejel, tak jsem mohla dupnout na brzdu a strhnout volant doprava, abych zabránila jinak nevyhnutelnému střetu. Mrkla jsem do zpětného zrcátka a uviděla jsem, že i řidič v mercedesu měl plné ruce práce.

V první chvíli mi blesklo hlavou, že chtěla ta závodnice na poslední chvíli odbočit na magistrálu, jenomže golf zůstal v prostředním pruhu a uháněl pořád rovně. Na moje zatroubení bruneta reagovala tím, že blikla třikrát doprava a ukázala mi prostředníček. Jenom jsem nevěřícně zakroutila kebulí.

Hned na další křižovatce jsem odbočovala do ulice Dukelských hrdinů. Golf tam také zamířil (bez blinkru – nejspíš ta výtečnice šetřila žárovky). Všimla jsem si, že za námi vklouznul i mercedes.

Jsem kliďas a nikdy jsem řidiči, který mi udělal prasárnu, nešla (pokud k tomu byla příležitost) vynadat, ale když golf zastavil na červenou, tak jsem vylezla z auta a brunetě jsem zaťukala na okénko.

Otevřela dveře. "Co chcete?" zeptala se.

"Dobrý den," povídám, "jen jsem vás chtěla poprosit, abyste se občas podívala do zpětného zrcátka, když měníte pruhy, protože jste mě před chvílí málem trefila."

"No a co? Poser se!" zařvala. Potom zabouchla dveře a profrčela křižovatkou na červenou.

Vracela jsem se k Séďovi. Musím se přiznat, že mne reakce brunety poněkud vykolejila. Řidič mercedesu byl vykloněný z okna a volal na mne.

"To je neuvěřitelný! Ta slepice se chová za volantem jako dobytek a místo aby se vomluvila, tak vám málem dala přes hubu," konstatoval udiveně.

Pokud i vy na silnici potkáte stříbrný golf, který má v SPZce písmeno L, dejte si pozor: za volantem může sedět vskutku drsná děva…

Advertisement

14 Responses to Drsná děva ve stříbrném golfu

 1. Franta píše:

  To byla teda -s odpustenim – krava! Ja jsem takhle jednoho frajera, co mi to svihnul pred cumak dojel na dalnici u odpocivadla. Asi na me bylo videt jak jsem nas….,protoze kdyz jsem mu otevrel dvere, tak se hned zacal omlouvat. 🙂 Neco jinyho je slepej uhel, to se muze stat, ale kdyz se pririti krava zezadu a sekne ti to tam, tak to je fakt na zabiti. Stat se to mne, tak ji asi jednu natahnu. Tak klidnej jako ty bych rozhodne nebyl.

 2. Yfča píše:

  Franto…… podobná věc se může stát každému (a asi se i stala díky "slepému" úhlu), ale tady šlo o totální slepotu oné dívčiny. Chyběl jí nejspíš dobrý odhad vzdálenosti, na druhé straně však disponuje přebytkem drzosti. :o) Je možné, že se jí už něco podobného povedlo, a proto tak drsně reagovala – nejlepší obrana je přece útok… ;o))

 3. nominek píše:

  No, řidičák dostane holt skoro každý. Někdy si říkám, že by se hodily občasné psychotesty řidičů… 😉

 4. Oby píše:

  No Yfčo, to je neuvěřitelný, jsem ráda, že Tě ta husa nesejmula. Dávat si bacha na každýho, možná, že má těch aut víc (různých).

 5. Yfča píše:

  Nomi…… kdyby všichni řidiči museli dělat psychotesty, tak by možná ze silnic zmizely zácpy… ;o)

 6. Yfča píše:

  Oby…… kdyby mě ta opeřenkyně sejmula, tak bych ji musela sejmout taky, anébrž jsem si Séďu ještě pořádně neužila. :o)) Za volantem holt musíš být pořád ve střehu. Fůra lidí jezdí opravdu jako dobytek…

 7. spoon píše:

  "No a co? Poser se!" …vyborna reakce. Dotycna asi nema v zivote problem 😀

 8. nominek píše:

  [5] No, manžel mi na tu poznámku o řidičskýc psychotestech ledabyle odpověděl, že bych vylítla jako první… tak ten nápad raději nikde moc rozšiřovat nebudu 😉

 9. Franta píše:

  To byla ale kráva!

 10. Přece nenapíšu, že je to pravda..http://pykros.sblog.cz…/08/11/191Zdravím. Koukám Daně spočítaný, doufám budeš psát víc. Pojď na pivo. Ahoj.

 11. Pavel píše:

  Liberečáci a Ústečáci jezděj jako prasata. To je známá věc.

 12. Evela píše:

  Ke komentáři č.5Pokud skutečně psychotesty odstraní zácpy, poradím je dědečkovi. Chudák má zácpu každou chvíli.

 13. Lukáš píše:

  Do městase dnes vydá autem jen dobrobruh… nebo ten, kdo má zbrojní pas… dodá to diskuzi pár pádných argumentů, když se s pistolí správně mává. 🙂

 14. _boban píše:

  pul roku ani zminkatak mne napada, jestli yfce neprisla "podekovat" ta drsna severanka…

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: