Na návštěvě ve Vidlích

Byla jsem se podívat u Alfy a Silvestra na štěňátka, která se narodila Terezce. Vzala jsem si foťák a udělala jsem pár fotek.

Nejvíc se mi líbí Prcík. Když se narodil, tak měl velké problémy, málem nepřežil. Je sice ze všech štěňátek nejmenší, ale je také nejčilejší a nejroztomilejší:

A chcete vidět, jak se tváří provinile, když udělá loužičku na podlahu?

8 Responses to Na návštěvě ve Vidlích

 1. Vilda píše:

  Prcík je moc pěknej. :)) Hezký fotky.

 2. Martus :) píše:

  Je krásnej stejně jako většina psů… 🙂

 3. Rider píše:

  Štěně krásný (a ten výraz dobře znám), fotky hrozný. Tos to fotila mobilem nebo co?

 4. albireo píše:

  PrcíkTen provinilej ksichtík je skvělej!

 5. Yfča píše:

  Ridere…… proč myslíš, že se ta rubrika jmenuje "Koutek nenáročné fotografie"? ;o) V místě focení bylo málo světla, štěňata se rychle pohybovala, nebyl čas nastavovat foťák. Fotky odpovídají situaci. Mně se líbí, anébrž jsem nenáročné děvče… :o)

 6. Rhapsody píše:

  Jak vyfotit štěně – návod 🙂Kdysi tenhle návod lítal po netu a docela dobře se hodí ke komentáři č. 3. :-)) Akorát dnes, v době digi odpadá věta č. 1 a 2.Jak vyfotit štěně: Vyndej z krabičky nový film a vlož ho do foťáku. Vyndej krabičku štěněti z tlamy a hoď ji do koše. Vyndej štěně z koše a vykartáčuj mu z kožíšku lógr a šlupky od brambor. Zvol si vhodné pozadí na focení. Připrav si foťák. Najdi štěně a vyndej mu špinavou ponožku z tlamy. Posaď štěně na připravené místo a běž k foťáku. Najdi štěně. Jednou rukou nastav foťák a druhou nalákej štěně na piškotek. Utři otisk čumáku na čočce foťáku. Zavři kočku do ložnice a ošetři škrábance na čumáku štěňátka. Popelník a časopisy dej zpátky na stolek. Drž pískací hračku nad hlavou a pokus se na štěněti vyloudit nějaký slušný výraz. Najdi si brýle a vylov foťák zpod pohovky. Rychle vyskoč, čapni štěně a řekni: "Ne, čůrat budeš venku". Zavolej partnera, aby Ti pomohl při úklidu. Namixuj si dvojité Martini. Pohodlně se usaď a řekni si: "Zítra začnu mé psí mimino učit SEDNI".

 7. Point* píše:

  Rhapsody to je…genialni !!!! (ne genitalni my se oba casto pletem :))

 8. Konvalina píše:

  Jak vyfotit štěněTěěěěěžko!A jak vyfotit černé štěně?To už je téměř nemožné!:-)))Pozn. mám dva černé pudlíky, fotografie povětšinou černé skvrny

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: