Sponzorujte Bloguje.cz!

Na Bloguje.cz hostuje víc jak sedm tisíc blogů. Jejich majitelé mohou zveřejňovat své články zcela zdarma, takže celý projekt hradí majitel domény ze své kapsy. Myslím si, že by movitější "deníčkáři" mohli na provoz přispět alespoň symbolickou částkou…

Pokud jste dnes byli v uživatelském rozhraní svého blogu, povšimli jste si možná nové aktuality:

13.10.2006 – Napadlo vás někdy kolik stojí provoz a rozvoj serveru Bloguje? A přemýšleli jste nad tím, kde se ty peníze berou? Zvažte prosím možnost finančního daru na provoz a rozvoj serveru.

Přiznám se, že jsem si otázku spojenou s financováním Bloguje.cz nejednou položila. A přitom jsem vždy smekla pomyslný klobouk, neboť mohu hlodat zcela zdarma a k dispozici mám navíc poměrně slušné administrátorské rozhraní.

Můžete namítnout, že i jinde se dají plácat nesmysly bez toho, abyste museli něco zaplatit, nebo jste museli strpět zobrazování reklamy ve vašem deníčku. To je sice pravda, avšak domnívám se, že u jiných provozovatelů nenajdete tak širokou nabídku funkcí a možností pro váš blog. Dokonce se odvážím tvrdit, že Bloguje.cz je nejlepší blogovací systém v České republice.

Je mi jasné, že chtít peníze po studentech je nesmysl, avšak zamyslete se nad tím, zda my ostatní, kteří nejsme finančně závislí na jiných, nemůžeme přispět alespoň symbolickou částkou. Třeba stokorunou. Pro milovníky dobrého pití je to pár půllitrů rezavého moku či skleniček vína, pro gurmány talíř dobrého žvance, kuřáci si mohou odepřít pár krabiček hřebíčků do rakve…

Návod na to, jak finančně přispět na projekt najdete tady.

Odpovědi na otázky, které byste si mohli položit v souvislosti se sponzorováním, jsou zde.

Advertisement

28 Responses to Sponzorujte Bloguje.cz!

 1. Pavel píše:

  DotazYfčo, je hezký, že vyzýváš ke sponzoringu. Ale přispěla jsi sama? .-)

 2. Pavel píše:

  A ještě jeden dotazA pokud jo, tak kolik. Aspoň tím kilem?

 3. rony píše:

  Mozes sa aj mna opytat?

 4. Arthur Dent píše:

  Ježkovy zraky, to se mi snad zdá!Nejsme náhodou v Čechách?

 5. Yfča píše:

  Re: Pavel – dotazyPavle, nepatřím mezi ty, kteří by druhé do něčeho „tlačili“ a sami by stáli stranou. Takže: a) Ano. Přispěla jsem. b) Přesnou částku ti neřeknu, ostatně určitě by ti ji neprozradili ani druzí, kteří se pro sponzorování Bloguje.cz rozhodli stejně jako já.c) Pokud také používáš služeb Bloguje.cz, měl bys přispět. ;o)

 6. Anc. píše:

  Yvco, mrknete se na free blogovaci systemy po celem netu, spickovejsi sluzby a navic zadarmo nenajdete. Ostatni by se tu mohli ucit.

 7. Yfča píše:

  rony…… doufám, že řada těch, kterých by se chtěl Pavlík zeptat, je pořádně dlouhá… :o)

 8. Yfča píše:

  Re: Anc.Však také v článku píšu:“Dokonce se odvážím tvrdit, že Bloguje.cz je nejlepší blogovací systém v České republice.“

 9. Yfča píše:

  Arture…… třeba se bude ještě ptát, kde na to sponzoři berou a práskne příjemce darů na berňáku. No… jsme v Čechách… :o)

 10. Arthur Dent píše:

  Ano,v Čechách zkrátka musí mít každý přehled o tom, co dělají ti druzí, co z toho mají, kdo je platí… Vzpomínám si na Thurberovu bajku, která končila ponaučením: „Spočítej si nejprve jaké Boží dary jsi dostal ty a nechej svého souseda, ať si v klidu spočítá své.“Jinak – děkujeme za podporu, doufám, že novinky, které jsem připravil na podzim, potvrdí Anc.-ovy ([6]) slova…

 11. Yfča píše:

  Arture…… já si za svým prohlášením, že Bloguje.cz je nejlepší blogovací systém v ČR“ stojím již teď… ;o) A na novinky se samozřejmě těším a jménem armády uživatelů děkuji za péči, která je nám věnována… :o)

 12. Lorrain píše:

  JJ..já už to studuju, páč jsem trochu „pomalejší“ v oblasti finančnictví. Teda vím perfektně „KDO MI MÁ DÁTI“, ale ta druhá strana..au,au,au….Takže chci číslo účtu. Tu smlouvu mít musím? Ach jo..jdu číst znova. Arthure-připrav se. Bude to zlý.-)))))

 13. Yfča píše:

  Lorrain…… číslo účtu najdeš ve smlouvě.

 14. Yfča píše:

  Lorrain…… a jsem ráda, že ses připojila. Neboť stále platí KKD = každá kačka dobrá. ;o)

 15. Jan píše:

  BlogujeBloguje ma podle me jeste jedno prvni misto – jsou tady nejkvalitnejsi blogy. Treba na Seznamu mam dojem, ze 99 % blogu „pisou“ pubertacky, ktery umeji akorat kopirovat cizi texty a fotky. Tady ve vyberu vzdycky najdu dobry clanky a autory. Takhle jsem vlastne objevil Yfcu, Fily, Ostravaka a dalsi skvely pisalky.

 16. Yfča píše:

  Jene…… také si nejvíc počtu u svých „domácích“. ;o) A děkuji, žes mne zařadil mezi „skvělé pisálky“. Udělalo mi to radost. :o)

 17. Mod. píše:

  Mnojá myslím, že otázky typu “ Zda a kolik přispěla Yfča“ jsou tak nějak úplně mimo mísu:-(((, neřku-ůo, že jsou totálně invalidní:-). Arture to číslo už jsem za pomoci mayi našla:-)))

 18. Mod. píše:

  Arturea když už jsme u toho Thurbera, něco přihodím a „kup si něco na sebe, vypadáš jak spodek od kamen!“:-))))

 19. lední brtník píše:

  nedávno jsem komusi cosi přes paypal platil, a ted mi ten formulář nebere kartu a email, že prý mám u nich účet.jak jde o prachy, jsou potvrzovací maily v angličtině na pikaču, ne-li úplně na how…

 20. aTeo ;) píše:

  Newbude-li pršet, nezmoknete…Sice nebloguju, ale asi taky jako řadový člen „Komentářové služby“ přispěju. Královsky jsem se pobavil. Zejména u zmínky o Finančním úřadu… To opravdu nemá chybu!!! Co ty na to, Yfčo, jako známá virtuální daňová poradkyně? :o)))

 21. tenisak píše:

  webgardenNo vidíte, a my, co jsme na webgardenu, jsme nuceni si aktivovat služby, a to přes smesku , od deseti koruny až po tisíce, záleží na vás, pokud chcete zvýšit kapacitu nebo nějakou další službu. Nemyslím si, že je bloguje nejlepší, ale to je otázka vkusu. Podle mého je nejlepší služba estránky, ale to je fakt o vkuse. Uplně nejlepší je podle mě americký Livejournal.Jinak všude jsou dobří a špatní blogeři, na každé té službě mám oblíben nějaký ten blog, třeba tady Yfču a Lebedu, chodím často číst i na Avocode, ale ta mě nemá ráda pro můj názor, tak mi zakázala komentáře, stejně si u ní rád čtu.

 22. jejka píše:

  Tak to je fakt. Bloguje je dost dobrý a šikovný a nikomu by ta stofka nechyběla. Stejně by ji člověk utratil za jiné ptákoviny. Jsem ráda že o tom vím. :))

 23. mykee píše:

  bohajeho, to snad není možný. Pavel bude asi prototyp člověka, který na dotaz brigádníka, jestli nepřispěje na slepý lidi řekne, že on přece vidí…

 24. jarka píše:

  Yfčo, díky za upozornění, už jsem využila Paypal a poslala peníze, neb s tebou naprosto souhlasím 🙂

 25. Yfča píše:

  Jarko…… jsem ráda, že ses připojila. ;o)

 26. Ivo píše:

  rozhodne je to dobry napad, jen jako platbu by mohli dat i primo moznost ebankou at tam neni to otravne vyplnovani

 27. gustav píše:

  Sorry, ani mě nenapadá něco dát! Je hezké dávat, ale na bloguje opravdu opravdu ne. Ne že by bylo špatný, ale jsou přece důležitější dary!

 28. Yfča píše:

  gustave……však tě nikdo k ničemu nenutí. ;o) Je přece věcí každého, jak s drobáky ve své portmonce naloží. Ale jsem si jistá, že mnozí z obyvatel Bloguje.cz věnují čas od času pár kaček i na ty „důležitější“ dary. :o)

Můžete příspěvek okomentovat:

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: